|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dobrodelnost ob rojstnem dnevu
30.12.2009 13:25:55   
vodica
V začetku leta bom praznovala rojstni dan-okroglo - pa sem razmišljala o tem da bi rekla povabljenim da naj namesto daril dajo denar ki bi ga jaz potem namenila družini ki to potrebuje.Kako to povabljenim razložit jih bo okrog 20 in bom vabila ustno brez vabil pa ne vem kako to ljudje sprejemajo,ali imate kake izkušnje s tem ali ste pripravljen odstopit svoja darila nekomu ki to potrebuje,sej velik ne bo ampak vseeno čutim da neki lahko neredim v to smer,ker tolk denarja pa nimam da bi iz svoje denarnice lahko še darovala pa vedno bolj razmišljam v to smer.Zanimajo me vaše izkušnje oziroma kaj bi vi naredili.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dobrodelnost ob rojstnem dnevu
30.12.2009 13:30:07   
mojca*
to je zelo lepa gesta od tebe in tudi dober predlog za nas ostale...

jaz bi jih povabila pisno in na vabilu nekako probala spesnit v to smer, da bi jim namignila svoj namen.

(odgovor članu vodica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dobrodelnost ob rojstnem dnevu
30.12.2009 17:12:41   
Spark
Kolegica je pred leti vse prijatelje obvestila, da jim ne bo pošiljala voščilnic in ne kupovala daril, ker bo ta denar namenila- ona je takrat za neko zavetišče živali. In tudi vse nas je prosila, da če ji želimo kaj kupiti, da naj nakažemo denar na zavetišče.
Meni se je to zdelo prav lepo.

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dobrodelnost ob rojstnem dnevu
31.12.2009 9:54:38   
dulcinea
Ja to pa res ni problem. Splh če boš ustno. Ti kar reci, da naj namesto darila, dajo isto količino denarja tja, kamor si si zamislila. Po moje ne bodo zamerili.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dobrodelnost ob rojstnem dnevu
8.1.2010 6:50:39   
lumpy
Moja izkušnja, meni osebno se zdi to tudi dobra ideja, ampak mi smo ravno letos ( no že lani) imeli tak primer.
Gospa je praznovala 70 let in ker je stara in ima vsega dovolj, je vsem predlagala da ne kupujejo daril, ampak denar dajo za neko društvo, kjer ona živi. Zadeva se ni obnesla, ker ljudje so tako nedojemljivi za nove stvari, da je za znoret....raje si naredijo dvojne stroške....

Vsi so bili mnenja da brez darila pa res ne moreš priti na praznovanje, in vsak je nekaj kupoval, od rož, stekla....

Nekateri so potem kljub temu še nekaj dali za tisto društvo, nekateri pa sploh ne...tako da se zadeva ni obnesla, nihče ni prišel brez darila, kljub temu da se veliko gostov sploh ni poznalo med seboj in se niso dogovarjali med sabo ( bili so namreč iz Avstrije, Slovenije....)

_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dobrodelnost ob rojstnem dnevu
8.1.2010 6:52:39   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: vodica
Zanimajo me vaše izkušnje oziroma kaj bi vi naredili.

Izkušenj s tem nimam, bi pa jaz vseeno prinesla darilo, ker je zame rojstni dan pač dan, ko se obdaruje slavljenca, dobrodelnost pa je nekaj, kar naj bi že tako ali tako počel, ne glede na to, kdaj je kdo rojen.

(odgovor članu vodica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dobrodelnost ob rojstnem dnevu
8.1.2010 14:10:20   
sajablue
uh men se pa tkole zdi:

tistim, ki zadeva ne bo všeč, naj ti kupijo uporabne zadeve in jih ensi na karitas ali nekaj takega!!! žal se danes dobrodelnost v nakazovanju denarja iznakaže!! nevem če 20% tega kar nameniš dobi tisti, ki to potrebuje! žal si morajo šefi in uslužbenci najprej plače porihtat in kar ostane gre tistim, ki si pravzaprav to zaslužijo....če pa daš nekaj materialnega, pa dvomim da folk to nese domov.... dobijo res tisti, ki rabijo.....

drugače pa je ideja super, vendar menim, da to poveš po telefonu in ne pisno, ker potem ne veš reakcije ljudi, in zna bit celo tako, da ne bo povabljencev na roj dan.....

žal!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?