|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dolgi vs. kratki lasje
8.3.2010 22:07:41   
Raho
No, da slišim - prednosti dolgih in kratkih las
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dolgi vs. kratki lasje
8.3.2010 22:13:30   
kovač
Prednost kratkih las je, da je manj dela z njimi.

Vendar sem jaz osebno za dolge lase, ker lahko bolj eksperimentiraš z njimi. Lahko imaš razpuščene, spete v čop, zvite v različne oblike.....

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dolgi vs. kratki lasje
8.3.2010 22:18:12   
Anonimen
dolgi so men lažji za vzdrževat, pač narediš čop, če nimaš časa in je... Kratki zjutraj štrlijo v vse smeri.

(odgovor članu kovač)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dolgi vs. kratki lasje
8.3.2010 22:18:32   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: kovač

Prednost kratkih las je, da je manj dela z njimi.
z mojimi  neuser posted image . enkrat sem se ostrigla in je prednost bila samo kakšna dva dni in to ta, da sem imela lažjo glavo . so mi pa skoraj roke odpadle, da sem jih spravila v red.
Vendar sem jaz osebno za dolge lase, ker lahko bolj eksperimentiraš z njimi. Lahko imaš razpuščene, spete v čop, zvite v različne oblike.....

se podpišem. Imam dolge in imam z njimi manj dela, tako da bom ostala še nekaj časa tako. včasih me prešine, da bi se ostrigla, ampak me hitro mine.


< Sporočilo je popravil mika -- 8.3.2010 22:19:57 >

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dolgi vs. kratki lasje
9.3.2010 7:29:52   
naja17
Uff... Jaz imam že celo življenje dolge lase in se mi zdi, da če imaš kratke je manj dela z njimi, ker predno jaz to svojo čupo posušim in zrihtam, mine pol dneva... Drgač pa mislim, da tistim, ki paše tako kratek kot dolg las, so ful v prednosti, ker lahko eksperemintirajo.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dolgi vs. kratki lasje
9.3.2010 7:41:51   
bučkabb
jaz pa mislim, da je z kratkimi lasmi več dela kot z dolgimi, saj si moraš vsak dan frizuro urejat če želiš da zgleda, dolgi pa padejo in samo počešeš  al pa spneš pa je

jaz sem tud dolgolaska, kratke sem mela samo enkrat v svojem lifu, se mi ne paše in take lase imam da nič ne stoji in drži, tak da bi si jaz mogla vsak dan urejat frizuro bi se mi menda kr zmešalo.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dolgi vs. kratki lasje
9.3.2010 7:44:52   
uškinamama
Zate? Absolutno dolgi.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dolgi vs. kratki lasje
9.3.2010 7:56:06   
josephine27
jaz sem imela včasih dolge, zadnje čase imam kratke do srednje dolge ( ker rada menjam frizure). dolgih las sem se enostavno naveličala. s kratkimi je res manj dela za sušit, meni se hitro mastijo pa sem si morala pogosto prat tako da mi je imet kratke res lažje. sicer pa odvisno kakšna frizura komu paše. mene bolj hvalijo kot kratkolasko, celo mož je bil navdušen ko sem se prvič ostrigla na kratko ( čeprav ima na splošno raje dolgolaske).

_____________________________



(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dolgi vs. kratki lasje
9.3.2010 7:58:36   
blaža
Trenutno mam dolge, bi si pa dosati lažje zlikala krajše, npr. na paž, kot pa te dolge.

Pa posušila bi si jih tudi zelo hitro, tako pa rabim celo večnost, da si jih posušim. Vseeno bom mela še en cajt dolge, ker sem se morala že 2x ostrižt zaradi nosečnosti( slabosti, da si niti las nisem mogla prat, kaj šele polikat ali kako drugače uredit) in bi sedaj res rada mela dolge.

Drugače pa bi blo res lažje z kratkimi.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dolgi vs. kratki lasje
9.3.2010 8:09:18   
Felicita
men so tut dolgi boljši:

- kratke je težje prepričat, da stojijo kot ti hočeš (ker če jih ne zgleda katastrofa)
- če se ti lasje mastijo je katastrofa, si jih lahko pereš dnevno
- bad hair day je točno to in ne morš naredit NIČ okol tega, razen da si kapo povezneš na glavo
- pogosto morš bit pri frizerju, ker je pri kratkih laseh rast bolj opazna in potem zgubiš obliko frizure in zgledaš kr neki

