|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dobrojutro oktobrčice
30.5.2005 7:42:34   
bebika
Ojla! Kako smo :nosecka:
Vidim, da ste ble tudi včeraj pridne, jest sem bla pa na pikniku, pa likala sem... skratka zvečer sem pa dol padla. Kaj že čist vse čutite taprave brce, jest jih pa tko težko čakam:(( . V katerem tednu ste začutile svoje sončke? Jest sem zdej v 19.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   dobrojutro oktobrčice
30.5.2005 7:49:12   
Udb
oj, bebika!!

Tudi jaz sem včeraj likala!! Hvala bogu - sem se znebila velikega kupa!! ;)

Ja brce pa zdaj čutim že ful konkretno!! Začutila sem jih pri 16t3d!

Nič ne skrbi, saj ga boš začutila - še vsaj 3 tedne ni razloga za paniko!!!

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   dobrojutro oktobrčice
30.5.2005 7:56:29   
bebika
Jest sem mela tud tak kup, da sem likala skupaj skor 3 ure. Sem se prav odahnila, ko sem končala. Drugač sem bla pa v petek na obisku pri kolegici, ki ma 3 tedne staro punčko, ful je cortkana, pa pridna, da si taga otroka sam lahko želiš.
Ti si ga pa drugač zlo zgodaj začutila - a si takoj vedla, da je to brca!

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   dobrojutro oktobrčice
30.5.2005 8:07:40   
Udb
bebika, na začetku nisem bila čisto prepričana, se mi je pa zelo močno zdelo! In potem ko se je to ponavljalo, sem bila sigurna!! ;)

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   dobrojutro oktobrčice
30.5.2005 8:23:00   
pi
Dobro jutro,
jaz sem še kar ok, edino ta vročina me ubija, najraje sem kje na hladnem.
Najbolj me jezi ker imam še vedno polno mozoljev po obrazu. Obstaja sploh kakšna krema ali kaj kar pomaga ?

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   dobrojutro oktobrčice
30.5.2005 8:29:16   
bena
Tudi meni se zdi, da sem včeraj začutila mojega otroka. Moram priznat, da imam zadnji mesec zelo živahno prebavo in me kar naprej nekaj šraufa. Ampak tisto včeraj zvečer je bilo drugače, saj sem čutila v spodnjem delu trebuha, tik pod kožo, kot da bi se razpočil velik zračni mehurček. Ali je to to, kar si mislim in sem že tako nestrpno pričakovala?

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   dobrojutro oktobrčice
30.5.2005 8:33:58   
bebika
Dobro jutro pi!
A ni čudno, men večina pravi, da se med nosečnostjo koža zelo popravi, da bodoče mamice kar cvetijo. Jest sicer nikoli nisem imela problemov s kožo in jih na srečo tudi sedaj nimam, poznam pa kar neka punc, ki so imele probleme s kožo med nosečnostjo, po porodu pa je bilo boljše. Poskusi z Vischy (ne vem če sem prov napisala), baje je zlo dobra, sam je tud draga.

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   dobrojutro oktobrčice
30.5.2005 8:35:52   
bebika
O fino bena :bravo: Koliko tednov si pa ti noseča.

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   dobrojutro oktobrčice
30.5.2005 8:37:05   
sandra25
Bebika ne sekiraj se, tudi jaz sem v 19 t pa še tudi ne čutim svojega:duda:. Sem že tudi tako nestrpna in neučakana.
Meni proti mozoljem na obrazu zelo pomaga Bepanten plus, dobi se v lekarni brez recepta.

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   dobrojutro oktobrčice
30.5.2005 8:40:23   
Nik&Taja
Dobro jutro!

Tudi jaz sem imela kar pester vikend, včeraj sem se sprehajala po Ljubljani(center),ampak je bilo tako vroče da dol padeš. Mi smo tudi začeli 19t in še vedno nič ne brca, na vsake tok časa čutim nekaj, samo ne vem, če je to to. Komaj čakam, da začne brcati, ker že komaj čakam. Drugače se pa počutim full dobr.

Komaj čakam na dopust, samo še ne vem kam bi šli, ker smo se malo prepozno zmigali in zdaj je vse zasedeno (apartmaji) na Rabu ali pa na Pagu.

Kam greste pa kej ve na morje?:zmeden:

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   dobrojutro oktobrčice
30.5.2005 8:41:24   
KIRA
jest sem pa pri 1. bebici imela lepo kožo, razen po obrazu, tam nekje v 4 mesecu. so se mi same neke akne ven spustile, pa so trajale nekje mesec dni ali nekaj takega.
v tej nosečnosti pa nič nenavadnega. zelo mehko kožo imam, čeprav še vedno kar suho, kot ponavadi.
ampak se mi zdi da sem dobila alergijo na sonce. ker me je pred cca 3 tedni speklo po rokah in vratu in me je grozno srbelo. pa lupim se še sedaj malo..

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   dobrojutro oktobrčice
30.5.2005 9:04:30   
MojcaG
oj!!

še en lep dan pred nami..
jaz sem začutila bebico v 17. tednu. bena, tako kot opisuješ, ja. tako kot mehurček. pri meni še zdaj, po dveh tednih enako nežno brca.. me pa to tako nasmeji..

moja koža je na hrbtu kapitulirala, bila je res grozno mozoljasta, potem se je pa to normaliziralo.. zdaj ni več mozoljev. nisem se pa z ničemer mazala.
kako se kaj redite?

