|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dojenje in bolana mama
16.9.2011 11:54:48   
čupa
hej

eno vprašanje. mali je star 6 mesecev in od 6ih obrokov na dan se jih 5 dojima. zdaj pa sem jaz zbolela in dobila antibijotike ki so "dojenju prijazni" pa res v slili lahko vzamem Lekadol. mene pa ressss vse boli od tri dnevnega kašljanja, pa lekadol ne pomaga. ker pa je fant priden in ponoči spi (cca od 20:00 do 05:00) me za če lahko zvečer vzamem kaki nalgesin oz. kako dolgo te stvari ostanejo v mleku?

hvala
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dojenje in bolana mama
16.9.2011 12:56:33   
butt3rfly
hmmm....tud jst sm bla kr pošteno bolana, jemala sem samo antibiotik in max 1 lekadol na dan. več niti nisem hotla. saj piše, da je dojenju prijazno, samo sem se vseeno izgibala tej kemiji. pač sm mal zobe stisnala in potrpela, pa ne zame, ampak za malega.
vpraši rajš zdravnika al pa lekarnarja, kak je z dojenjem. mislim, da kakšnih hudih posledic ne bi bilo, ampak ziher je pa le ziher. najboljš je pa tko al tko da nič ne vzameš in potrpiš.

_____________________________

Hale: "Are you accusing me of being in someones pocket, you hypocrite son-of-a-bitch? You've been on Clay's tit since you were a goddamn uniformed officer. He barks and you jump. Whole town knows it. "Chief of Police". What a goddamn joke."

(odgovor članu čupa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dojenje in bolana mama
16.9.2011 13:00:34   
ronja
tud jst sm bla kr pošteno bolana, jemala sem samo antibiotik in max 1 lekadol na dan. več niti nisem hotla. saj piše, da je dojenju prijazno, samo sem se vseeno izgibala tej kemiji. pač sm mal zobe stisnala in potrpela, pa ne zame, ampak za malega.
vpraši rajš zdravnika al pa lekarnarja, kak je z dojenjem. mislim, da kakšnih hudih posledic ne bi bilo, ampak ziher je pa le ziher. najboljš je pa tko al tko da nič ne vzameš in potrpiš.

podpis.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dojenje in bolana mama
16.9.2011 13:15:12   
Star_a
Ne bo nič narobe;) če bi pa redno jemala bi se pa kazalo na otroku.

butt3rfly povej zakaj bi mama trpela??otrok ne rabi znervirano mamo,ki jo boli.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dojenje in bolana mama
16.9.2011 13:28:32   
lilip
žJaz sem jemala Iboprufen, ko je bila punčka stara 1 mesec in je bila polno dojena. Max. 2 na dan, seveda po navodilih zdravnika - in ker je bilo res neznosno! Za nalgesin pa vprašaj zdravnika ali farmacevta.

Pozdravi se kmalu! Lp

(odgovor članu Star_a)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dojenje in bolana mama
16.9.2011 13:58:52   
čupa

IZVIRNO SPOROČILO: Star_a

Ne bo nič narobe;) če bi pa redno jemala bi se pa kazalo na otroku.

butt3rfly povej zakaj bi mama trpela??otrok ne rabi znervirano mamo,ki jo boli.



PA SEJ GLIH TO. NE MOREM VEČ TRPET, KER ME VSE BOLI. MAM ZAČETEK BRONHITISA - GROZA. NO, BOM ZDAJ PEDIATRA VPRAŠALA, KER MALEGA PELJEM, ZGLEDA MA OČKE VNETE :(
(na koncu vidla da so vlke črke, se opravičujem user posted image )

(odgovor članu Star_a)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dojenje in bolana mama
16.9.2011 14:02:10   
ronja
Meni je kirurg predpisal ene močnejše od lekadola, ko mi je izrezal dva modrostna zoba ven - vendar sem vseeno vztrajala na lekadolu, res sem pa skoraj znorela zraven... Je bilo po svoje trapasto, ker je bila takrat mala že leto pa 3/4 stara, samo se je pač še dojila in nisem hotela jemat nič drugega - trma pač;).
Tako da sigurno še kaj drugega smeš, ne vem pa, če je to lih nalgesin. Vprašaj zdravnike, oni naj bi to najboljše vedeli...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu čupa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dojenje in bolana mama
16.9.2011 18:47:33   
K_a_t_i
Vzemi 2 lekadola naenkrat. Če že 3 dni trpiš, si že na obratu in bo vsak dan bolje!

