|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   delo v hoferju
24.8.2008 21:15:03   
ROŽICI
zanima me če katera dela v hoferju,kako je in še je zadovolna.
glih gledam en razpis pa ne vem a je res vse kar obljublajo?
link

< Sporočilo je popravil shorty -- 25.8.2008 9:11:26 >


_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: delo v hoferju
25.8.2008 16:20:04   
ROŽICI
a res ne dela kdo na tem forumu v Huser posted image user posted image OFERJU?

_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: delo v hoferju
25.8.2008 16:44:33   
doroteja23
to tud mene zanima

Pa kak to mislijo skrajšan delovni čas. Saj pa 40 urni delavik ni skrajšan delovni čas. Tega pa res ne razumem


_____________________________

Imeti otroka je zaneslijvo
najbolj čudovita brezumnost,
ki jo zgrešita zaljubljenca.

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: delo v hoferju
25.8.2008 20:50:42   
ROŽICI
a je že katera poslala vsaj prošnjo?...plaše so pa res mamljive!user posted image

_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: delo v hoferju
25.8.2008 20:56:27   
Naja30
Ne delam v hoferju. Mi je pa znanec povedal, ki je delal tam, da se nagaraš. On je bil poslovodja in je bil cele dneve tam. Plača je res mamljiva, si jo pa tudi zaslužiš.

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: delo v hoferju
25.8.2008 21:11:40   
ROŽICI
mi je pa sumljivo ker non stop iščejo nove delavce?user posted image

_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: delo v hoferju
25.8.2008 21:23:41   
Anonimen
mi je pa sumljivo ker non stop iščejo nove delav


Ja, ves cas jih iscejo.

Lidl placuje bolje user posted image .

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: delo v hoferju
25.8.2008 22:24:19   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: ROŽICI

mi je pa sumljivo ker non stop iščejo nove delavce?user posted image


Ker nihče dolgo ne zmore takega urnika. Ta moj znanec je delal leto in pol, pa je bil res ves čas v trgovini, še spal je skoraj tam.

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: delo v hoferju
25.8.2008 23:12:44   
lelaval
Ena najina znanka dela v Hoferju - a je po plačilu ne upam vprašat. Dela pa pol dneva.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: delo v hoferju
26.8.2008 9:08:38   
KIKI****
Moja soseda je delala v Hoferju, izmensko dopoldan in popoldan. Po 2 letih je pustila delo, ker je reklada takega tempa enostavno ne zmore več. Tam kjer je delala je bilo veliko zaničevanja od nadrejenih, delala je da je dobila žulje od prekladanja.  V glavnem ni bla zadovoljna, drugače bi ostala.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: delo v hoferju
26.8.2008 11:37:41   
zvesta
Pri nas v hoferju delata v vsaki smeni 2 delavki. Kar pomeni, da morata pokasirat vse na blagajnah (pa obisk ni majhen) in zložit vso robo na police, ki ne smejo biti nikoli napol prazne. Na blagajnah imajo skoraj nosrmo kako hitro morajo odčitavat cene.
Sama sem enkrat eni rekla (bila sem sama na blagajni), da si naj vzame čas, da jaz sproti naložim v vrečke, pa mi je rekla, da ne sme, da jo kontorlirajo kako je hitra. user posted image

Delajo skoraj vsako soboto.

V glavnem, ženske tam se mi včasih že smilijo.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: delo v hoferju
26.8.2008 19:18:01   
janjja
Pa saj delajo samo 4 ure na dan, zato res ne vem če je tako hudo? Mislim Jutranja smena od 8 - 12 popoldanska od 12 - 16 in poznopopoldanska od 16 - 20user posted image
Naj mi še kdo pove za tak delavnik. Mogoče res takrat bolj dela ampak saj ni tam sedem osem uruser posted image
Jaz sem na dan v službi po 8 ur pa še po 12 ur med vikendom....povprečno
Ne vem no

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: delo v hoferju
26.8.2008 19:49:57   
bodoča
Tu v našem kraju ne delajo 4 ure na dan, ampak normalno 8 ur na dan, res pa je da ne delajo vseh 6 dni, mislim da imajo nekje dva do tri dni fraj + nedelja.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: delo v hoferju
27.8.2008 20:38:59   
ROŽICI
naj se katera javi če dela v hoferju al pa mi naj piše na zs

_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: delo v hoferju
1.9.2008 14:09:01   
VRTNICA84
Ojla!

