|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dolžina...
16.5.2006 15:36:29   
Anonimen
Hej!

Ravno pol ure še imam časa v službi, zato bom sprožila novo temouser posted image .  Ravnokar smo z sodelavkami čvekale o dolžini, širini, obliki, vonju user posted image user posted image user posted image , ...... lulčkov naših partnerjev. No, pa še ve povejte kakšne korenjake žulite v posteljah in če bi lahko, kaj bi na njem spremenile user posted image user posted image user posted image !

.... malo za šalo, malo za res .....



  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dolžina...
16.5.2006 15:48:55   
Anonimen
......... eeeeeeeeeeeeee........ pa ve samo bereteeeeeee........  user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dolžina...
16.5.2006 17:05:55   
Anonimen
no, jaz pa ne bom sam brala, ampak tud kej napisala, da bote VE mele kaj za brat...user posted image

hm.. dolžina.. kaj pa vem... vem sam  tko na oko.. nimam pojma.. nisva nikol zmerla..user posted image


drgač je pa itak ok, drgač ne bi blo nobene akcije..user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dolžina...
16.5.2006 17:29:04   
Anonimen
Ni važna dolžina, važna je taktika!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dolžina...
16.5.2006 18:09:48   
Anonimen
Ja malo morgen!Taktiko si lahko v rit vtakne, če ni korenjak dovolj velik.user posted image

Govorim iz izkušenj....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dolžina...
16.5.2006 18:19:35   
baguSka
Če se mene vpraša mora bit vse:

- če ni tapravga vonja - ni dobr
- če ni debeline - ni dobr
- če ni dolžine - ni dobr
- če ni taprave taktike - ni dobr

Če vse to je, potem je dobr.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dolžina...
16.5.2006 18:50:33   
Anonimen
čist po pravici....včasih rečem da ima predolgega ker mi seže do...........vratu.ne moj mož ima res superco..........nimam pripomb............................
enkrat sem merla okrog...........................................pa kaj vas briga to........................................sam da je nami kul.....................................in da sem zadovoljna vonja..........................................oblike............................................mnjami komaj čaka......................................................................a je to dovolj inf............................aja ANONIMNA..........................................POVEJ TI NJEGOVO OBLIKO......................................................kaj znim nisi zadovoljna.............................................................................................................

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dolžina...
16.5.2006 18:54:37   
Anonimen






[/link]Nek par je bil porocen skoraj ze dvajset let in vsakic ko sta se ljubila, je moz vztrajal, da seksata pri ugasnjeni luci. Vendar se je po dvajsetih letih zeni to zdelo ze malce neumno, zato je sklenila, da bo skusala prekiniti to neumno navado.
Tako je neke noci sredi seksa prizgala luc in, ko je pogledala malce nizje, je vsa sokirana videla, da ima njen moz v rokah igracko na baterije......vibrator!! [link=http://www.incredimail.com/index.asp?lang=9&version=4001856&aff_id=100&addon=IncrediMail&id=95202&guid=7B9D6B16-1919-433D-8C5E-DA9EA51496EA]
Bil je mehak in cudovit... mnogo vecji od njegovega.
Ko je to videla, je popolnoma znorela: "Ti prasec, kako si mogel vsa ta leta imeti taksno skrivnost!! Boljse zate, da takoj razlozis zadevo!!"

Moz jo mirno pogleda v oci in rece: "Jaz bom razlozil glede igracke,....... ti pa razlozi glede otrok, ki jih imava." [link=http://www.incredimail.com/index.asp?lang=9&version=4001856&aff_id=100&addon=IncrediMail&id=95202&guid=DCC46517-088E-4813-98E1-49D4A99BB032][/link]anonimna pa še nekaj dodam...........ponoči le prižgi luč da tvoj nima........................................................................................................................................................pa saj veš...prebrei zgoraj

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dolžina...
16.5.2006 19:56:26   
Anonimen
Biba12, si pa povedala user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dolžina...
16.5.2006 20:14:20   
karmy
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ooo noro user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dolžina...
16.5.2006 20:33:42   
čaki
tak je da paše v mojo lukno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dolžina...
16.5.2006 20:41:09   
Marogica
Anonimna, imaš pa teme, pa sodelavke tudi. ČE ti je dolgčas, pridi k meni delat, pa ti bo dolžina vsaj v delovnem času čisto nepomembna........