jest mam dolge lase in imam jih ogromno, ampak sem si zaželela tako frizuro da ne bo dela z njo (nobenga navijanja, likanja, ...), tko da mam lase oprane v 10 min, suhe pa na zraku tut v eni uri, fen pa zloooo redko uporabljam. poleg tega mi je neprecenljivo, da si jih npr v današnjem vetru lahko tko spnem, da me popolnoma nič ne motjo user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dolgi vs. kratki lasje
9.3.2010 8:16:55   
hektorina
Očitno mam srečo... Imam daljše lase (malo preko ramen). Total ravne, tanke, kar goste. Neverjetno lahki za vzdrževanje. Jih pofenam, hkrati češem, ne rabijo "peglanja", navijanje je brezkoristno, ker so hitro zopet ravni. Če želim jih spnem, če ne so spuščeni. Je pa zgodba bila popolnoma drugačna, ko sem imela kratke. Polna glava nekih čudnih vrtincev in pol je zgledalo, kot da je sever moje glave skregan z jugom ter hkrati vzhod z zahodomuser posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dolgi vs. kratki lasje
9.3.2010 9:04:23   
Raho
Ok - potem pa vprašanje: imate zelo goste, debele lase, ki nikoli niso ne ravni, ne valoviti, dolgi so pa tako - prekor amen. Za pranje, sušenje in peglanje porabite minimalno 2 uri, če ne več. Bi se ostrigli na vljudnega paža?user posted image

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dolgi vs. kratki lasje
9.3.2010 9:11:47   
hektorina

IZVIRNO SPOROČILO: Raho
- prekor amen




Kak je poa to dobro izpadlo!user posted image

In ja, resno bi razmislila o striženju n ap ažauser posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dolgi vs. kratki lasje
9.3.2010 9:38:43   
Raho

IZVIRNO SPOROČILO: hektorina


IZVIRNO SPOROČILO: Raho
- prekor amen




Kak je poa to dobro izpadlo!user posted image

In ja, resno bi razmislila o striženju n ap ažauser posted image


učim se 10-prstnega slepega tipkanjauser posted image

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: dolgi vs. kratki lasje
9.3.2010 10:14:58   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Ok - potem pa vprašanje: imate zelo goste, debele lase, ki nikoli niso ne ravni, ne valoviti, dolgi so pa tako - prekor amen. Za pranje, sušenje in peglanje porabite minimalno 2 uri, če ne več. Bi se ostrigli na vljudnega paža?user posted image


Ti maš očitno točn tako glavo k jest....

Jaz bi se z veseljem ostrigla, pa mi ne paše user posted image ... S to frizuro boš imela isto dela kot zdej, ker boš mogla zravnat, da bo paž lepo stal... Če s tem nimaš problema in če ti bilokera druga frizura paše kot dolgi tipični, se ostriži user posted image ...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: dolgi vs. kratki lasje
9.3.2010 10:20:29   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Ok - potem pa vprašanje: imate zelo goste, debele lase, ki nikoli niso ne ravni, ne valoviti, dolgi so pa tako - prekor amen. Za pranje, sušenje in peglanje porabite minimalno 2 uri, če ne več. Bi se ostrigli na vljudnega paža?user posted image


Ti pa vljudni paž user posted image user posted image user posted image , saj je primopredaja že mimo - oprosti, šala mala.

Ne vem, jaz na tvojem mestu se ne bi strgla, mogoče pramene na ****iš blond ...

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: dolgi vs. kratki lasje
9.3.2010 10:38:28   
kristinaj
jaz sem imela kratke in imam dolge... so prednosti in slabosti tako, da bi en dan imela dolge, naslednji pa kratke...

pri dolgih je dolgčas eno in isto, vedno v rep, tudi nisem tip, ki bi praktirciral razne frizure, čope, kite, pa niti časa nimam, ..... pri kratkih pa vstaneš in z roko na hitro popraviš in je kot je.... zoprno edino to, da si non stop pri frizerjh...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: dolgi vs. kratki lasje
9.3.2010 10:50:36   
zmajaz
Jaz sem imela v življenju že vse od čisto kratkih las (kaka 2 cm user posted image - to je bilo sicer še v SŠ) pa do precej dolgih (do sredine hrbta). Dolge sem imela zdaj skoraj 10 let in sem se jih enostavno naveličala, ker sem redko nosila kaj drugega kot čop in čop in čop dan na dan. Morda sem še 1. dan, ko sem si prala glavo imela kdaj malo spuščene, ampak so me itak samo jezili, ko so mi šli na obraz itd., tako da zdaj sem se končno po tolikih letih opogumila in se ostrigla na paža, pa sem zelo zadovoljna. Sicer si moram, ko si perem malo sušit s krtačio, kar mi prej ni bilo treba, ampak to mi ne vzame ne vem koliko časa in potem imam v redu frizuro do naslednjega pranja. Pa ostrigla me je tako, da mi ne gredo lasje čisto nič na obraz, frizura mi pa tudi dosti dosti bolj pristaja, kot so mi dolgi lasje - to zdaj še moj potrdi, čeprav je bil prvi dan, ko sem se ostrigla čisto v šoku, ker sprememba je bila res velika (predvsem zato, ker mi je tudi spredaj ostrigla lase). user posted image user posted image user posted image

Imam pa jaz čisto ravne in dokaj tanke lase, tako da ne vem, kako je če imaš ful močne. user posted image Jaz porabim manj kot pol ure, da si operem in sfenam. Je pa na izbiro dosti lepih krajših frizur za močne in goste lase (dolžina paža ali malenkost krajše), samo frizerja morš met pravega, da ti dobro svetuje.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 9.3.2010 10:52:48 >

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: dolgi vs. kratki lasje
9.3.2010 10:55:09   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: kovač

Prednost kratkih las je, da je manj dela z njimi.

