|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   diploma
24.2.2009 15:52:19   
boni25
Ojla!
Imate kaksne ideje kaj bi kupila kolegici, ki je diplomirala?Nimam idej kaj bi.Bi pa z drugi kolegico kupile nekaj skupaj.Ne vem kaj se ponavadi kupi, bi pa tko eno malenkost za spomin.

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: diploma
24.2.2009 16:00:06   
Lenck
Pojma nimam, kaj se sicer kupi, lahko pa ti povem, kaj je zelo razveselilo mene, ko sem diplomirala: domači so mi recimo kupili tisto zadevo, ki peni mleko (pojma nimam, kako se reče temu lončku), ker sem si ga že dolgo želela, ena prijateljica pa mi je kupila hranilnik, da "boš lahko dajala noter od plače, ko sem boš zaposlila"... user posted image Prav fletnadarilca user posted image

(odgovor članu boni25)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: diploma
28.2.2009 20:03:49   
*anamor*
No jaz sem od kolegic dobila večina kakšno bonbonero, rožico,... In po pravici mi je to res veliko pomenilo, ker vem da je bilo od srca. Ni važno, da kupiš kaj velikega samo da je od srca.

_____________________________

Sinek moj je najvecji zaklad v mojem zivljenju

(odgovor članu Lenck)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: diploma
28.2.2009 20:58:39   
orhidcs
Mislim da ni potrebno ne vem kaj kupiti ob diplomi vendar kak darilni bon pride prav, šopek njenih najljubših rož, dobro pisalo za v novo službo, dobra čokolada...Že sama  pozornost je dovolj.

Lp.orhid

(odgovor članu *anamor*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?