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   dobrojutro oktobrčice
30.5.2005 9:10:17   
cmokec
Dobro jutro še od mene.

Sem kar dobro, sam komisija me je poslala delat, pa so me razp.... do konca, ker sploh ne morem verjet, da so prebrali diagnozo. Sedaj čakam šefa, da me pojkliče in pove, kako naprej.

Brce so pa že kar konkretne, čutim jih pa samo, kadar počivam ali pri miru sedim. No ja, pa takrat, ko me tišči lulat, čutim neko premikanje. Začutila sem jih pa v 15t.

Kar se kilogramov tiče, sem pa jaz zelo priden jedec in mi vaga kaže +6kg.

Za bebico: Sem iz Primskovega, kaj pa ti?




(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   dobrojutro oktobrčice
30.5.2005 9:14:20   
nana 27
Živjo, oktobrčice!

Še en vroč dan, a ne. Komaj čakam na kakšno osvežitev vremena. Kaj bo šele poleti, ko bodo naši trebuščki že zelo zelo konkretni..

Tudi meni se zdi, da neke nežne mehurčke čutim. Upam, da si jih ne domišljam. Želim si pa , da bi kakšno "pravo" brciko začutla, da bi jo lahko tudi moj :love: Ali ima moč brcanja kaj povezave s spolom?


(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   dobrojutro oktobrčice
30.5.2005 9:19:02   
bebika
Oj cmokec. Jest sem pa iz Zlatga polja. Midve bi se pa res lahko dobile na :kava:
Drugače ste me kar malo potolažile, ker nekatere še ne čutite svojih 9nebesa , upam, da bomo tudi me kmalu deležne teh užitkov.
Pri meni je na tehtnici sedaj +5 kg, pa mam full apetit.
Glede morja pa mislim, da bova letos šla samo za kakšen vikend, ker bom dopust porabila pred porodniško in bi rada čimprej ostala doma, da se začnem pripravljati na novega družinskega člana- komej čakam.

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   dobrojutro oktobrčice
30.5.2005 9:33:30   
Udb
pi, reci G, naj ti predpiše Skinoren. Meni je pomagal!

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   dobrojutro oktobrčice
30.5.2005 9:34:12   
Udb
Moja tehtnica še vztraja pri + 1,5kg. Ampak, ni panike - imam zalogo!! ;)

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   dobrojutro oktobrčice
30.5.2005 9:38:54   
t-soncek
Dobro jutro tudi z moje strani!

Očitno nas je kar nekaj, ki likamo ob nedeljah ampak ne boste verjele, da likam kar rada, bolj kot. npr. kuham. Sicer je pa tudi naša bejba že kar aktivna, danes zjutraj so me zbudile 4 že kar močne brce. Sicer smo pa aktivni zgodaj zjutraj in zvečer, čez dan pa skoraj ne. LP

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   dobrojutro oktobrčice
30.5.2005 10:35:32   
muriel
jutro!

ej Udb; samo 1,5 kg!?! jaz imam 3+ in mi zelo teži .

pa to poletje kar pozitivno vpliva; vroce mi je, ampak vseeno zelo ugodno vpliva na dobro volje.

tudi jaz spadam med tiste, ki niso se nic čutile; sem pa stalno v akciji, tako, da verjetno tudi če bi kaj bilo, ne bi vedela. zvečer se skušam malo umirit in kaj začutit, a žal... sicer pa sem 18T.

vprašanje; na dopust grem v Turčijo; o vročini niti nočem razmišljati, ampak doma tudi ne bom; zanima pa me, ali se potrebuje kakšno potrdilo G zaradi letenja. kolikor vem težijo šele na koncu nosečnosti?


(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   dobrojutro oktobrčice
30.5.2005 10:35:58   
bena
Bebika, ravno danes imam 19. tednov. Pa še to sem pozabila povedati. V petek sem izvedela rezultate THT testa. Presrečna sem, ker je negativen, torej vse o.k.

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   dobrojutro oktobrčice
30.5.2005 10:43:43   
MojcaG
joj kolk ste pridne pri kilah.. udb, a mi izdaš recept? :)-:)-:)- jaz sem se zredila sedem kg! res pa da na nič podlage..:)-

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   dobrojutro oktobrčice
30.5.2005 10:44:08   
Udb
MURIEL, KAJ TI TEŽI?

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   dobrojutro oktobrčice
30.5.2005 10:47:10   
sonček*
Dober dan oktobrčice!
Mene tud ta vročina mal ubija, ampak sej bo, če bo dež nam pa spet ne bo všeč. Drugač se pa počutm odlično, imam +3 kg, brcike pa čutim že od 16 tedna dalje, je prov fajn, zdj jih že tud vidm. Je zelo nagajiv:sloncek:. Lepo se imejte :rozica:

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   dobrojutro oktobrčice
30.5.2005 10:55:20   
Udb
Mojca!! ;) Recept...hm....dieta!! :)-:)- Hecam se! Ne vem - enostavno mi ne pašejo več sladkarije - prej sem pa živela od njih - po moje je to glavni razlog! Pa veliko gibanja (ne telovadbe, ampak letanja iz službe v šolo, pa na razne vaje, pa domov, pa za mački, ....) :)-

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   dobrojutro oktobrčice
30.5.2005 11:02:19   
bebika
Punce mene pa nekaj zanima. Kdaj se boste začele pripravljati na novega družinskega člana? S tem mislim nabavljati cunjice, prati, postaviti posteljico... Koliko časa pred porodom mislite da je pravi čas?

(odgovor članu bebika)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?