|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   darilo...
13.2.2008 19:53:05   
urskas
Nujno potrebujem dober predlog, kaj kupiti kolegu za bližnjo poroko.
V kratkem bo(sta) organizirala fantofščino in dekliščino skupaj in je treba nekaj dati za darilo.

kaj? 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: darilo...
13.2.2008 19:54:50   
Kepica83
dva bela goloba, ki bosta simbol njune ljubezni in skupne poti.

(odgovor članu urskas)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: darilo...
13.2.2008 20:01:33   
urskas
a misliš ta prava v kletki?

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: darilo...
13.2.2008 20:03:23   
Kepica83
ja ta prava! Meni se to zdi zelo lepo darilo in bi si ga tudi sama full želela.

(odgovor članu urskas)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: darilo...
13.2.2008 20:19:03   
tincci
user posted image Golobauser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Meni so najbolj všeč bili boni ali pa npr dan v toplicah za oba.


_____________________________


www.alergije.net

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: darilo...
13.2.2008 20:20:23   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

ja ta prava! Meni se to zdi zelo lepo darilo in bi si ga tudi sama full želela.


In kaj bi ti osebno počela z dvema belima goloboma?


(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: darilo...
13.2.2008 20:22:51   
urskas
zamisel je sicer izvirna, vendar res, zakaj bi jih imela?
Morda za domačo žival, morda za pismonoša...
Morda za večerjo...


(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: darilo...
13.2.2008 20:23:01   
Naja30
Najbolje kakšne bone, pa si sama izbereta kar rabita. Zdaj imajo že vse trgovine to opcijo. Midva sva jih veliko dobila od Merkurja.user posted image
Ali pa vprašaj,kaj si želita.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: darilo...
13.2.2008 20:24:11   
urskas
tudi to sem razmišljala, predvsem zaradi pomanjkanja časa...

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: darilo...
13.2.2008 20:38:10   
solatja
midva sva od kolegov dobila darilne bone za turistično agencijo (za poročno potovanje, ker so vedeli, da ga ne načrtujeva) user posted image user posted image

od sorodnikov pa sva si zaželela in dobila kuverte. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu urskas)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: darilo...
13.2.2008 20:42:48   
janca
Odvisno od tega kakšna karakterja sta. Enim je všeč to drugim pa čisto nekaj drugega. Meni osebno, če bi kdo podaril golobe, bi si pač mislila, da je nor. Sory nočem nobenega užaliti. Mene bi najbolj nekdo razveselil s kakšnim potovanjem, vikend paket na morju ali toplicah itd., obisk savne, dobra večerja v turški restavraciji ipd.
To je pač odvisno kateremu podarjaš. Drugim pač veliko pomeni šport in mislim, da bi si taki pač razveselili kakšnega bona v športnih trgovinah ali kakšne karte za smučanje. Nekdo drug kakšne karte za koncert v tujini. In tako naprej. Gospodinjski tipi in tisti, ki si opremljajo stanovanja bi bili zadovoljni z bonom Merkurja ali Big BengA. Umetniški tipi s kako lepo sliko. Mal razmisli.


(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: darilo...
13.2.2008 23:32:49   
lelaval
ja ta prava! Meni se to zdi zelo lepo darilo in bi si ga tudi sama full želela.


A sta lahko sivkasta? Če ja - ti jih jaz takoj podarim. Se 2 trudita nad najinim balkonom na tramu naredit gnezdo - pa jima ne uspeva, midva pa imava polno vejevja po balkonu. Saj imam rada živali, ampak ta 2 goloba pa sta že prava pujsa  user posted image  - zato se ju bi rada znebila.
Aja - pa par sta. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: darilo...
14.2.2008 8:37:30   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Živa golobauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....česa takega pa še ne.........

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: darilo...
14.2.2008 8:57:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

ja ta prava! Meni se to zdi zelo lepo darilo in bi si ga tudi sama full želela.



Še sreča da nisi moja prijateljica. Da men kdo prinese ujeta goloba jih prjavim prvo za mučenje živali, pol jim pa še psihiatra plačam.

Mislm kaj za hudiča nej folk počne z golobiuser posted image

Simbol ljubezniuser posted image WTFuser posted image user posted image



Urskas:
mi smo enima prijateljema naredil album s slikami s skupnih žurov, morja, zabav....
Tko mal za spomin. Pa vsak je svoj komentar napisal pod slikami.
Pa še denar smo dali zraven. Nas je blo pa 8.

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: darilo...
14.2.2008 17:34:57   
kaya2007
če imata rada živali, tudi goloba nista tolk napačna izbira, no! meni bi bilo čist ok user posted image
je pa res, da ti težko svetujem, če ne poznam teh ljudi..ne vem, meni npr. boni iz merkurja ne bi bili najbolj všeč, ne vem kaj bi tam kupila user posted image  pa ne pravim, da je z merkurjem kaj narobe, da ne bo pomote.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: darilo...
14.2.2008 18:03:02   
lila114
Hja tudi jaz bi verjetno tista dva goloba čudno gledala!!!!!!!



