|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dr.Gavričeva v MB
25.8.2008 20:56:11   
arobic3
Danes sem se naročila na prvi pregled v ambulanti za neplodnost v MB. Dobila pa sem termin 24.11. pri dr. Gavričevi. Zdaj pa me zanima če je katera odvas že bila pri njej in kakšna je? Se potrudi in ali je prijazna.Pač tak malo me zanima da približno vem kaj me čaka...

_____________________________

DREJČI
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dr.Gavričeva v MB
25.8.2008 21:05:00   
Skye
No bila je moja zdravnica in o njen ne morem reči nobene slabe besede. Nič se je ne boj vprašati..pa če si misliš, da je vprašanje še tako neumno, kar vprašaj....vse ti bo lepo razložila...pri njej res dobiš občutek, da nisi eden izmed mnogih (neka številka)...je zelo prijazna (še dandanes po enem letu odkar sem zadnjič bila pri njej se če se kje srečamo lepo pozdravimo).

Kar pogumno v boj ...želim ti veliko sreče in da čim prej prideš do cilja (user posted image , ali morda user posted image user posted image tako kot jaz user posted image )


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu arobic3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dr.Gavričeva v MB
25.8.2008 21:27:03   
arobic3
Skye hvala ti za hiter odgovor in pozitivne podatke in vzpodbudo. Upam da se zame tudi čimprej srečno konča, tebi pa iskrene čestitke ob tvoji dvojni sreči. Hvala.

_____________________________

DREJČI

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dr.Gavričeva v MB
25.8.2008 22:36:31   
punčkica
Tudi mene je spremljala čez celo operacijo in ravno ona mi je ugotovika IMN. Je zelo prijazna in se tudi zavzame. Lahko si srečna da imaš termin pri njej.

_____________________________

še vedno čakamo na pikico.....

(odgovor članu arobic3)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dr.Gavričeva v MB
26.8.2008 9:18:28   
Klarissa
hey,
jaz hodim k njej že 10 let. na OP mizi sem tudi že bila 4x. če nama do spomladi ne uspe pa se vrnem k njej v amb za neplodnost.
meni je ful prijazna in strokovna.
lp

(odgovor članu punčkica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dr.Gavričeva v MB
26.8.2008 14:10:05   
pupa_b
Hej! Tudi jaz sem bila vseskozi pri njej. Super je! user posted image user posted image

(odgovor članu Klarissa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dr.Gavričeva v MB
29.8.2008 19:25:53   
Serendipity
Meni je super. Prijazna, dosledna in vse lepo razloži. Res je fajn.

Lepo opravita! user posted image

(odgovor članu pupa_b)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dr.Gavričeva v MB
5.9.2008 16:07:01   
1978P

res je zdravnica na mestu,sploh pa so vsi dobri in profesionalni.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dr.Gavričeva v MB
5.9.2008 21:30:51   
arobic3
Hvala punce za spodbudne informacije, upam da bo čimprej obrodilo sadove, saj se nam že malo mudi, ker je taprva že v tretjem razredu, zdaj pa ne gre in ne gre in ne gre...

_____________________________

DREJČI

(odgovor članu 1978P)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dr.Gavričeva v MB
19.9.2008 19:36:02   
miklarom
tudi jaz hodim na postopek v MB, VENDAR JE MOJA ZDRAVNICA DR. Vilma Kovač, vmes, ko je bila pa ona na porodniški, pa me je imel dr.Relič. poznam pa tudi  Gavričevo, in zame so tam vsi doktorji super, saj se ti znajo popolnoma posvetiti, in za njih nisi nikoli ( številka ). res so vsi super. ne morem pa reči tega za LJ ginekologe, ker sem pri njih marsikaj doživela in tudi zaradi njih rodila prezgodaj mrtvega otroka. zato sva se z možem odločila, da sedaj hodima v MB, in nama ni žal,saj so naju prav lepo sprejeli, se z njimi da vse pogovoriti in ti tudi pomagajo.
jaz sedaj čakam, da dobim datum za postopek. naj bi se čakalo nekje od pol leta do osem mesecev, pa me zanima če katera ve, če se res toliko čaka, ali prideš kaj prej na vrsto.

l.p.  Vesna


_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu arobic3)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dr.Gavričeva v MB
20.9.2008 14:06:23   
baci
IZVIRNO SPOROČILO: 1978P




res je zdravnica na mestu,sploh pa so vsi dobri in profesionalni.




