|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   delo po 4 ure
22.12.2005 10:34:29   
Minkaa
Mene pa zanima katere pogoje moraš izpolnjevati da lahko po koncu porodniške delaš po 4 ure??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: delo po 4 ure
22.12.2005 10:43:35   
sezam
Posebnih pogojev ni. Dogovoriti se moraš z delodajalcem, da ti dovoljuje, nato pa stvar urediš preko centra za socialno delo.

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: delo po 4 ure
22.12.2005 10:47:21   
Minkaa
Do katere starosti pa lahko delaš po 4 ure in ali se potem šteje da je to polni delovni čas ali ne. 

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: delo po 4 ure
22.12.2005 10:53:57   
rainbow
Vsaka mama ima pravico delati polovični delovni čas do otrokovega tretjega leta starosti, delodajalec ti to mora omogočiti;

delodajalec plačuje prispevke za tiste ure, ostalo pa socialno; ne vem pa glede let za pokojnino;

jaz sem se tudi odločila za to varianto, vsaj do jeseni; in sem morala napisati neko vlogo naslovljeno na delodajalca, potem oni sestavijo pogodbo, s katero grem na socialno. To je zaenkrat vse, kar vem. Ima pa še slaba dva meseca časa, da vse uredim.

Upam,da sem pomagalauser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: delo po 4 ure
22.12.2005 12:27:46   
Listka
Za polovični delovni čas si lahko namesto dela 4 ur na dan izbereš tudi delo 2 oz. 3 dni na teden(en teden 2, naslednji teden 3 dni), kar ti osebno bolj priporočam, če se lahko tako dogovoriš z delodajalcem. Menim, da imaš tako ti tiste dni ko si doma več od druženja z otrokom (in otrok od tebe) in več narediš v službi tiste dni ko delaš po osem ur.

Ps.: To veš, da če še dojiš ko delaš ti po zakonu pripada ura za dojenje?

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: delo po 4 ure
22.12.2005 13:10:11   
Minkaa
Glede dojenja vem, samo kaj ko se moj sonček noče več user posted image .

Razmišljam pa da bi delala po 4 ure po končani porodniški. Rainbow midve približno isti čas zaključiva s porodniško;)

(odgovor članu Listka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?