|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dobro jutro...
6.5.2005 7:18:35   
simi73
jupiii!!!:bravo::bravo::bravo: petek je...:bravo::bravo: pa sonček se kaže, tako da zgleda da bo lep vikend:bravo::bravo:
Kako ste kaj? A že katera pije :kava:?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   dobro jutro...
6.5.2005 7:19:25   
biba77
Jutro!
Jaz imam kar dve :kava::kava: pred sabo. :ups::ups: - oni iz avtomata...

(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   dobro jutro...
6.5.2005 7:20:04   
Udb
Jutro! Men že vsi lasje gor štrlijo, ker mi že težijo v službi!!! ;)

Še dobro da obstajajo petki!:bravo:

(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   dobro jutro...
6.5.2005 7:21:43   
simi73
Glavno da je :kava:, pa ni važno kdo jo je skuhal:)-
Sem spodaj brala za srečanje, pa bi šla zraven, sam v petek ne morem:((. Bom pa kdaj drugič, če me seveda vzamete:ups:
Astra, kako je s tvojo:hudicek: (nisem mal med prazniki sledila):ups: - a je prišla al ni po D?

(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   dobro jutro...
6.5.2005 7:22:45   
biba77
:sloncek::sloncek::sloncek: Petek, dan za kofetek.. :sloncek::sloncek::sloncek:
Jaz se ze za vecernji cvek oglasam, ker ne vem, koliko casa bom se imela danes v sluzbi.

(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   dobro jutro...
6.5.2005 7:24:29   
simi73
Udb, men tud kr naprej težijo v službi, pa hočejo to pa ono:grrr:, pol se pa včasih preveč sekiram za brezveze. Sam me moj :love: doma pomiri.

(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   dobro jutro...
6.5.2005 7:24:52   
biba77
Simi, moje prejsnje M spet ni bilo, pa sem bila na Dabrostonu, zdaj pa sem spet v ciklusu s Klomifenom in sem v fazi :sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:
Moram mojega :love::love: malo razveselit. :ups:

(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   dobro jutro...
6.5.2005 7:28:25   
Vilma
Jaz imam veliiiiko šalico turške kave pred sabo :bravo:
Učki se mi že odpirajo, kri cirkulira, možgančki se vklapljajo ;)

(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   dobro jutro...
6.5.2005 7:29:23   
simi73
Astra pri men tud nč kaj ne kaže da bo :hudicek: prišla. Nobenih znakov, pa je bla zadnja 3.4. Test negativen včeraj in zgleda, da mi spet mal jajčniki štrajkajo (pred parimi leti so mi tud):zmeden:
Je pa res, da je tud moj:love: čist srečen:)-, ker lahko:sloncek::sloncek:, pa nima pavze zarad:hudicek:

(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   dobro jutro...
6.5.2005 7:37:11   
biba77
Ja, :love::love::love: kar pase male posteljne gimnastike, se mi zdi... :ups::ups: No, saj ne, da ne bi komaj cakali rezultata, ne? :)-:)-
Punce, kaksno vreme imate kaj? Tukaj je bilo zjutraj ze delno jasno (seveda nisem vzela deznika in kar v sami jopici sem prisla), samo zdaj pa je ze spet tema... :(

(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   dobro jutro...
6.5.2005 7:39:04   
Udb
Astra, pri nas je nekaj med meglo in oblačnostju - v glavnem nič kaj vzpodbudno! :)

(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   dobro jutro...
6.5.2005 7:43:59   
simi73
Pri nas se sonce kaže:bravo:, je pa zgleda okrog šestih bil še dež, ker so ble ceste čist mokre. Obljubil so pa vremenkoti še kar lep vikend;)

(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   dobro jutro...
6.5.2005 7:44:59   
Udb
Res bo lep vikend?????????? Komaj čakam!! Bom mal mačke mrcvarila na dvorišču - komaj čakajo, da gredo ven!! Samo, ko dežuje niso navdušene nad naravo!! :)-