Tudi mi smo delali enkrat album z fotografijami skupnih žurk in izletov z pripisanimi verzmi in komentarji, pol pa je kak bon za romantično večerjo v dvoje ali kak obisk jakuzija v dvoje, kaka masaža in podobno!!!!!

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: darilo...
14.2.2008 18:38:50   
kinm
Golobčki so simbol ljubezni, ker ko se samček in samička najdeta,
ostaneta skupaj do konca...user posted image user posted image
eni si jih omislijo na poroki in jih potem spustijo..
sam morš pa res vedet komu to pokloniš, ponavadi so res kaki
boni rešitev user posted image

(odgovor članu lila114)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: darilo...
14.2.2008 18:50:10   
košuta
Še moj komentar!
Da popravim - golobi si niso zvesti vse življenje, ampak so to GRLICE, čeprav golobe spuščajo s tem simbolnim pomenom. Jih je veliko lažje dobit, nepoučeni pa ne opazijo razlike...
Meni so najbolj simpatično darilo kakšni boni, za kaj pa je pač odvisno od para, ki jih bo dobil (opremljanje stanovanja, potovalni navdušenci, romantiki, športniki,...) teh bi bila tudi jaz najbolj vesela. Sem pa kolegico sama raje vprašala, kaj bi raje (bone ali določeno stvar), pa mi je ful olajšala živciranje ali bo v redu ali ne.

(odgovor članu kinm)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: darilo...
18.2.2008 9:54:02   
jagoga
Sem se kar nasmejala ob branju le teh postov, pa moram še jaz svoje dodati.
Golob je leteča podgana, kaj pa če bi jima podarila dve podgani. Saj je leto podgane, tako si bosta zapomnila v katerem letu sta se poročila, pa še po novem je to ful moderno (predvsem v Rusiji so si jih omislili kot hišne ljubljenčke - "BLJEK") user posted image user posted image user posted image


URSKAS, če res ne poznaš njunega okusa je najlepše, da jima podariš neki bon (razvajanje v toplicah/Antlantisu, kakšno masažo -tajsko), če opremljata stanovanje/hišo kakšen bon za Merkur/Obi, kar koli uporabnega. Najhujše je, če dobiš 4 slike pa nobena nič kaj posebno po tvojem okusu, kaj naj naredim z njimi, če jih ne obesim na steno, bodo pa užaljeni. Ali pa 4 različni kompleti kozarcev za šampanc, pa šampanca sploh ne pijemo.

(odgovor članu košuta)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: darilo...
18.2.2008 12:50:33   
mateyka
jest poznam človeka ki ma 2 podgani za ljubljence - morš bit "poseben" ni kej user posted image
drugač pa - eni pari sestavijo listo želja in si to listo povabljenci razdelijo med sabo in vsak kupi nekaj. to se men zdi še najboljš, ker drugač se ljudje po glavi tepejo al pa dvojne (iste) stvari kupujejo.

(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: darilo...
18.2.2008 12:58:53   
fragola
samo še golobi se mi manjkajo pri hišiuser posted image , mama mija jaz ne bi bla zadovoljna, ker sploh ne bi vedla ali je zajebancija ali mislijo resno!


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: darilo...
18.2.2008 14:22:45   
vaney
meni se pa golobi zdijo zelo lepo darilouser posted image user posted image user posted image , samo jaz bi jih na tvojem mestu dala po končanem poročnem obredu, da jih skupaj spustita v zrak. saj ni treba, da jih v kletki odneseta domovuser posted image  spustita jih - zelo romantično in verjemi, da si bosta presenečenje zapomnila (vsaj jaz bi si ga v zelo pozitivnem smislu).

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: darilo...
19.2.2008 10:56:38   
fragola
to kot je napisala predhodnica je lepo, za končan obred to ja! to ni slabo!

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: darilo...
19.2.2008 11:39:42   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: vaney

meni se pa golobi zdijo zelo lepo darilouser posted image user posted image user posted image , samo jaz bi jih na tvojem mestu dala po končanem poročnem obredu, da jih skupaj spustita v zrak. saj ni treba, da jih v kletki odneseta domovuser posted image  spustita jih - zelo romantično in verjemi, da si bosta presenečenje zapomnila (vsaj jaz bi si ga v zelo pozitivnem smislu).


tako že, to je lepo.

Drugače bi bila pa midva zelo vesela razvajanja, kake savne, masže za dva... Ampak to sva samo midva, njima pa ne vem, kaj odgovarja...


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?