Vendar sem jaz osebno za dolge lase, ker lahko bolj eksperimentiraš z njimi. Lahko imaš razpuščene, spete v čop, zvite v različne oblike.....


aja? no moje izkusnje so take, da je glih s kratkimi vec dela... user posted image ker vedno vse nekam strli po svoje in rabim cas da jih spravim v red! dolge pa samo spnem v cop in je fertik del.. user posted image

sicer pa sem navelicana skoz cop nosit, zato si v kratkem zelim postrict spet na kratko... user posted image

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: dolgi vs. kratki lasje
9.3.2010 10:55:43   
pety78
Jaz sem imela vedno dolge lase, nato sem si jih skrajšala do ramen, nato še malo bolj, pa še malo...user posted image
Moram reči, da sem zadovoljna. Z dolgimi je bilo bistveno več dela, kar se pranja, sušenja in recimo likanja tiče. Nisem pa nikoli nosila čopa. V bistvu si ga sedaj tudi lahko še naredim, ampak je tak tini mini. user posted image
Hočem povedati, da si lase posušim v 10-ih minutah, prej je trajalo malo dlje. Kar se pa štrlenja las tiče pa ni neke razlike. Mogoče bi bila, če bi imela res ful kratke, tako pa imam nekaj takega, razen barve.
http://j.luxlux.pl/l543/f5c9f64d00299950459d51cb/201315.jpg

Dve uri dela z lasmi, minimalno user posted image in to verjetno minimalno 2 x na teden...Uf, si ne predstavljam. Striži!user posted image

_____________________________



(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: dolgi vs. kratki lasje
9.3.2010 10:57:01   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Zate? Absolutno dolgi.


men tud dve frendici skoz govorita to.... pa moj moz itak!!! vsi ostali so pa iskrice iz oci sekal, ko so me vidl s kratkimi!user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: dolgi vs. kratki lasje
9.3.2010 11:48:35   
zmajaz
No jaz imam pa nekaj talega: KLIK, edino barvo imam sicer temno, vendar ne črno, pa lase imam spredaj malenkost krajše, manj na oči.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: dolgi vs. kratki lasje
9.3.2010 12:11:17   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

men so tut dolgi boljši:

- kratke je težje prepričat, da stojijo kot ti hočeš (ker če jih ne zgleda katastrofa)
- če se ti lasje mastijo je katastrofa, si jih lahko pereš dnevno
- bad hair day je točno to in ne morš naredit NIČ okol tega, razen da si kapo povezneš na glavo
- pogosto morš bit pri frizerju, ker je pri kratkih laseh rast bolj opazna in potem zgubiš obliko frizure in zgledaš kr neki

jest mam dolge lase in imam jih ogromno, ampak sem si zaželela tako frizuro da ne bo dela z njo (nobenga navijanja, likanja, ...), tko da mam lase oprane v 10 min, suhe pa na zraku tut v eni uri, fen pa zloooo redko uporabljam. poleg tega mi je neprecenljivo, da si jih npr v današnjem vetru lahko tko spnem, da me popolnoma nič ne motjo user posted image



Do pičice enako, le da jih nimam ogromnouser posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: dolgi vs. kratki lasje
9.3.2010 12:31:56   
clara23
Jaz sem se ravno v petek ostrigla za 30 cmuser posted image user posted image . Celo življenje sem imela čez sredino hrbta dolge, valovite, goste lase, ampak sem jih vedno imela spete v čop, tako da je itak izgledalo nikakvo. Dobro je izgledalo le, če sem si jih zlikala, ampak to je bilo dela še pa šeuser posted image . Ostrigla sem se na paža, ampak tako, da je zadaj full postriženo, spredaj se pa lasje daljši (do ramen) in sem več kot zadovoljnauser posted image user posted image . Zdaj imam vsaj frizuro, posušeno imam 1, 2, 3, zlikano imam v trnutku..ma ni da niuser posted image user posted image .

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: dolgi vs. kratki lasje
9.3.2010 13:54:21   
helloKitty
Imam zelo goste skodrane lase nekje do sredine hrbta. Ravnam in umivam si jih pri frizerju. Škoda živcev.

(odgovor članu clara23)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?