|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dojenje po eni dojki
24.2.2011 18:17:37   
stellam
Pozdravljene!

Imam 2,5 mesečnico, ki se noče dojiti na desni dojki. Na levi še gre potem pa začne na desni jokati.
Potrebovala bo kakšen nasvet in idejo kaj naj naredim.
V naprej hvala!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dojenje po eni dojki
24.2.2011 18:27:06   
siward
Najboljše je, da ga dojiš v sedečem položaju in ne v ležečem in da mu ponudiš vedno najprej desno dojko, da se navadi.
Lahko si desno dojko tudi namažeš pred dojenjem s čim sladkim in ga tako prepričaš.
Ko bo pa otrok res močno lačen, te verjetno ne bo več prepričeval iz katere dojke bo pil.

_____________________________

NajZabava - Najbolj zabavna spletna stran!

(odgovor članu stellam)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dojenje po eni dojki
25.2.2011 11:26:52   
nusi
A to je sedaj začela štrajkat al že od začetka?. Moj eno obdobje ni hotel iz leve, razen če sem ga držala v položaju kot bi pil iz desne ob tem sem si pa res skor roke zlomila. - čeprav deluje, samo si podlži dojenčka spovštri, ker drugače res ne moreš tako rok držat in dojit hkrati. Jaz sem takrat razmišljala da ga mogoče boli uho, pa da ima zabasan nos, na koncu ni bilo seveda nič od tega. Sem pa dobila na forumu nasvet naj ga dam najprej na desno, ki jo ima rad, ko začne tečt pa hitro na levo (imej že pripravljenouser posted image ) in je pil, po kakšnem tednu se je pa unesel in mi ni več nagajal user posted image . Tele tamali se kr neki zmislijo včasih in kot pride tudi mine, še posebej če poskušaš čim manj razmišljati o tem user posted image .

< Sporočilo je popravil nusi -- 25.2.2011 11:29:27 >

(odgovor članu stellam)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dojenje po eni dojki
27.2.2011 20:24:03   
natasarobi
Prvo jo daj na desno.

Mogoče pa ni več lačna, če jo daš prvo na levo in nato na desno.

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




15.10.


Ime za punčko

Tia (33%)

Lia (11%)

Ema (56%)


Število vseh glasov: 397

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!