|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   darilo za vzgojiteljici?
27.6.2011 12:13:16   
Claudi
Zanima me ali se da vzgojiteljicam kako majhno darilo oz pozornost ob koncu šolskega leta?Sin bo sicer hodil še celo poletje v vrtec, vmes bo malo doma na počitnicah, pa tudi naslednje leto naj bi imel isti vzgojiteljici.Rada bi predvsem ideje kaj naj bi bilo primerno?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
27.6.2011 12:17:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Claudi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: darilo za vzgojiteljici?
27.6.2011 13:00:54   
stračatela
mi smo skupaj kupili kaktus v "lončku" z barvnim peskom in pa majico na kateri so napisana imena vseh otrok.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: darilo za vzgojiteljici?
27.6.2011 13:03:51   
tasa_m
Jaz sem nesla kavico in After Eight.

(odgovor članu stračatela)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: darilo za vzgojiteljici?
27.6.2011 23:18:00   
bodoča
Lani sem nesla vsaki svoj lonček za kavo in tiste paketke od nescaffe-ja 3v1 + nekaj sladkega+ voščilnico.

Letos pa sem v muller-ju kupila vsaki tisti "kuli" na katerem je vgravirano "odlična učiteljica" + bonboniero + voščilnico.


_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: darilo za vzgojiteljici?
28.6.2011 10:00:54   
ksenija12
Sicer ni bilo v našem vrtcu, se mi je pa zdela odlična ideja: Vzgojiteljici so v eni skupini podarili bon (vrednost cc 27eur), s katerim je za 1 leto posvojila enega od delfinov. Mogoče se sliši malo hecno, ampak ideja je bila super. Vzgojiteljica, ki je to dobila, se je potem povezala s tem društvom, ki to izvaja (http://www.morigenos.org/index.php?path=Sodelovanje) in so si v vrctu ogledali film o delfinih, se poučili o njihovem življenju itd..se mi zdi super ideje, ker je poletje in vzgojiteljica ima s tem odlično temo, snov za otroke čez poletje!

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: darilo za vzgojiteljici?
28.6.2011 16:34:51   
nalia
Mi nič nismo kupili,nismo bili zadovoljni letos,žaluser posted image

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: darilo za vzgojiteljici?
28.6.2011 18:05:45   
Dashenka

IZVIRNO SPOROČILO: Claudi

Zanima me ali se da vzgojiteljicam kako majhno darilo oz pozornost ob koncu šolskega leta?Sin bo sicer hodil še celo poletje v vrtec, vmes bo malo doma na počitnicah, pa tudi naslednje leto naj bi imel isti vzgojiteljici.Rada bi predvsem ideje kaj naj bi bilo primerno?




Jaz sem jih vsako leto "pocrklala" z vrečko pralin iz Rustike - ob koncu šolskega leta in pa za Novo leto.
Drugače pa smo jima kupili tudi neko malenkost, za katero smo zbiralii po 5-10 EUR po družini.

(odgovor članu Claudi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: darilo za vzgojiteljici?
28.6.2011 20:11:32   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: ksenija12

Sicer ni bilo v našem vrtcu, se mi je pa zdela odlična ideja: Vzgojiteljici so v eni skupini podarili bon (vrednost cc 27eur), s katerim je za 1 leto posvojila enega od delfinov. Mogoče se sliši malo hecno, ampak ideja je bila super. Vzgojiteljica, ki je to dobila, se je potem povezala s tem društvom, ki to izvaja (http://www.morigenos.org/index.php?path=Sodelovanje) in so si v vrctu ogledali film o delfinih, se poučili o njihovem življenju itd..se mi zdi super ideje, ker je poletje in vzgojiteljica ima s tem odlično temo, snov za otroke čez poletje!


To je pa res super darilo. Zadovoljstvo povezano s koristnim.  Drugače pa meni največ pomeni stisk roske in iskrena pohvala.

Drugače pa mi je všeč tudi, ko se kupi za darilo kakšna strokovna knjiga.


(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: darilo za vzgojiteljici?
1.7.2011 21:59:07   
Roberta69
Mi smo kupili skupno darilo za okrog 6 €/družino, jaz jima bom pa kupila še kakšno rezano cvetje, tako lepo aranžirano in morda kakšno sladkarijo. Jaz ju, kadar je priložnost, kar rada obdarim, pa ne preveč, zaradi njiju, da jima ne bi bilo nerodno, rada pa zato, ker sem res vesela, da se ima moj sin tako super in jima od srca privoščim kak priboljšek na ne ravno blesteče plače. 

