|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dopust hrvaška
10.2.2009 9:41:37   
taly82
Pozdravljeni

Ker imamo letos enega člana več, bi prosila, če poznate kakšne fine lokacije na hrvaški obali najdlje do Krka, da greš lahko z otrokom, takrat bo star 8 mesecev.
Seveda bi najraje imeli blizu do plaže.. ker velikokrat pišejo, da je blizu do morja,.. ja do morja ja do dobre plaže pa več kot 1 km user posted image

Hvala za pomoč

_____________________________

27.10.2008 se je rodil najin sonček Marcel
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dopust hrvaška
12.2.2009 10:51:54   
pancek
Taly, takoj da napišem, da za kako fino lokacijo iz prve roke ne vem povedati, ker še nisem bila tako blizu (no razen lani ta kratek dopust v kampu Stella maris v umagu, ampak takrat je bila naša punčka že 2 leti stara, kar pomeni brez pleničke, vse je, ni težav s spanjem, jokom ipd.) 
Samo sem ti želela napisati, da te čisto razumem, ko pišeš s to o oddaljenosti od plaže. Lani smo  ful na hitro prek interneta izbrali app in šli v Vodice, pisalo je "50 m od morja, plaža primerna za male otroke". Gazdarca mi je po telefonu tudi trdila, da je plaža lepa in primerna za otroke. Cena je bila precej zasoljena  (2 odrasla plus punčka 2 leti, kar se seveda doplača - skupno 60 EUR na dan), kar pa sem vzela v zakup, ker smo iskali že precej pozno (beri marec). Pridemo tam: morje je res 50 m stran, ampak na tem delu so privezani čolni, vstop v vodo grozen še za odrasle, prava plaža najmanj 200-300m stran, s tem da plaža primerna za otroke več kot 1 km stran. Tudi app je bil grozen: umazano, puščal je kotliček za vodo, kar kljub opozorilu do konca dopusta niso popravili, deska na školjki zlomljena, skodelici sta bili le dve, kljub temu, da smo extra doplačali za hči). Sicer so rekli, da lahko odklonimo, če nam ni všeč, vendar kje bom sama iskala app v kraju, kjer ga ne poznam, pa še z malim otrokom.
Letos sem se razjezila, odločila sem se it prek agencije, v hotel in all inclusive varianta.

Če ti ne bo uspelo dobiti app, katerega so ti priporočili prijatelji, znanci, ki so dejansko bili v njem, ti priporočam, da greš prek agencije. Sicer verjetno daš kakih par evrčkov več, vendar če soba ni to, kar ti obljubljajo imaš pravico zavrnit in dobiš na mestu drugo. Primer: Še kot študentje smo šli prek agencije v Novaljo,kljub temu da nas je bilo 4, smo najeli in plačali app 4+2. Ko smo prišli v turistično pisarno, so vidli, da smo štirje in so nas kar odpeljali v app z eno splanico in raztegljivim kavčem v dnevni (kar je app 2+2). Takoj smo se zbunili, pa so začeli nekaj mutit, da takega app nimajo. Sami smo poklicali našo agencijo v Ljubljano in čez 1 uro (ko smo prišli s kave), so nas brez vprašanj zapeljali v app 4+2 tik pri kampu Straško. To je moja izkušnja in dobra šola za v bodoče.     

Srečno z iskanjem in uživajte!
LP

(odgovor članu taly82)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?