Jaz sem bila na razgovoru v Hoferju in vam lahko povem kar je povedal šef v Hoferju. Točno v Mariboru.
To, da delaš 4 ure ni res. Delaš po 8 ur. Ter, ko si prekoračil 40 ur si doma.
Res pa je tudi to, da delata po dve ali tri trgovke v smeni. Imeti moreta naložene police, hledilnike in vedno svežo zelenjavo.
Na blagajni pa so tak, kot da bi delale na tekočem traku. Ker majo normo, ki šteje na blagajni udarce artiklov. Če pa na blagajni dve ne folgata dela se jim pridruži še ena trgovka. Vendar se to tistima dvema, ki sta na blagajni šteje v minus. Ter če na blagajni ne dosega norme jih odpostijo še prej kot v 3 mesecih.

Tak glede tega. Ni glih tak enostavno.

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: delo v hoferju
1.9.2008 20:07:26   
ROŽICI
to je pa kruto.in ti greš tja delat vrtnica84?jaz sem dala prošnjo za poslovodjo..vendar še nisem dobila odgovora.

_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu VRTNICA84)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: delo v hoferju
1.9.2008 20:38:01   
mojamura
kriza no....kruto

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu VRTNICA84)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: delo v hoferju
1.9.2008 20:53:50   
Anonimen
Na blagajni pa so tak, kot da bi delale na tekočem traku. Ker majo normo, ki šteje na blagajni udarce artiklov.


To pa je slaba reklama. Tako isto delajo v Lidlu. In meni gre to ful na živce, da moram v trgovini hiteti. user posted image

(odgovor članu VRTNICA84)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: delo v hoferju
1.9.2008 20:55:03   
Anonimen
Vendar se to tistima dvema, ki sta na blagajni šteje v minus. Ter če na blagajni ne dosega norme jih odpostijo še prej kot v 3 mesecih.


Verjamem.. Jaz sem ji enkrat rekla, da lahko dela pocasneje, pa me je samo pomenljivo pogledala. In dodala, da so se tako solali in da se tako mora delat.

(odgovor članu VRTNICA84)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: delo v hoferju
1.9.2008 20:59:13   
Rubin.
Sem bila nekje pred dvema letoma z majhnim otrokom v Hoferju in nisem dosegla paštete, ki so čist na vrhu, pa sem prosila trgovko če mi jo da. In ta mi je odgovorila da ne sme. Sem bila čist zaprepadena. Da ne rečem kako vlačijo artikle čez blagajno, kot da bi jim kdo z pištolo stal odzadaj.
Ne vem meni je klima v tej trgovini naravnost grozna. Nadrejeni se do svojih podrejenih obnašajo obupno.
Če primerjam z Lidlom, so tam trgovke veliko bolj prijazne, tudi na blagajni je klima čist drugačna, pa še kakšen bombonček ponudijo otroku.
Jaz se za Hofer ne bi nikoli odločila.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: delo v hoferju
1.9.2008 21:19:42   
tabi
Moja sestra dela v Hoferju sicer v skladišču na Prevojah(občina Lukovica)pa je super zadovolna.Za 6.mesecev je imela določen čas 24ur tedensko pa se dokaj držali ur če pa je bila kaka viška pa plačajo super naduro.Po 6.mesecih so jo vzeli za nedoločen čas ne glede da je bilauser posted image za 36ur tedensko pa še 100% bolniško je mela predno je šla na porodniško.vglavnem dela na izi razen pred kakim praznikom dela kako naduro

_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: delo v hoferju
2.9.2008 8:44:12   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Na blagajni pa so tak, kot da bi delale na tekočem traku. Ker majo normo, ki šteje na blagajni udarce artiklov.


To pa je slaba reklama. Tako isto delajo v Lidlu. In meni gre to ful na živce, da moram v trgovini hiteti. user posted image

Pri nas v Lidlu so zelo prijazne, pa tudi na blagajni računajo povsem z normalno hitrostjo....

Hofer je pa pri nas obup.....in zelo, zelo redko zaidem tja po kakšno malenkost,...se mi zdi, da si kot kupec zaslužim prijaznejši odnos, kot pa metanje hrane v voziček...mencanje prodajalke, ker dovolj hitro ne plačam,....bljak.....
Zadnjič, ko sem šla po žemljice, sem fasala opomin, ker nisem imela vozičkauser posted image user posted image .....

Tako, da si jaz niti pod razno ne bi želela delat v tak kolektiv.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
2.9.2008 8:54:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *kinnie*)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
2.9.2008 8:56:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: delo v hoferju
2.9.2008 10:02:32   
VRTNICA84
Ne jaz ne grem delat tja, ker sem user posted image .
Bila pa sem na razgovoru pred 3 meseci. Prošnjo pa sem poslala že marca in so me maja komaj klicali na razgovor. Trgovke v Hoferju sploh niso sproščene.
Nočem nobene prestrašit. Povem pač tisto, kar mi je povedal šef v Mariboru. Mogoče so v drugih Hoferih po Sloveniji drugačni šefi. Ni nujno, da je vse povsod enako.
V Hoferju je huje kot v Lidlu.

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?