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dojenje in bolana mama
16.9.2011 19:59:46   
čupa

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

Vzemi 2 lekadola naenkrat. Če že 3 dni trpiš, si že na obratu in bo vsak dan bolje!


ja upam da bo, ker sem res že na koncuuser posted image

sem pa se odločla za en nalgesin, ker mislim, da ena tableta ne more tak delovat, sploh če zdaj 9 ur nebo jedo (upam)

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dojenje in bolana mama
17.9.2011 6:56:07   
butt3rfly

IZVIRNO SPOROČILO: Star_a

Ne bo nič narobe;) če bi pa redno jemala bi se pa kazalo na otroku.

butt3rfly povej zakaj bi mama trpela??otrok ne rabi znervirano mamo,ki jo boli.


a sm kej rekla, da more? če sama ne zdrži, naj komot gre k dohtarju. bolš to, kot pa da sam eksperimentiraš. jst osebno sem pač takšn tip, ki ne leti za vsako malenkost k dohtarju, ker imam visok prag bolečine. in če sm jst takšna, še ne pomeni, da more bit kdo druguser posted image

_____________________________

Hale: "Are you accusing me of being in someones pocket, you hypocrite son-of-a-bitch? You've been on Clay's tit since you were a goddamn uniformed officer. He barks and you jump. Whole town knows it. "Chief of Police". What a goddamn joke."

(odgovor članu Star_a)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dojenje in bolana mama
17.9.2011 10:44:29   
roladica

IZVIRNO SPOROČILO: čupa


IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

Vzemi 2 lekadola naenkrat. Če že 3 dni trpiš, si že na obratu in bo vsak dan bolje!


ja upam da bo, ker sem res že na koncuuser posted image

sem pa se odločla za en nalgesin, ker mislim, da ena tableta ne more tak delovat, sploh če zdaj 9 ur nebo jedo (upam)



Nalgesin lahko vzameš, ker ti ga dajo tudi v porodnišnici proti bolečinam. Nam so rekli da lahko vzameš enega na 12 ur, lekadolov pa največ 5-6 na dan.
Jaz sem bila tudi pred nekaj dnevi bolna in dojim 6m starega. Pa sem vzela v enem dnevu tri lekadole, ker sem imela res visoko vročino. Mislim da ni panike, če drugače ne gre.

(odgovor članu čupa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dojenje in bolana mama
17.9.2011 11:45:07   
Star_a
IZVIRNO SPOROČILO: butt3rfly

hmmm....tud jst sm bla kr pošteno bolana, jemala sem samo antibiotik in max 1 lekadol na dan. več niti nisem hotla. saj piše, da je dojenju prijazno, samo sem se vseeno izgibala tej kemiji. pač sm mal zobe stisnala in potrpela, pa ne zame, ampak za malega.
vpraši rajš zdravnika al pa lekarnarja, kak je z dojenjem. mislim, da kakšnih hudih posledic ne bi bilo, ampak ziher je pa le ziher. najboljš je pa tko al tko da nič ne vzameš in potrpiš.

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dojenje in bolana mama
18.9.2011 15:00:04   
Roberta69
Jaz pi pa na tvojem mestu raje malce (ali pa več) potrpela: če ne gre za res nujno zadevo, kar pa prehladna obolenja in podobno niso, je nič kemije bolje kot malo. Zdravniki že tako preveč zlahka predpisujejo antibiotike, ljudje jih pa še bolj zlahka jemljejo in ne razmišljajo o posledicah.

_____________________________

Dva čmrljčka in ena čebelica - brneče kot v panju :)))

(odgovor članu Star_a)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Novorojenček: Prvi dnevi doma
Porod je za vami, zdaj pa je čas, da se navadite na novo življenje s svojim dojenčkom. Poskrbite za dobro prehrano in či...
Dojenje: "Mozoljčki" na bradavicah...
Neverjetno, za kakšne podrobnosti je poskrbela Narava! Poglejte si video, kako pomembno vlogo imajo tiste drobne pikice,...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?