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dolžina...
16.5.2006 21:46:31   
Anonimen
Ja, potem bom pa še jaz povedala, če ste že vse! user posted image

A je ql? user posted image


(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dolžina...
16.5.2006 21:59:23   
TNT
moja partnerka ga sploh nima... in to mi je ravno prov

_____________________________

TNTadej

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: dolžina...
16.5.2006 22:10:36   
Anonimen
Hmmm ga že dolgo nisem videla user posted image

Hej sam neki mi je pršlo na pamet. Kaj pa če bi Tjazy, Kalbo, Primoža, Dady, TNT in ostali moški pogovarjali in komentirali, kake šoške majo njihove partnerke? Kako so obrite, kak vonj imajo, kako so globoke, al so ozke, al so ohlapne ....user posted image
Jajajaaaaj user posted image user posted image user posted image

Po mojem jim kaj takega glih nebi pršlo na pamet user posted image

(odgovor članu TNT)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: dolžina...
17.5.2006 10:03:47   
Anonimen
Mojga je v hlačih  kar dovolj,recimo 19 cm.Za mene je ful pomembna dolžina mogoče zato,ker imam mal večjo luliko.ha-ha.Sem bla nekoč z enim tipom ko je imel tako velikege in debelega sem se ga kar ustrašila,sploh ga noter ni stlaču,en je pa imel tako majhnega da sem vsake toliko  časa pogledala če je notr.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: dolžina...
18.5.2006 13:57:42   
Anonimen
mmm........ od mojga je prav fajni........

ko sem bila prvič z njim, se nisva ravno gledala, ampak sva hitro prešla k stvari (kaj čem, huda strat in ljubezen) in sem bila totalno šokirana, kako ogromno zadevo čutim med nogami (pa so bili moji prejšnji partnerji čisto popvprečni)...

....................še sedaj se včasih prav čudim, ko ga gledam, kako vse to spravi vame, ker gre pa do konca (le včasih ga malo na hudo čutim na mat.vratu)... bom pša rekla, da je oboje pomebno - debelina in dolžina - vendar tudi to ni nič brez prave tehnike...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: dolžina...
18.5.2006 14:51:36   
kalbo
Kakšne svnarije se pa zgovarjate babe tlele....da vas ni sram user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
18.5.2006 14:58:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
18.5.2006 15:00:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: dolžina...
18.5.2006 15:08:12   
G in T
Sam če je fulll ogromen je full dobr. Mora biti tak, da pri ustih ven pogleda, ko ga notr zabije. Potem je istočasno vaginala in orala. Kakšen užitek je to za tipa. user posted image user posted image Pa še dodatno funkcijo ima. Lahko ga uporablja namesto ene noge. Se lahko nasloni nanj, samo mora paziti da je nonstop erektiven. user posted image ,da ne pade na nos. Pa obuti ga mora, da ga ne zebe in ne poškoduje. user posted image

Napisal G.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: dolžina...
18.5.2006 17:18:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: G in T

Napisal G.



O tem ni nihče dvomil...

(odgovor članu G in T)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: dolžina...
18.5.2006 19:04:43   
G in T
IZVIRNO SPOROČILO: sramezljivka

IZVIRNO SPOROČILO: G in T

Napisal G.



O tem ni nihče dvomil...


Sej se mi je zdelo, da boš ti odgovorila na post mojega predragega user posted image

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: dolžina...
18.5.2006 19:20:40   
Maleal
Če se mene vpraša mora bit vse:

- če ni tapravga vonja - ni dobr
- če ni debeline - ni dobr
- če ni dolžine - ni dobr
- če ni taprave taktike - ni dobr

Če vse to je, potem je dobr.


Se podpišem.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu G in T)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: dolžina...
18.5.2006 19:28:41   
Anonimen

[/quote]

Sej se mi je zdelo, da boš ti odgovorila na post mojega predragega user posted image

user posted image

[/quote]

Anede user posted image

Sej drugi sploh niso opazili, da sta dva, veš?

Jst sem vaju pa kar poimenovala user posted image !
Tanja in Gorazd user posted image !

Ti je všeč?


(odgovor članu G in T)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?