|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   delo na črno
16.2.2010 13:37:32   
ajataja
Kam prijavit delo na črno da bodo res ukrepali.Prijava je bila podana pred več kot pol leta na tisto njihovo anonimno številko ampak ta človek še kar naprej opravlja svoja dela na črno in  izkorišča državo.A sploh ukrepajo če prijaviš?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: delo na črno
16.2.2010 13:40:55   
Anonimen
zakaj pa bi ga prijavila?
a dela skodo tebi in tvojim bliznjim?

clovek se je znasel.
sama ne bi prijavljala, ce mi ne bi skodil.



ali gre za fousijo. ker dvomim, da te boli, ker goljufa naso lepo posteno drzavo.



ce se motim, se opravicujem

(odgovor članu ajataja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: delo na črno
16.2.2010 13:42:10   
ellie
Zakaj pa bi ga prijavila?user posted image  pa naj dela na črno, če mu pašeuser posted image

Ko sem šla na tečaj za samostojne podjetnike...je predavatelj najprej vprašal, kdo še ni nič delal na črno. Je rekel, da ne moreš postat dober s.p., če si nisi pred tem nabral izkušenj z delom na črnouser posted image  

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: delo na črno
16.2.2010 13:43:34   
ellie
miska_mccute user posted image  si mi vzela z jezika. Ponavadi res gre samo za foušijo...

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: delo na črno
16.2.2010 13:48:02   
Anonimen
razpicijo me taki ljudje, ki se vtikajo drugam.
verjetno tale črni podjetnik ne sluzi mastnih denarcev ampak si z delom na crno samo pomaga prezivljat familijo.
ker ce bi sluzil bogastvo, bi si lahko tudi s.p. privoscil.
tako pa verjetno vsak dan trepeta pred inspekcijo in se boji, da bo ob tako potreben dohodek.

in ti bi ga sla z.j.e.batuser posted image

lahko se tud tukaj motim in se opravicujem ce seuser posted image

(odgovor članu ellie)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: delo na črno
16.2.2010 13:48:46   
ledenaa
ja to tudi mene zanima zakaj??
Uf sovražim foušijo
me je doletelo tudi podobno me je nekdo prijavil-ja zelo lepo in zaradi dolgčasa sem šla delati v visoki in rizični nosečnostiuser posted image

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: delo na črno
16.2.2010 13:55:42   
n.nati
Brigaj se zase, se je človek pač znašel, ti si mu pa fauš!!!

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: delo na črno
16.2.2010 14:00:15   
ajataja
Ker dobiva socialno pomoč in odžira delo tistim poštenim ki se trudijo da preživijo družino pa  ljudje raje njega pokličejo ker logično lahko naredi ceneje ker da vse v žep,ostali morajo pa drži dat pol vstran,a pol vam je to pravično.Zdej mi je pa jasno zakaj tolk ljudi izkorišča državo tisti ki pomoč res potrebujejo pa je ne dobijouser posted image

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: delo na črno
16.2.2010 14:02:12   
Anonimen
torej je korist obojestranska....

njegova, ker mu ni treba dajat drzavi- in strank, ker dobijo tolko cenejeuser posted image


in, ce ga bos prijavila, bo 1 druzina vec v sloveniji dobila socialno????

nehaj no....

(odgovor članu ajataja)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: delo na črno
16.2.2010 14:02:22   
ledenaa
Jaz sem tudi dobivala socialno pomoč in....
ja  preživiš lahko z njo
brigaj se zase pa ti bo lepše v življenju in troši energijo v svojo družino

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: delo na črno
16.2.2010 14:10:14   
vodica
Samo ste pa res čudne,da podpirate izkoriščanje državeuser posted image .Če s tem ne bi recimo bilo vprašljivo preživetje njegovih otrok bi ga tudi jaz prijavila.Dela se na pošten način ne pa na račun drugih.Jaz tukaj ne vidim faušije ampak poštenost.user posted image Ko pa piše kaka mama  ki bi rada socialno pomoč pa bi se s partnerjem prijavila vsak na svojem naslovu jo pa obsojate,a ni to isto,ma res ste čudne,samo obsojate znate na eni ali drugi straniuser posted image

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: delo na črno
16.2.2010 14:12:37   
Anonimen
kje pa kdo obsoja? saj vse pravimo, naj da mir in se ne vtikuje

(odgovor članu vodica)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: delo na črno
16.2.2010 14:12:38   
ninini

