|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dojenje, nosečnost, tifol
24.9.2005 21:42:11   
pinkiponki
Zanima me, kako gredo te tri stvari skupi, če sploh gredo. Kako je z dojenjem v nosečnosti, a lahko škoduje, in če folna k. kaj negativno lahko vpliva v času dojenja user posted image user posted image

_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dojenje, nosečnost, tifol
24.9.2005 22:16:42   
NinaŠ
Vse troje gre čist v redu skupaj! user posted image

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dojenje, nosečnost, tifol
24.9.2005 22:23:55   
aljča
Ne vem zakaj bi jedla tifol med dojenjem????To pa še nisem slišala.Kot vem se je do tretjega meseca nosečnosti potem pa prekineš.user posted image

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dojenje, nosečnost, tifol
24.9.2005 22:36:59   
Anonimen
Aljča, če pa je nosečka user posted image .user posted image

(odgovor članu aljča)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dojenje, nosečnost, tifol
24.9.2005 22:44:01   
pinkiponki
Joj, blacky, bi blo fino ja, samo zdej sm to samo informativno vprašala, da vidim, če lahko kej delamo na tem user posted image

_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dojenje, nosečnost, tifol
25.9.2005 7:29:36   
SaaS
Aljčica, ker še doji prvega, načrtuje pa že drugega, oz. mogoče že noseča. Tifol nanmreč priporočajo že tri mesece pred zanositvijo in nato prve tri mesece nosečnosti. Tudi jaz prvega še dojim in razmišljam o drugem, zato jemljem tifol.

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dojenje, nosečnost, tifol
25.9.2005 7:33:50   
SaaS
Res pa je, da ne dojim več polno, samo še malo se zjutraj in zvečer pocrkljava. Ne vem pa kako je, če dojiš polno. Tifol sicer prehaja v mleko (piše v navodilih v škatlici) ampak nič ne piše, da bi škodovalo, le da zadosti dojenčkove potrebe po folni kislini. 

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?