se podpišem

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu 1978P)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dr.Gavričeva v MB
21.9.2008 21:26:53   
Neža81
Odlična zdravnica! Zelooooooooooo prijazna... meni je delala cerklažo in me celo nosečnost vzpodbujala in podpirala. Še 19 dni imam do roka, čeprav sem že odprta 1 cm.user posted image

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dr.Gavričeva v MB
23.9.2008 16:27:41   
severnica77
Moj G je dr. Reljič, ga pa je včasih nadomeščala dr. Gavrič. Moram reči, da je tudi ona super, prijazna, strokovna ...user posted image

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dr.Gavričeva v MB
3.10.2008 17:41:56   
polnaluna
še jaz dodam. Komaj komaj sem se prebila do nje, po operaciji izvenmaternične nosečnosti.
Topla, prijazna, zelo strokovna, predvsem pa ŽENSKA in ČLOVEŠKA.

Lp,
Polnaluna

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: dr.Gavričeva v MB
7.10.2008 10:30:44   
veseli trebušček
Živjo. Sem nova na tem foromu in ko sem mal prebirala te strani sem mogla tud jaz nekaj dodat. Tudi moja zdravnica je sicer dr.Kovač,vendar sem večkrat naletela ravno na dr. Gavričevo in tudi jaz imam same pohvale glede nje,kakor tudi glede vseh ostalih zdravnikov na tem oddelku,sicer si moraš resnično vzet čas ko prideš tja,ker je gneča nenormalna,vendar vse opravljajo strokovno in tudi zelo uspešno. Pred 4 leti sem tako po prvem poskusu umetne oploditve tudi zanosila in imam sedaj doma nagajivo punčko.Ker pa nočemo biti sami,sva se z možem lansko leto odločila,da bomo družino povečali in po treh poskusih z zamrznjenčki ni uspeli,zato pa je uspelo sedaj,ko smo začeli ponovno od začetka in tako sedaj že lahko rečem,da sem ponovno vesela nosečka. Vrjamem v dr.Gavričevo in zato vrjamem,da bo tudi vama uspelo. Piši mi kaj.Lep pozdravčekuser posted image user posted image

_____________________________

veseli trebušček

(odgovor članu arobic3)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: dr.Gavričeva v MB
16.11.2008 18:55:28   
bojka
Jaz sem se v ambulanto za neplodnost prijavila, 3.11. pa sem dobila datum in prišla k dr. Gavričevi. Za prvi obisk se mi je zdela zelo prijazna in je vse lepo razložila in bila zelo prijazna.
Moj fant je dal spermo ampak ni bilo vse ok, zato mora še enkrat na kontrolo v januarju. Jaz moram sedaj dati kri in iti na UZ maternice. Vem da je to komaj začetek in ne vem kaj naju še čaka toda jaz sem polna optimizma in vem da bo vse ok in da dobiva svojega user posted image .
Ali katera ve kako potekajo nadaljne preiskave? Kako pa zgleda UZ maternice?
Ali ima dr. Gavričeva tudi svojo ginekološko ambulanto?

(odgovor članu veseli trebušček)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: dr.Gavričeva v MB
16.11.2008 19:15:27   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: bojka
Ali katera ve kako potekajo nadaljne preiskave? Kako pa zgleda UZ maternice?
Ali ima dr. Gavričeva tudi svojo ginekološko ambulanto?



Pri nama je potekalo tako, da je moj 2x opravil spermiogram ter posvet pri andrologu, opravila sva krvne preiskave in še UZ maternice sem imela na določen dan v ciklusu. Nato sva imela še enkrat posvet, nekje v maju in tam so potrdili za postopek ICSI in nato čakanje na vabilo za razgovor. Potem sva dobila vabilo in tam so nama dali napotke za pripravo na postopek (Femoden, nato Klomifen, kasneje bo najverjetneje Gonal).

Če te še kaj zanima samo vprašaj.