IZVIRNO SPOROČILO: vodica

Samo ste pa res čudne,da podpirate izkoriščanje državeuser posted image .Če s tem ne bi recimo bilo vprašljivo preživetje njegovih otrok bi ga tudi jaz prijavila.Dela se na pošten način ne pa na račun drugih.Jaz tukaj ne vidim faušije ampak poštenost.user posted image Ko pa piše kaka mama  ki bi rada socialno pomoč pa bi se s partnerjem prijavila vsak na svojem naslovu jo pa obsojate,a ni to isto,ma res ste čudne,samo obsojate znate na eni ali drugi straniuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vodica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: delo na črno
16.2.2010 14:17:07   
ninini
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

kje pa kdo obsoja? saj vse pravimo, naj da mir in se ne vtikuje

če bi pa napisala da recimo podpira tistega ki dela na črno pi jo pa spet napadle naj prijava ,da izkorišča državo in blabla.Tu na forumu je res tako da včasih ste na eni strani drugič na drugi ,veliko OBSOJATE IN NAPADATE.Sploh pa ni vprašala za mnenje ali prijavit ali ne ampak samo kam prijavit,pač vedno zaidete in s takimi komentarji da je user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: delo na črno
16.2.2010 14:18:59   
Anonimen
sama bi se sla tud lazno samohranilstvo, ce bi si upala...


zakaj?
dokler s tem nikomur konkretno ne skodim, ne vidim problema.

(odgovor članu ninini)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: delo na črno
16.2.2010 14:21:19   
hektorina
Pa kaj ti ni jasno da že samo ime govori o delu. DELO na črno. Saj mu nihče nič ne šenka. Saj dela. Mater...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: delo na črno
16.2.2010 14:21:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

Pa kaj ti ni jasno da že samo ime govori o delu. DELO na črno. Saj mu nihče nič ne šenka. Saj dela. Mater...


user posted image

(odgovor članu hektorina)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: delo na črno
16.2.2010 14:24:49   
ledenaa
ja njo očitno moti da dela in da ni lenuhuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: delo na črno
16.2.2010 14:29:17   
mateyka
ne, moti jo da dela na črno + dobiva socialno pomoč.
če bi samo na črno delal in ne bi dobival socialne pomoči, ga ne bi prijavila, ker ne odžira državi.

prav sklepam?

< Sporočilo je popravil mateyka -- 16.2.2010 14:30:14 >

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: delo na črno
16.2.2010 14:30:59   
ledenaa
Prav je edino to,da naj človeku pusti da dela!! in naj se briga zase!!user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: delo na črno
16.2.2010 14:38:36   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ne, moti jo da dela na črno + dobiva socialno pomoč.
če bi samo na črno delal in ne bi dobival socialne pomoči, ga ne bi prijavila, ker ne odžira državi.

prav sklepam?


to nima nobene veze.
Če prejema socialno pomoč itak komaj preživi. jaz ne razumem, da nekateri dejansko mislijo, da je preživetje dovolj. Očitno sploh ne razumete, kaj pomeni preživeti. Pomeni da ni ne za živet in ne za crknit.

In če dela na črno, lahko živi.


In res ajataja, daj se brigaj zase. Če si že prijavila enkrat in prijave niso po tvoje upoštevali, pomeni samo to, da njegov zaslužek ni vreden tega. Drugače bi ga definitivno kaznovali.

< Sporočilo je popravil mika -- 16.2.2010 14:40:48 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: delo na črno
16.2.2010 14:39:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ne, moti jo da dela na črno + dobiva socialno pomoč.
če bi samo na črno delal in ne bi dobival socialne pomoči, ga ne bi prijavila, ker ne odžira državi.

prav sklepam?

ne...
ona je rekla, da zaradi njega "posteni" privatniki ne dobijo posla.


pa tudi, ce ne bi dobival socialne...bi namesto njega dobivala pomoc kaka druga familija ali oseba?

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: delo na črno
16.2.2010 14:41:31   
ajataja
ja in vi bi sedele mirno doma in pustile da nekdo dela na črno vaša obrt pa ima zaradi tega manj dela in seveda manj denarja.To me pa zanima ja.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: delo na črno
16.2.2010 14:45:16   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

ne...
ona je rekla, da zaradi njega "posteni" privatniki ne dobijo posla.




In najbrž ona ali nekdo njej blizu, sodi med te poštene privatnike, ki ne dobijo dela.
Draga ajataja, danes je predrago poceni kupovati. Gleda se na kvaliteto. In če bi ta pošteni privatnik delal kvalitetno, bi ga ljudje klicali. Pač ne bi izdal računa in jim bi ravnotako lahko ugodno nudil storitev. Pa ne mi reč, da je pošteni privatnik tako pošten, da tega v današnjem času ne bi naredil.

Tako da pošteni privatnik naj raje izboljša kvaliteto svoje storitve, pa bo imel delo, glede nato, da praviš da povpraševanje je.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: delo na črno
16.2.2010 14:45:21   
hektorina

ga ne bi prijavila, ker ne odžira državi.

prav sklepam?
[/quote]

Se opravičujem, ampak res nimam neke grozne simpatije do naše "pravne" države. In njene hinavske socialne politike, po načelu, znajdi se, če ne pa životari, ker dali ti bomo glih tolko, da neboš crkno. Več pa ne. Pa bog ne daj, da si sam pomagaš! Ker jih boš dobil po puklu. Še bolj. Očitno ni moj dan, ker mi že vse najeda, ampak to, da nekdo dela, pol bi ga pa sosed j...bal v glavo, ker bi rad otroku privoščil nove, namesto rabljenih rolerjev...Bljak!user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?