|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   danes sem jezna
25.8.2005 13:18:56   
soncicaT
Danes sem totalno razpizdj...

Včeraj sem v Mb bolnišnico šla dat kri za TSH - hormon. In ze vceraj je bila sestra nekaj našpičena, ok, sem si rekla, ima pač tak dan. Včeraj je šel moj lubi zraven in je šel najprej on gor (ker sem noseča) in je sestra rekla, da lahko pridem gor. Vse lepo in prav.

Danes sem šla po izvid (moj lubi je ze v sluzbi) in sem morala it eno nadstropje visje. Srečam enega zdravnika, ga zopet vprašam če lahko grem do šalterja, je rekel da je ok, da je sevanje naprej po hodniku. Ok sem šla.

Spet grem nazaj v 1. nadstropje do "prijazne" sestre, me je zopet napizdla, ker nisem bila njihova pacientka (prvic tak-prej v SG) in je bila tečna, kako gužvo imajo, in mi je rekla, da naj grem zakaj v 2. nadstropje, da bo gor poklicala sestro. In meni se je zdelo neumno spet nekaj izpostavljat, pa gor hodit in vprašam eno drugo zdravnico, če sploh lahko grem gor. In je rekla: DA NE!!!!!!!!!!!!!!!!! Mene je oblila vročica!

Vsa čast tej zdravnici da mi je šla vse uredit, in potem sem ji povedala, da sem jaz sicer že bila na šalterju in kaj sedaj...je rekla da je to pač rekla, da ne bi slučajno zalutala na oddelek s sevanjem.

VEST ME PEČE!

Če bo prišlo do kakih okvar ali splava, prisežem, da bom tožila ta oddelek. Sigurno sem 10krat vprašala, morala sem pa it tja, ker mi je tudi G naročila, ker sem imela povečano ščitnico.

Pojma nimate kako se sekiram.

Sem klicala v bolnico-porodnišnico, mi je sicer zagotovila, da ne more bit kaj hujšega?!:zmeden:, in da dobim več sevanja od TV in računalnika.

Ampak vseeno...ne bom si odpustila, če bo z bebiko kaj narobe!

Še vedno sem dogovorna zase in za mojo bebo samo jaz, ampak pričakovala bi, da folk ve, kako je stanje tam notri in to ne le ena zdravnica, pač pa čisto vsi tam!

Prvi minus za bolnišnico Mb

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   danes sem jezna
25.8.2005 13:24:08   
Mina1
Ne se toliko sekirati in tako.

Jaz sem bila zelo na začetku druge nosečnosti, pa je imel 3-letnik zvin in smo morali na slikanje in smo slikali, kjer je tudi sevanje.

Pa je imel poitem še hud Rotavirus in sva bila skupaj v bolnici 3 dni. Pa me je G kregal, da ne bi smela biti tam, da če sem sploh kaj pomislila. Kako pomislila, če pa gre za tvojega otročka (prvorojenca). Dal mi je za preventivo ene svečke.

Hvala bogu je bilo vse o.k., lahko pa kaj ne bi bilo.

Ampak vem, da te je strah, pa vedi, da bo vse o.k. z malo pikico.

Drži se,

pa-pa Mina1

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   danes sem jezna
25.8.2005 13:24:22   
CatJa
Po katerem hodniku si pa sploh hodila, da si bila tako izpostavljena sevanju? Verjetno ni kar cela bolnisnica "obsevana", al kako :zmeden2:
Mal manj pretiravaj, pa bo.

Pa brez zamere.

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   danes sem jezna
25.8.2005 13:28:59   
soncicaT
Pa saj vem...sem se razjokala prej, ker me je zdravnica res prestrašila.

Sla sem na nuklearnem oddelku v 1. in 2. nadstropje...nisem hodila po hodnikih, le do šalterjev sem šla.

Oprostite ker paničarim, ampak sem v 10. tednu, ko je najbolj občutljivo vse skupaj in me pač skrbi.

Upam da res ne bo kaj narobe.

Jezna sem sama nase.

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   danes sem jezna
25.8.2005 13:41:56   
CatJa
soncicaT, nikar ne joci!
Ce si sla ze kdaj na rentgen, si opazla na vratih opozorilo za sevanje. To pomeni, da je tam potrebna zascitna obleka oziroma da se clovek tam naj ne bi dolgo zadrzeval. To pa ne pomeni, da je zdaj celo nadstropje izpostavljeno sevanju. Logicno pomisli, da bi potem ze vsi zaposleni na oddelku, kjer si bila, vkljucno s tisto tecno sestro, morali imet najmanj raka in bit napol mrtvi.
Ne sekiraj se en tolk, raje ven poglej kak lep dan je, pa pojdi na en sprehod. Bos bolj koristla svoji pikici!

LP, :rozica:

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   danes sem jezna
25.8.2005 13:48:34   
soncicaT
Hvala za lepe besede, veš, pašejo, pa kakorkoli že bo.:zmeden:

Hvala!:rozica:

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   danes sem jezna
25.8.2005 14:17:33   
Anonimen
Brez panike, če se enkrat sprehodiš mimo elektrarne Krško, ali pa če se boš enkrat čez Žirovski vrh (so kopali uran) ali skozi Idrijo (so kopali živo srebro, a je v zraku in zemlji precejšne sevanje urana, radona,...) peljala, boš verjetno več sevanja prejela, pa se v teh krajih stalno zdravi dojenčki rojevajo. Pravzaprav niti nisi bila resnično izpostavljena, zato se resnično nimaš ničesar bat.

(odgovor članu soncicaT)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   danes sem jezna
25.8.2005 14:23:10   
soncicaT
Hvala za spodbudne besede, ampak tako me je prizadelo, pa še bolj občutljiva sem trenutno, da se mi olze kar ulijejo ob misli na to, da bi škodovala bebiki, po tem, ko sem ga dva dni nazaj na UZ videla, kako je migal z nogicami in rokicami.

Hvala.:angel:

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?