(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   dobro jutro...
6.5.2005 7:48:23   
simi73
Mora bit, ker grem v nedeljo v prekmurske konce. Sem obljubila prijateljici, da jo peljem na Bukovniško jezero, ker si hoče drugo čakro odpret:)-

(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   dobro jutro...
6.5.2005 7:48:54   
biba77
Uuuu, jaz bi tudi lep vikend, da si naberem malo energije. Grem malo na sonceka, s kolesom, z rolerji, z :kuza:,... Samo, ne doma ostat, da ne bom rabla cistit :)-:)-:)-:)-:)-:)-:)- - no, saj pocaka. :zmeden:

(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   dobro jutro...
6.5.2005 7:52:14   
Udb
Astra - čiščenje zmeraj počaka! Kot zanalašč!!:)-

(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   dobro jutro...
6.5.2005 7:54:22   
emaa
Jutro, danes sem prej pokonc, me je mož pokonc vrgu. Mora vozniško podaljšat, pa se mu ni dal ključev iz avta vzet, da vzame sliko iz predala:)-

(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   dobro jutro...
6.5.2005 7:55:49   
Udb
Ema!! ;)

(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   dobro jutro...
6.5.2005 7:57:57   
emaa
dele na bolniški sem pozna ptica, dons zrihtam še kak meni za koalo, za izlet sem se tud javla pri Astri spodaj, pol bomo pa vidl

(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   dobro jutro...
6.5.2005 8:00:07   
Udb
Ema, kar malo se umiri!! ;) Na bolniški, pa tako okrog skačeš!! ;)

(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   dobro jutro...
6.5.2005 8:03:31   
emaa
pokorno javljam, da imam posteljo blizu, menije prinese sestra, skaknje pa samo zaradi mačke, ko hoče noter;)

(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   dobro jutro...
6.5.2005 8:04:20   
biba77
:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   dobro jutro...
6.5.2005 8:05:20   
Udb
OK, Ema, naj ti bo!! :)-


(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   dobro jutro...
6.5.2005 8:06:44   
biba77
Ema, ti speci tortico (to bo Bambi vesela), jaz pa mogoce kaj s skuto. Samo se nic ne obljubim...
No, samo, ce se bos dobro pocutila, velja? :)

(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   dobro jutro...
6.5.2005 8:07:16   
Bety
Še od mene dobro jutro...:rozica::rozica::rozica:

Sonček je na postojnskem...moja solata bo zrasla...

Udb, sem prebrala Puškov odgovor za toxo...ha ha :)- :)- :)- ...včasih premišljujem, da bi začela zbirati podobne odgovore, pa jih prebirat ko sem slabe volje...

siher bi pomagal...

Ste drugače dobro punce???...kmalu se bo začelo kopanje v morju...jaz po navadi grem že prve dni junija...takrat je voda še mrzla, samo je pa izredno čista...če bom slučajno :nosecka: pa bom še pila malo tiste vodke, pa še kaj domov prinesla...trdijo, da en dcl na dan zelo koristi...
ahhhhhhh...vse bomo delali, da nekaj pridelamo...

še en teden do testa....imam pa že drug dan vse znake v trebuhu, da bo M prišla...samo, dokler ni M in kakeršnihkoli krvavitev, je to dober znak...kljub temu, da se na noben znak ni dobro zanašati...pa joškice me zdaj drugače bolijo...:sloncek:

no, vse je brez veze študirati....komaj se zadržujem, da testa ne delam, ker je nevarno zagledati negativen rezultat, pa pravijo da teoretično ni možno da ti sploh pokaže pozitivnega...tako, da sem do zdaj pridna...

DADICA!!!!!!! Poročaj!!!!! Osebno mislim, da si srečka :nosecka: ...ker test BC nikoli ne pokaže rezultata, če nisi, tudi če stoji v predalu 20h ...meni je vedno prvi test pokazal drugo črtico po 15 minutah, je bila rahla in sem bila :nosecka:...
Samo redkim je vseeno , če pogledajo test in hladno rečajo, da saj ne velja, kljub drugi črtici...:zmeden:

LP

:rozica:

(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?