_____________________________

Dva čmrljčka in ena čebelica - brneče kot v panju :)))

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: darilo za vzgojiteljici?
2.7.2011 12:39:33   
Mama12345
Jaz sem vsaki nesla knjigo o vzgoji, bonboniero in šopek rož.

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: darilo za vzgojiteljici?
2.7.2011 12:53:59   
ronja
Pri nas v vrtcu smo v obeh skupinah starši zbrali denar in kupili vzg. darila: enim kozmetiko Loccitane, drugim pa bon za masažo in šopek rož.

Me smo spekle kekse in sta jih punci sami dali, nesla sem pa v vrtec še kup obeskov, ki sem jih naredila, da so si vzg. same izbrale, kateri so jim všeč - težko je za drugega delat nakit, ker ne veš okusov, tako so pa vse našle nekaj, kar jim je bilo všečuser posted image . Kupljenih stvari ne maram dajat še ekstra, poleg tega, kar damo kot skupina, ker morajo vzg. potem po novem pisat poročila, kaj so dobile in za koliko, kar pa ni ravno prijetno opravilo, pa še to se mi zdi nekak bolj prijazno, da jim ni nerodno dobit.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Claudi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: darilo za vzgojiteljici?
2.7.2011 13:17:00   
Kasija
Mi smo tudi zbirali po 5 eurov na otroka in podarili mapo - akto. praktično, pa verjetno vsakomur uporabno. če ne drugega podarita otrokom doma. lani smo dali nek paketek iz loccitaina, pa je bilo težje izbrat. se pridružujem mnenjem pred mano, da je darilce zelo primerno ob koncu leta, da pa mora biti darilce, da jim ne bi bilo na koncu neprijetno.

(odgovor članu Claudi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: darilo za vzgojiteljici?
15.7.2011 10:47:26   
TuBoLina_86
no, jaz sem ravno včeraj šla v nabavo... vzgojiteljicama sem kupila vsaki po eno mini orhidejico, zraven pa dam nek verz, in to je to... ena majhna pozornost, za zahvalo se mi ne zdi preveč user posted image saj so bile zelo prijazne, pa še sinek se je zelo navezal na njih... 

_____________________________

17.09.2009 ob 8:48 sem postala ponosna mamica malega sončka Tina

ob rojstvu, 17.9.2009: 3140 g, 50 cm
1 leto : 10,5 kg, 77 cm

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: darilo za vzgojiteljici?
15.7.2011 11:08:24   
ThinkPink
Koliko vem, dobijo za svoje delo pošteno plačilo, zato se mi ideja o darilcu zdi čisto mimo. Sploh, ker opazujem vzgojiteljice "na delu" (včasih živela blok nasproti vrtca) in so po 2 uri na ritih, medtem ko se tamali mlatijo s palicami in plezajo en po drugem, se valjajo kot pujsi v peskovniku, pa jih niti malo ne ovira, da bi zmigale riti. Nisem rekla, da so vse slabe, ampak da bi obdarovala nekoga, ker dela svoje delo, pa ni šans.

(odgovor članu TuBoLina_86)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: darilo za vzgojiteljici?
15.7.2011 11:35:17   
Nika v službi
ThinkPink, in kaj je narobe s skakanjem (po tvoje valjanjem) po peskovniku? Očitno si ena tistih mam, ki otroku oblečejo lepa oblačila za v vrtec in potem bentijo, ker so se med igro umazali.

Strinjam se s tabo, da najdeš tudi neprimerne vzgojiteljice, ki se jim ne da kaj dosti, ampak večina, ki jih poznam, so fajn in našim otrokom (naša bo letos prvošolka in je že zaključila z vrtcem) ogromno dajo.

Meni se drobna pozornost zdi lepa gesta. Na koncu šolskega leta, ob praznikih (materinski dan, novo leto, kak pirh za veliko noč) ter ob zaključku vrtca. Tudi sicer rada podarjam drobna darila oz. pozornost ljudem, ki jim imam rada in za katere menim, da so vredni moje pozornosti.
Tako kot dajem napitnino za dobro opravljeno storitev tudi obdarujem vzgojiteljice ob posebnih priložnostih. Zaradi tega ne bo nihče obogatel in tudi ti ne boš nič manj imela zaradi tega. In višina plače ni merilo za to, če je kdo upravičen, da kaj dobi ali ne.


