|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dojenje pred službo
26.6.2011 12:19:27   
pikapolonice
Še dva meseca pa se vračam nazaj v službo. Me pa skrbi zaradi dojenja zjutraj in me zanimajo vaše izkušnje in mnenja. Mala se zjutraj zbuja okrog 5.00 ali 5.30 ure in potem je oziroma se eno uro crklja in malo podrema do 6.30 ure. Jaz bom mogla pa ob 5.30 vstat in iti v službo. Mala se bo pazila pri babici, ki živi v prizitku zraven nas. Ne vem kako bom to zjutraj speljala. Naj jo podojim in odnesem k babi? Ali kar grem? Kaj, če se zbudi prej in jo ne bom imela časa podojit? Prosim za kakšen nasvet
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dojenje pred službo
26.6.2011 13:07:26   
K_a_t_i
Predvsem se ne obremenjuje 2 meseca naprej. Namreč v 2h mesecih se lahko zgodi marsikaj - vključno s tem, da tamala dojke tud povohat ne bo več hotela.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu pikapolonice)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dojenje pred službo
26.6.2011 13:27:23   
julijka11
res je, čim manj se obremenjuj, saj boš videla sproti, kako bo potekalo; pa brez skrbi, ker otroci se hitro prilagodijo....jaz sem mojo dojila čez tri leta, imam pa IZMENSKO DELO IN TO ČISTO NEREDNI URNIK...ups, črke

enkrat sem začela službo ob 8 zjutraj, pa potem popoldan in zvčer ob 22, ali pa sem se ob takih urah vračala iz nje...če sem bila ponoči doma, se je dojila tudi čez noč, drugač pa pač takoj zjutraj, ko sem prišla...sem se tudi obremenjevala, nekajkrat je res tulila, ker sem jo enostavno morala predati v varstvo še preden se je uspela po njeno zadovoljivo podojiti, ker bi enostavno zamudila na delo, mi je bilo hudo, ampak ni imela zaradi tega nobenih dolgoročnih travm...pač je nadoknadila ko je lahko

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dojenje pred službo
28.6.2011 22:56:59   
natasarobi
Jaz začnem delat drug teden in pojma nimam kako bova speljala vse skupaj, se pa še vedno doji kot pri 6 mesecih - tudi 7x na dan, včasih pa zize ne povoha tudi 7-8 ur.

Ker ga ne želim odstavljati na silo sem se odločila, da bom videla sproti kako bo. Če bo pa ne vem kakšna panika bom šla pa domovuser posted image

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dojenje pred službo
8.7.2011 10:31:03   
natasarobi
Lahko ti povem mojo izkušnjo - sedaj sem 1 teden v službi in zadeva zgleda takole: malemu se čisto prilagajam glede dojenja. Ponavadi se mi zjutraj zbudi ravno, ko vstanem jaz, tako, da ga lepo podojim, nato se grem pa rihtat za službo (če slučajno spi, ko greva od doma, ga peljem k babici in ga nato podojim tam). Nato ga odpeljem k babici (v drug kraj), tako, da če mu paše ga še tam podojim (kakšno uro, uro in pol kasneje). Ko ga pridem iskat pa odvisno - če želi ga dojim, drugače ne. Sicer on želi mleko, tako, da ga dobi, ampak ni to prvo kar naredim ko ga pridem iskat, kar pomeni, da ne trga majice z mene.

Zaenkrat sem prijetno presenečena, da zaenkrat laufa vse brez problema - nekako kot bi si želela.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dojenje pred službo
8.7.2011 22:15:20   
deveta
no pa še moja izkušnja. Zdaj je naša punca stara 13 mesecev in pol. Čez dan sem dojenje popolnoma ukinila nekje okoli 10 meseca. namerno, zaradi praktičnosti, pa ni bilo neke panike, sploh ni šla za tem. Doji pa se še vedno zjutraj in zvečer. Pred kakimi 14 dnevi smo ukinli tudi nočno dojenje (se je non stop zbujala in hotela joško; zdaj se zbuja pol manj).
Torej končam porodniško se prijavim na zavod in, šok. V roku par dni razgovor in že naslednji dan podpis pogodbe in delo. Čuva jo tašča, ki živi v isti hiši spodaj. Mala se zjutraj med 5 in 6 zbudi in jo podojim, če se ne zbudi pa ji kar jaz uturim joško v usta, ker sicer bi se zbudila kmalu za tem. Nato se grem zrihtat in v tem času pride tašča gor k nam. Jaz grem v službo in ona počaka da se mala zbudi in jo zrihta in pol gresta dol k njej.
Mislim da boljše kombinacije ne bi mogli skombiniratuser posted image .

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...
Pomladna potepanja z dojenčki in malčki
Lepi pomladni dnevi kličejo po dolgih sprehodih z dojenčki in kavico s prijateljico, kajne? Da bodo daljši sprehodi udob...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?