|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   darilo za dragega...
5.9.2005 23:50:54   
m_m
Hja, vidim, da bo treba tule mal zalaufat

Da mal zberemo ideje (tak al tak pol vsak mal po svoje aranžira). Midva sva včasih zelo SMS-ala. Ni mogu tuk fajnega darila kupit, kot mi je pomenlo lepo sporočilo. Seveda sva si jih sama izmišljevala (me je držal, da bi knjigo izdala).

Pol sem naredla en CD najinih skladb. Seveda ovitek, prva, zadnja stran, nalepka na cd-ju, vključila najino fotograijo, izmilslila ime "albuma", najin znakec ala založba, in polno takih malenkosti, da zgleda kot pravi
Neposredna povezava do sporočila: 1
   darilo za dragega...
6.9.2005 0:00:53   
m_m
...mi kar neki ven meče   

Pol sem mu torto naredla v obliki bazena, ker je pač hotu met bazen (pozimi ). Me je prišlo ceneje pa še dobro je bilo. Naredla sem zeleno kremo za travnik, pa modro za vodo, pa torto obložila z politankami iz čokolade, pa njega naredla iz marcipana kok na robu sedi, pa palmo iz banane... mu je blo zlo všeč.

No to so ideje za roj.dan, pa za obletnico pa malenkosti za vsak dan. Pa velik bi se še našlo, kar tak za foro. Ko me prime me prime, pa tut če ni "pravega" razloga za darilo, je kot pozornost, da mislim nanj, tut ko ga ni

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   darilo za dragega...
7.9.2005 1:57:36   
m_m
A pol nobena še ni nč naredla al kaj?

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   darilo za dragega...
8.9.2005 14:12:56   
Anonimen
ojla!

no js nism glih neki tko extra navdahnena kot ti...niti nimam živcev in časa, pa še skos smo tko skupi da sploh se nimam kam umaknt da bi to na skrivej nardila al neki.

mi je pa on za en rojstni dan naslikov 4 res krasne slike akril na platno - orhideje. še zdej visijo v dnevni! krasne so

lp, lara

(odgovor članu m_m)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   darilo za dragega...
8.9.2005 16:43:05   
m_m
IIIII lepo Kaj je pa po poklicu al pa kaj drugač dela?

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   darilo za dragega...
8.9.2005 16:47:20   
PIKA
Jaz nimam takih idej, moram mu pa vsako leto kupiti nova sončna očala, ker vsaka razbije. Tako, da to lahko počnem vse življenje!

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   darilo za dragega...
8.9.2005 23:57:44   
m_m
PIKA Dej mu drugič fajno slikco v okvir , gor pa ene super moderne očale iz reklam nalep, teh ziher nau zgubu Al pa ko mu jih boš naslednič dala, dej namest mašnce sekundno lepilo zram

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   darilo za dragega...
10.9.2005 23:00:47   
M i s h k a
Uh, ve pa ste ustvarjalne. Jaz sem zaenkrat kolko-tolko dobra samo v pečenju tort, kakega srčka za valentinovo, pa kake posebne oblike za rojstne dneve (enkrat so bile to ženske prsi ratale so fantastično, pa žensko telo, pa patelin, pika polonica...), običajno pa ga dobro poslušam celo leto in potem njegove velike želje poskusim uresničiti za rojsni dan ali božič (običajno potem dobi kak listek v roke, ki ga vodi po celem stanovanju, da mora malo iskati, na koncu pa v tazanji sobi v kleti najde tapravo darilo. Presenečenje je bilo skoraj vedno veliko.
S priporočam za nasvet ob naslednji priliki

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?