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: darilo za vzgojiteljici?
15.7.2011 11:47:51   
Leela
se strinjam z Niko. Če je nekdo z mojim otrokom vsak dan po 8 ur, ga vzgaja in čuva, in se tam otrok dobro počuti, mu z veseljem dam ob priliki kakšno malenkost kot znak pozornosti in hvaležnosti. Pa če ma ta oseba 3000€ plače. Na koncu, zaključku vrtca, smo starši zbrali malo več (ampak še zmeraj nič pretresljivega)

kakšni doma pečeni piškoti so res super, kakšna kava, čokoladica, krema za roke...malenkost. Mi smo skupaj veliko darilo dali samo ob zaključku (vrednostne bone)

< Sporočilo je popravil Leela -- 15.7.2011 11:50:47 >

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: darilo za vzgojiteljici?
15.7.2011 21:05:24   
PC Baby
IZVIRNO SPOROČILO: Mama12345

Jaz sem vsaki nesla knjigo o vzgoji, bonboniero in šopek rož.


Joj, bodite pozorne s takmi darili. Pri nas je vzgojiteljica sosednje skupine dobila knjigo o vzgoji in je bila zelo užaljena. Verjetno je gesto razumela v stilu naj se še malo poduči...

(odgovor članu Mama12345)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: darilo za vzgojiteljici?
15.7.2011 23:17:40   
Roberta69
IZVIRNO SPOROČILO: ThinkPink

Koliko vem, dobijo za svoje delo pošteno plačilo, zato se mi ideja o darilcu zdi čisto mimo. Sploh, ker opazujem vzgojiteljice "na delu" (včasih živela blok nasproti vrtca) in so po 2 uri na ritih, medtem ko se tamali mlatijo s palicami in plezajo en po drugem, se valjajo kot pujsi v peskovniku, pa jih niti malo ne ovira, da bi zmigale riti. Nisem rekla, da so vse slabe, ampak da bi obdarovala nekoga, ker dela svoje delo, pa ni šans.


Moj odnos do naših vzgojiteljic pa je čisto drugačen. Jaz mislim, da sta krasni in sploh nima veze, da je delo v vrtcu služba, jaz ju z veseljem obdarim, ker sem pač vesela, da ima moj sin tako srečo in je naletel na tak krasen vrtec, skupino in vzgojiteljici. Ker menim, da se zelo trudita za naše otroke, je kakšna majhna pozornost morda le majhno potrdilo, da smo veseli za ves njun trud in da ga opazimo.


_____________________________

Dva čmrljčka in ena čebelica - brneče kot v panju :)))

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: darilo za vzgojiteljici?
16.7.2011 11:21:54   
Najaa
Tudi jaz rada dam kakšno malenkost, čeprav je to njihova služba. Z našimi otroci sta le po 8 ali več ur dnevno, to je pa že velik del v življenju otroka.
Lani smo dali bonboniero in kavico, letos pa sta tamali že predčasno šli iz vrtca pa zamudili zaključek in zdej smo spet na morju, tako da bomo same naredile nekaj v stilu slike tako da bomo nabrane školjke, kamenčke in malo morske (posušene seveda) trave nalepile na trdo podlago, karton. Aja, pa pobarvala bom časopisni papir, ga zmečkala in najprej nalepila na karton. Zraven bom mogoče kupila še kaj za posladkat.

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: darilo za vzgojiteljici?
21.7.2011 11:16:13   
livia
Prejšnja leta sem na zadnje govorilne ure nesla kako bonboniero, kavo, kekse ali pa kaj kar je naredila naša tamala.

Lani smo se pa starši dogovorili, da zbiramo po par evrov in kupimo skupno darilo kot skupina, vendar nekaj, da bodo kaj od tega darila imeli tudi naši otroci.
Tako smo lani kupili otroški zemljevid Slovenije, letos pa v eni skupini globus, v drugi pa letno naročnino na revijo Moj mali planet in plakat abecede in števil do 20.
Vsi starši so zelo lepo sprejeli ta način in odziv je bil presenetljiv.

(odgovor članu Claudi)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: darilo za vzgojiteljici?
12.8.2011 16:32:11   
lari nina
Jaz sem podarila eno bombonjero in lep šopek rožic.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?