UZ maternice - je vaginalni pregled s tako ''štilčkokamero'' user posted image

Držim pestke, da čimprej prideta do željenega cilja. user posted image

(odgovor članu bojka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: dr.Gavričeva v MB
16.11.2008 19:48:14   
bojka
Serendipity hvala za odgovore.
Ali sta sedaj že imela kakšen postopek? Jaz sem se pogovarjala z eno kolegico in vem da ti postopki niso tako enostavni ampak odločila sva se da bova šla do konca.
Kot so mi rekli je postopkov za oploditev 6 brezplačnih. Upam da rata kar na prvem user posted image
I’m random, I make up words. I write. I rant. I live.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: dr.Gavričeva v MB
17.11.2008 18:19:47   
Serendipity
Držim pestke, da vam rata v iz prve! user posted image

Midva sva pravkar v prvem postopku - danes je padla prva špika Gonala ... Upam, da nama rata. Če ne, pa gremo pač naprej v boje! user posted image  

(odgovor članu bojka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: dr.Gavričeva v MB
18.11.2008 19:09:45   
bojka
Tudi jaz vama želim da rata iz prve user posted image user posted image
Jaz grem pa jutri dati kri, da naredijo vse preiskave. Potem na UZ in upam da bo vse OK.
Potem pa mora partner še enkrat na spermiogram. Ampak to bo šele januarja.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: dr.Gavričeva v MB
24.11.2008 13:47:26   
arobic3
Tako dekleta moja draga, pa sem dočakal ta moj prvi razgovor z doktor Gavričevo in res je ženska tako prijazna in topla, da sploh nimaš občutka ,da si v bolnišnici.Vzela si je čas da sva se vse lepo pogovorile in mi napisala kup napotnic, pa mojega je poslala še na spermiogram in še neko drugo preiskavo-nevem kako se ji reče. Jaz pa imam ultrazvok drugi dan menstruacije, pa odvzem krvi, pa kaj vem kaj še, pa pregled ščitnice, hormonske preiskave...Potem pa še enkrat med desetim in štirinajstim dnem ciklusa, mislim da odvzem krvi ali UZ saj nevem več natančno ker je toliko vsega da nimam pojma.Bojim se da bom vse pomešala. Termin pa imam spet 2.3.2009 z izvidi od obeh. Upam da bo hitro minilo. Prav dobro se počutim, ker se mi zdi da sem pa le mogoče korak bliže user posted image , ali pa vsj informaciji zakaj ga ni od nikoder. Tudi to bo nekaj, da se nebom več sekirala in se vpraševala kaj je z nama narobe...

_____________________________

DREJČI

(odgovor članu bojka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: dr.Gavričeva v MB
1.12.2008 19:15:36   
bojka
No "arobic3" ne boš zamešala datume user posted image verjemi da bo vse ok in da bomo tudi me enkrat povedale vsem ostalim veselo novico o user posted image . To bo veselja in smeha user posted image .
Tudi moj partner je že bil na spermiogramu pa mora it še enkrat sredi januarja.
Jaz sem dala že kri 2-3 dan menstruacije, potem pa med 10 - 14 dnem cikla ti naredijo UZ. Jaz sem ga imela prejšnji teden. Zaenkrat sva opravila to, potem pa sva naročena konec januarja z vsemi izvidi pri dr. Gavričevi.
Potem pa dalje in upam da bomo kmalu dočakali user posted image ali pa user posted image user posted image .
Moram pa tudi jaz povedati da je bila na prvem srečanju zelo prijazna in lepo bi bilo če bi imeli veliko takšnih zdravnikov.


(odgovor članu arobic3)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: dr.Gavričeva v MB
4.12.2008 20:59:29   
Talibetun_tewhidi
torej je ta ženska ki se ukvarja z neplodnostjo. dobro da je usaj ena ženska, v postojni in gorici so sami moški, v ljubljani verjetn prav tako. bom morala kar krepko daleč na pregleduser posted image mogoče ve kakšna ali je kakšna v ljubljani, katera se ukvarja z neplodnostjo? ženska me zanima. k moškemu ne grem!

(odgovor članu bojka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: dr.Gavričeva v MB
5.12.2008 13:28:52   
baci
oprosti,vendar ne razumem zakaj ne greš k moškemu,vendar samo k ženski!!!

tega nisem nikoli razumela in po moje nebom nikoli!!
me zanima če ,ko boš imela porod,pa bo moški,boš rekla da neboš rodila,ker zahtevaš žensko!!! halloo

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu Talibetun_tewhidi)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: dr.Gavričeva v MB
5.12.2008 16:17:06   
mišaaa
Pozdravljene!
Tudi jaz hodim v mb k dr. gavričev in moram povedat da je tudi meni zelo fajn zdravnica. Sem že kar daleč sedaj decembra začnem jemat femoden januarja še inekcije in potem punkcija. grem na ivf.

baci kar se pa tiče zdravnikov pa ne vem kaj ti ni jasno eni pač ne moremo zdravnikov a ne??

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?