|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dodatni vitamini
1.11.2005 10:50:40   
soncicaT
Mene pa zanima, a jemlje katera tablete neovin? Upam da ne bo izgledalo kot reklama, samo zanima me, ce katera to uziva.

Jaz sem videla to reklamo v eni reviji, pa me je pritegnila, ker te tablete vsebujejo folno kislino, JOD (k ga jaz nujno rabim zaradi ščitnice), železo in vsi pomembni vitamini....piše da je to za nosečnice in doječe matere

Menite da ne bo nič narobe, če si jih kupim?

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dodatni vitamini
1.11.2005 10:57:30   
sarazan
Svetujem ti, da se za vsak dodatek k prehrani (sem sodijo tudi vitamini in minerali) posvetujes s svojim osebnim zdravnikom ali G.
Nikoli ne ves, kako lahko nehote skodujes sebi ali otroku.

Ob zdravi prehrani naceloma niso potrebni dodatki k prehrani.

_____________________________

Princeska Sara se je rodila 29.1.2006.
Princeska Maša se je rodila 13.7.2010.

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dodatni vitamini
1.11.2005 21:57:20   
petarda
Sončica ti jih kar mirno kupi. Jaz sem vprašala svojo G, če jih lahko jemljem, ker so mi jih svetovali v lekarni. G mi jih je priporočala, tako, da sem jih jemala namesto Tifola (folna kislina) in ker vsebuje še vse druge vitamine, ki jih nosečnica potrebuje, ti skoraj ni potrebno jemati ostalih dodakov, razen če opaziš, da jih potrebuješ. Jaz sem občasno pila še donat Mg in Magnezijeve šumeče in nekajkrat kalcij... Sedaj sem v 39t in počutim se odlično...

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?