|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dobili smo!!
5.11.2004 11:05:22   
KIRA
otroški dodatek namreč. :bravo::bravo: so nam odobrili 5.600 sit, pa sem bila mnenja, da ne dobimo nič, saj so mi socialno podporo tudi zavrnili, ampak zgleda da so si zdaj premislili, ko smo trije...
aja, pa porodniško tudi dobim plačano. sicer konec meseca nič ne ostane :(, ampak vseeno...
vse, ki imate izkušnje s tem: v odločbi za otroški dodatek piše, da je dodatek odobren samo za 1 leto. kdaj pa moram zadevo podaljšati - oz. moram vložiti novo vlogo da mi ne poteče???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   dobili smo!!
5.11.2004 11:28:01   
TARA in MAJ
Pinovno vlogo podaljšaš po letu dni če si to oddala oktobra naslednje leto oktobra oddaš za novo nič lažjega. Ni velik vendar pride prav. LEP DAN:metulj:

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   dobili smo!!
5.11.2004 11:35:04   
KIRA
ja, maš prav. ni veliko, ampak prav pride. čepav ne vem, kaj si ti predstavljajo na socialnem - 5.600 sit, to ni niti za 2 pakungi hrane za tamalo (prilagojeno mleko). v avstriji je sicer malo cenejša ampak vseeno.
ampak je vseeno boljše kot nič, ne?
pa hvala za odgovor.. bom si zapomnila..

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   dobili smo!!
5.11.2004 14:26:49   
BARBARA R.
:bravo: mi tudi čakamo

Odločila pa sva se,da bo teh nekaj tisočakov šlo kar na Kristinin račun.Saj je njeno,kajne?!

:muca:

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   dobili smo!!
5.11.2004 14:30:47   
KIRA
ja, saj tudi jaz nameravam moji odpreti hranilno knjižico, če bom lahko..

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   dobili smo!!
5.11.2004 15:04:47   
TARA in MAJ
KIRA SEVEDA LAHKO ODPREŠ HRANILNO KNIŽICO:pujs::pujs::pujs:PUJSEK JE ZA SREČO:pujs:

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   dobili smo!!
5.11.2004 15:15:11   
KIRA
tnx saj mam namen... ;) lepo pridno šparam denarce... čeprav je včasih težko.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   dobili smo!!
5.11.2004 18:32:08   
Tinkara-3
ja kukr je prov pride. naj ti samo predlagam, da ponovno vlogo oddaš do 15ega, tistega meseca, v katerem ti poteče, da se ti ne prekine dotok za en mesec. naprimer: odločba velja od prvega nov. do zadnjega oktobra naslednje leto, je najbolj do novo vlogo oddaš, do 15 oktobra.
lp

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   dobili smo!!
6.11.2004 11:45:15   
kimi
mene je tok strah v te banke dajat odkar so unim z juga denar pokradli

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?