|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   denarno nadomestilo da ali ne!
9.11.2006 8:45:35   
_Beky_
Zivjo punce!Imam eno vprasanje,ker nevem ce to drzi kar sem slisala bi bila zelo vesela ce mi svetujete,in sicer ali je res da ce imas vec kot en let delovne dobe ti od drzave pripada 3x po 70% place  ampak to samo nosecnicam.Ali moras biti v delovnem razmerju da bi ta denar prejel.V naprej se vam zahvaljujem za odgovor.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: denarno nadomestilo da ali ne!
9.11.2006 8:47:57   
Naja31
Verjetno ti misliš na solidarnostno pomoč.
To ti pripada če si na bolniški več kot 1 mesec, nima veze z nosečnostjo, ampak z bolniško. Mislim pa da to izplačuje sindikat, če si član in ne delodajalec. In ne 3x, ampak 1x. To ti bo napisala katera, ki je to prijela.

Drugače pa nosečnica ne dobi nič kaj takega od države, razen paket ali denar ob rojstvu.

(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: denarno nadomestilo da ali ne!
9.11.2006 8:50:07   
_Beky_
hvala za odg sej se je men tudi zdelo zelo cudno da ti drzava kar nekaj poklanja heheuser posted image

(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: denarno nadomestilo da ali ne!
9.11.2006 8:55:03   
Mina1
Če si na bolniški več kot 3 mesece, dobiš tole solidarnostno pomoč v znesku tvojega ODja pribljižno.

Za ostalo, kar sprašuješ, pa prvič slišim.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: denarno nadomestilo da ali ne!
9.11.2006 8:58:43   
heki
Tudi mene zanima denarna pomoč s strani sindikata. Ali je to res, da če si na bolniški več kot 3 mesece, dobiš denarno pomoč od sindikata.Meni je bilo rečeno,da ne, ker sem na bolniški zaradi težav v nosečnosti ne pa zaradi drugih zdravstvenih težav.
Hvala

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: denarno nadomestilo da ali ne!
9.11.2006 9:00:58   
tatam
A to nadomestilo da sindikat ali delodajalec?Jaz namreč nisem v sindikatu,sem pa že tri mesce na bolniški!

(odgovor članu heki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: denarno nadomestilo da ali ne!
9.11.2006 9:02:31   
heki
Ne vem, mislim da dobiš to od sindikata kot nekakšno denarno nadomestilo zaradi manjših prejemkov.

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: denarno nadomestilo da ali ne!
9.11.2006 9:03:57   
heki
Nekako imam v glavi znesek 100 tisočakov. Pred letom se je sodelavec ponesrečil in je dobil to denarno nadomestilo. Koristiš ga lahko en krat letno.

(odgovor članu heki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: denarno nadomestilo da ali ne!
9.11.2006 9:18:07   
Mina1
To izplača delodajalec in ne sindikat, tudi jaz nisem v sindikatu, pa so mi to izplačali pri obeh nosečnostih, ker sem bila doma več kot 3 mesece. Delam pa v državni upravi.

Znesek se giblje nekje v višini tvojega ODja.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu heki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: denarno nadomestilo da ali ne!
9.11.2006 11:06:30   
2 Sraki
Nevem sicer če sem te prav razumela, vem le to, da če se prijaviš na zavod za zaposlovanje, kot brezposeln in imaš eno leto delovne dobe, potem si upravičen do tri-mesečnega nadomestila za plačo. Po katerem faktorju pa izračunajo, pa ne bi vedela.

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: denarno nadomestilo da ali ne!
9.11.2006 12:08:39   
sonjaka
Ja, kot je povedala zvončica. Če imaš 1 - 5 let delovne dobe in ti poteče pogodba za določen čas ipd. se prijaviš na Zavod za zaposlovanje in dobivaš 3 mesece nadomestilo v višini 70% plače (pripada vsem, ne samo nosečnicam). Več podatkov si pogledaš na njihovi spletni strani. Ta čas se ti tudi šteje v pokojninsko dobo in si zdravstveno zavarovan.

(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?