|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dnevni vložki in občutljivost na njih
10.11.2009 13:27:07   
analucija
smešno vprašanje . ampak res. vseskozi mislim da imam vnetje na vnetje, ampak ni. čedalje bolj sumim dnevne vložke, ki mi povzročajo srbečino. a se kateri dogaja kaj podobnega? in katere vložke dnevne uporabljate.

hvala za odgovore in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dnevni vložki in občutljivost na njih
10.11.2009 13:27:37   
ledenaa
Uporabljam hoferjeve ali iz dm-a

(odgovor članu analucija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dnevni vložki in občutljivost na njih
10.11.2009 13:32:02   
al1*
Kupujem jih v trgovinah z bio izdelki - nebeljene, brez parfumov, ponavadi firme Natracere.

_____________________________

lp


(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dnevni vložki in občutljivost na njih
10.11.2009 13:32:23   
uškinamama
dnevne ne uporabljam, drugače pa vir nature 100 % bombaž

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dnevni vložki in občutljivost na njih
10.11.2009 13:34:15   
analucija
ja no eto dm-ove kolko tolko. zdaj nazadne pa vir 100, pa katastrofa. ne morem verjet.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dnevni vložki in občutljivost na njih
10.11.2009 15:23:15   
citrončica
Uporabljaj neparfumirane, bombažne, velikokrat sem slišala, da parfum škodi, še bolj pa geli ipd v higienskih vložkih, nekatere mi je celo ginekologinja odsvetovala zaradi tegauser posted image

(odgovor članu analucija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
10.11.2009 15:41:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu citrončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dnevni vložki in občutljivost na njih
10.11.2009 19:29:22   
barbara b
Tudi jaz že nakaj časa sumim, da so dnevni vložki krivi za vnetja in srbečico. Uporabljam pa tiste iz DM.

Katri dnevni vložki naj bi bili ok?


_____________________________

Ne sprašuj in ne bodo ti lagali.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dnevni vložki in občutljivost na njih
10.11.2009 23:04:22   
ona
Ravno danes sem prebrala naslednje,samo v vednost....

"Proč z vsakodnevnimi vložki

Ginekologinja v zvezi z uporabo vsakodnevnih vložkov pripomni, da je ta navada popolnoma nepotrebna in posledično nepotreben strošek. O njih so nežnejši spol prepričale reklame. Negativni učinki uporabe vsakodnevnih vložkov so podobni tistim, če pretiravamo z umivanjem z navadnim milom. Koža postane suha, lahko pride do alergičnih reakcij in poruši se ravnovesje vaginalne flore, kar lahko povzroči vnetja. "Če žensko moti bel izcedek na spodnjem perilu, naj se raje večkrat preobleče. Spodnje perilo naj bo bombažno in ne sintetično, tesno. Bombaž je naravni material in omogoča dihanje kože."




Nekaj je na temu...drugače pa jaz uporabljam vložke,ki se ne prodajajo v trgovinah,so malce dražji,ampak so naravni in super,belega toka ni več,počutje med menstruacijo je boljše,brez bolečin...skratka ne zamenjam za nobene drugeuser posted image
da ne bom delala reklame....user posted image

(odgovor članu barbara b)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dnevni vložki in občutljivost na njih
11.11.2009 11:18:53   
analucija
hvala vsem za odgovoreuser posted image

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dnevni vložki in občutljivost na njih
11.11.2009 16:21:14   
Gina
Ja, jaz imam enak problem. Tričetrt vložkov ne prenesem, tako kot tričetrt praškov za perilo. Imam alergijo na vse te reči. V bistvu imam najboljše izkušnje z vložki senta. Daleč najboljše. Zdaj drugih sploh več ne kupujem. Zakaj bi reskirala, ko ni treba.

(odgovor članu analucija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dnevni vložki in občutljivost na njih
14.12.2009 20:47:20   
inest
tudi sama sem imela vnetja, za vnetjem..izdecek itd.... pa sem nosila zaradi neznanja parfumirane vsakodnevne vložke, ker mi je bil vonj zoprn, pa je bilo samo slabše (še večja vnetja sem imela med nosečnostnjo)...  vendar ko sem preizkusila vložke love moon sem opazila razliko, saj vložki vsebujejo negativne ione, ki preprečujejo vnetja, uničujejo bakterije., so 100 % naravni, koža diha.. potem sem se tudi včlanila in sedaj sama prodajam te vložke..cena na paketek je 6 € ..če katero zanima pišite...meni vem da pomagajo, in podobne izkušnje imajo moje uporabnice, saj jih redno sprašujem za mnenja....lp

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dnevni vložki in občutljivost na njih
15.12.2009 10:13:25   
silvika
Še jaz bi dodala svoje!Vnetja sem imela vse skoz od rojstva hčerke, vnetja z izcedkov non stop. Sprobala sem vse dnevne in higienske vložke kar obstaja.Vnetje je pa ostalo, res ne rečem da vedno v isti meri.Pred mesecem dni pa sem se srečala z eno novo vrsto dnevnih in higienskih vložkov z anionskim trakom.Od tistega časa se mi je vnetje skoraj v celoti odšlo.Uporabne so pa še tudi na drugih delih telesa.Ne zamenjam jih za nič drugega na svetu!
Če koga mogoče stvar zanima bolj konkretno se mi lahko javi na ZS.
LP

(odgovor članu inest)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dnevni vložki in občutljivost na njih
15.12.2009 10:19:21   
inest
predvidevam da uporabljave iste vložke user posted image ...res so dobri...tudi jaz jih ne zamenjam več.

(odgovor članu silvika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: dnevni vložki in občutljivost na njih
15.12.2009 10:21:13   
pridna_janja
uporabljam ščitnik perila točno tako pise na škatli in so ful dobri !

_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu inest)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?