|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   domača kozmetika za nego dlani?
4.12.2005 11:29:16   
Jutra
Od uporabe čistil in gospodinjskih opravil imam čisto uničeno kožo na dlaneh in grozne nohteuser posted image  Kupljene kreme mi ne pomagajo, vem, pa da se da z domačo kozmetiko to izboljšati. Kateri so že nasveti babic za ta problem? Sem pred leti slišala nekaj v zvezi z olivnim, pa mandljevim oljem, ampak kako in kaj s temuser posted image

Aja, pa rokavice pri gospodinjskih opravilih mi stanje še poslabšajo, tako, da  mi tega ni treba svetovat.

Že v naprej hvala za kakšen dober nasvetuser posted image

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: domača kozmetika za nego dlani?
4.12.2005 11:47:54   
Marogica
Jaz uporabljam za nego rok navaden beli vazelin, ki ga lahko kupiš v lekarni. Najprej imaš občutek, da je kar masten, nato pa se tako vpije v kožo in naredi neke vrste "filter", ki drži 2-3 ure, kljub stiku v vodo ali drugimi stvarmi. Pa pomembno je to, da nimaš mastnih rok ali tega občutka-razen, ko si ga vtreš v roke.
Tudi jaz sem preizkusila že mnogo krem(najbrž skoraj vse, ki se jih da dobiti na tržišču), pa mi beli vazelin najbolj pomaga in ustreza.
Pa dobijo se za kupit bombažne bele rokavice, ki jih lahko uporabiš za čez noč. Torej namažeš roke in daš rokavice gor. Tako se lahko ćez noč krema ali pri meni vazelin lepo vpije v roke in se koža lepo regenerira.
To z oljem tudi ni slaba stvar, vendar so roke skoz mastne, kar pa mene osebno moti, ker vse kar primem je mastno ali pa se poznajo odtisi.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: domača kozmetika za nego dlani?
4.12.2005 14:03:31   
Jutra
Marogica, da ne bom trapasto izpadla v lekarni: ti misliš vazalin za usta, ne? Drugače pa sem za nego dlani itak imela v mislih, da bi to delala čez noč, pa z bombažnimi rokavičkami gor.

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: domača kozmetika za nego dlani?
4.12.2005 17:00:15   
Anonimen
Najboljša so sigurno olja, naravna... npr. arnika namočena v olivnem olju. Zvečer si olje vtri v roke in si jih premasiraj, nato jih stlači v bele bombažne rokavice in tako zaspi. Že zjutraj bo viden rezultat. Vendar če ne boš začela uporabljat rokavic pri čiščenju in ceta z balzamom (če pomivaš ročno), ne boš ničesar spremenila.

(odgovor članu Jutra)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: domača kozmetika za nego dlani?
4.12.2005 17:03:31   
Anonimen
Aja, pa rokavice pri gospodinjskih opravilih mi stanje še poslabšajo, tako, da mi tega ni treba svetovat.


Pravtako poskusi z belimi bombažnimi rokavicami, čez pa pvc rokavice. Te bele rokavice nosijo npr. ljudje, ki imajo luskavico. Mislim, da bi se dale dobit v bolj založeni lekarni oz. tgovini z naravnimi zelišči.

(odgovor članu Jutra)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: domača kozmetika za nego dlani?
4.12.2005 17:07:22   
Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: Jutra

Marogica, da ne bom trapasto izpadla v lekarni: ti misliš vazalin za usta, ne?


Ne, ni za usta. Je v beli škatli in beli tubi, na kateri piše "beli vazelin". No, usta si pa tudi lahko s tem namažeš, če hočešuser posted image , jaz sicer nisem probala, ampak škoditi ne more.


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: domača kozmetika za nego dlani?
13.12.2005 21:17:28   
alfa
Jaz si včasih čez dan, da zaradi krem nimam preveč mastnih rok, roke najprej zmočim, vzamem limonino lupino (npr. pol porabljene limone) in žličko sladkorja ter s tem drgnem roke par minut, nakar splaknem z vodo.

LP!

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: domača kozmetika za nego dlani?
21.12.2005 13:59:53   
asso
Jaz imam tudi zelo težave s suho in razpokano kožo na rokah. Ko čistim uporabljam navadne rokavice (une, ki imajo tudi na benzinskih) in čez une tanke medicinske.
Posodo perem s Prilom balzam, ker drugo mi vse dela suho kožo oz. celo alrgijo.

Za roke (sem) uporabljam kremo Decumil, ampak je več ne delajouser posted image user posted image user posted image , ker je bila res edina, ki je pomagala in povrh se je zelo hitro vpila, da nisi imel mastnih rok in je na rokah naredila nekak filter.

V redu je tudi Lanolin Multi mam, ki mi je ostal, vendar pusti nekaj časa mastne roke - isto je vazelin.

Sedaj doma uporabljam domačo ognjičevo kremo, ki je tudi zelo dobra, ampak pusti nekaj časa mastne roke.

kaj dosti nisem pomagala ampak najboljše je: Lanolin, vazelin, ognjičeva krema (to tudi celi rane - jaz imam npr. tudi razpokano kožo).

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu alfa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Ime za hčerko
Tanja555

/

Ema (35%)

Pia (16%)

Zoja (27%)

Petja (6%)

Lea (13%)

Maksi (2%)


Število vseh glasov: 565

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!