|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dr. Zorn
17.3.2011 22:29:40   
lotkla
24.3. imam pregled pri dr. Zornu. Zanima me, če mora partner tudi iti zraven? V obvestilu sicer nič ne piše, samo vas raje vprašam. Ali ste šle prvič same, ali je šel partner/mož z vami?
Hvala za odgovore.
 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dr. Zorn
18.3.2011 6:06:10   
ajnas6
Moj je ze pred prvim pregledom pri njemu moral narediti spremiogram. Kar je smiselno, saj je Zorn androlog in zdravi predvsem moško neplodnost.

Zakaj pa si dobila njega? Verjetno na podlagi kaksnih prejsnjih izvidov? Vsaj tisto nesi zravn.

(odgovor članu lotkla)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dr. Zorn
18.3.2011 8:32:35   
lotkla
Moja ginekologinja mi je dala napotnico, ki sem jo poslala in so mi določili datum.  Zraven sem še napisala par stavkov zakaj se gre, tako da ne vem zakaj so mi ga dali. Midva enega otroka že imava. Težave so pri meni, ker se mi je porušilo hormonsko ravnovesje. No, vseeno upam da mi bo kaj pomagal, do sedaj mi je še najbolj bioenergetik.

(odgovor članu ajnas6)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dr. Zorn
18.3.2011 16:31:28   
andreja_p
čav
Tudi jaz imam pregled 24.03 pri dr.Zornu.Moj partner gre vedno zraven,ker želim da sodeluje.
Kar naj gre zraven,da bo še njega pregledal.Meni so ga določili pa zaenkrat nimam slabega mnenja o njem.
Zdravi moške in ženske.

Srečno

(odgovor članu lotkla)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dr. Zorn
18.3.2011 22:10:59   
lotkla
Ma se nekaj punta, da ne bo šel za brez veze zraven. Če bo še njega "pregledal" potem bo šel, sicer pa ne. Tako da moram v ponedeljek poklicati in vprašati, če mora on tudi priti. Pregled pa imam ob 10.45 uri.

(odgovor članu andreja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dr. Zorn
19.3.2011 11:15:37   
andreja_p
Sej ga nič ne stane če gre zraven. Midva ko sva šla prvič je šel zraven,ker ga je pregledal,pa na spermiogram
ga je naročil. Ne pozabita na napotnico ki jo dobi pri svojem zdravniku,pa naj pove za kaj se gre.
Lahko pa da bo naredil tisti dan spermiogram,če bodo delali na tem oddelku,sam sexsat ne smeta dva dni
pred pregledom,tak je pogoj za ta pregled.
Glede na to da imata enega otroka pa ne vem kako se bo odločil.

(odgovor članu lotkla)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dr. Zorn
21.3.2011 13:50:57   
andreja_p
lotka si poklicala v LJ?
Kaj so ti rekli?
Kako sta se pa odločila? Bo šel s tabo ali ne?

A je mogoče še katera tukaj ki je pacientka dr.ZORANA?
Naj se javi da malo poklepetamo.
Hvalauser posted image

(odgovor članu andreja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dr. Zorn
21.3.2011 22:04:44   
lotkla
Danes se poklicala in vprašala, pa je rekla sestra da naj prideva kar oba. Da bo najprej mene pregledal, potem se bo pa odločil, ter naj prinesem kopije kopije mojih izvidov. Sem poklicala sestro od moje ginek. in je rekla da mi lahko da samo kopijo brisa od lanskega leta, ki pa je uredu, ker do sedaj nisem imela še nobenih operacij. Moj pa tako nima nobene napotnice. Ni se še zjasnil ali bo šel. Se mu rekla naj vzame dopust, saj ima naš mali popoldne še nastop z vrtcem.

Drugače pa me je malo strah in neroden, saj nisem navajena da me pregleduje moški? Pa še ko me bo zagledal bo sigurno rekel  da če hočem zanositi, moram najprej shujšati.

Andreja_p ob kateri uri pa imaš ti pregled?

(odgovor članu andreja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dr. Zorn
22.3.2011 7:03:27   
ajnas6
Lotka bris more biti manj kot 6 mesecev star obvezno! Me cudi da tvoja G ne ve teh podatkov. Meni je dala napotnico in rekla naj se narocim, in ko dobim datum naj pridem na bris, da bo nov izvid. Ce te tvoja G ni opozorila na to, je precej slaba.

(odgovor članu lotkla)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dr. Zorn
22.3.2011 7:04:58   
ajnas6
IZVIRNO SPOROČILO: andreja_p

A je mogoče še katera tukaj ki je pacientka dr.ZORANA?
Naj se javi da malo poklepetamo.
Hvalauser posted image


Drugace pa tudi midva sva pri Zornu in je tako, da je kr malo cudaski. Vsaj za moje pojme. In nic sam od sebe ne pove, tako da če imate vprašanja, ga morete same povprašati. Njemu se zdi, da vsi kr vse vemo ...

(odgovor članu andreja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dr. Zorn
22.3.2011 14:44:25   
andreja_p
lotkla tvoj če bo šel zraven le naj gre po napotnico
svojemu osebnemu zdravniku,saj bo lahko,če se bo Dr.ZORN
tako odločil že isti dan naredil spermiogram.
Je drugače mesec ali dva za počakati na ta pregled.
Čas hitro teče,tako da je vsak mesec dragoceni.

Naj ti ne bo nerodno,saj jaz imam že skoz moškega ginekologa,pa
naj ti povem da sem zadovoljna. Osebno nimam slabih izkušenj.
Itak pa njemu ni to nič novega.
Ne verjamem da ti bo prvi dan rekel da moraš shujšati,
ker bi potem meni rekel ,da se moram zrediti,ker sem zelo suha.user posted image
Ne obremenjuj se preveč s tem.
Pregled imam ob11:00 uri.

ajnas6 tudi jaz sem dobila prvi vtis tak,vendar pozneje,ko me je
operiral sem pa dobila boljši občutek,saj mi je na veliko razlagal kako bo vse potekalo.
Je prejšnič se moj nekaj pohecal,ko je rekel da imam po operaciji 6 mesecev čas zanosit,pa mu je
moj rekel nazaj,da sedaj bo pa treba posteljo ojačat,pa se je smejal.
Na mojega je pustil zelo dober vtis.
Je pa res da je treba kar dosti stvari vprašati če želiš kaj zvedeti.
a ti si že v kakšnem postopku mogoče IUI ali IVF?

Naj pa še nekaj vprašam,če katera ve glede IUI postopka. Ali je res da se opravlja
šele takrat ko je ženska stara 30 let.?Stara sem 27 let,trudiva se pa že 3leta.
Hvala za vaše odgovore.









(odgovor članu ajnas6)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dr. Zorn
23.3.2011 7:25:41   
ajnas6
IZVIRNO SPOROČILO: andreja_p

a ti si že v kakšnem postopku mogoče IUI ali IVF?

Naj pa še nekaj vprašam,če katera ve glede IUI postopka. Ali je res da se opravlja
šele takrat ko je ženska stara 30 let.?Stara sem 27 let,trudiva se pa že 3leta.
Hvala za vaše odgovore.


Nisem se v postopku, cakamo zadnje izvide pred konzilijem. Ce se ne bo Zorn potem kej novega spomnil. Moti me to v Leonišču, da tako vlečejo te postopke.

Glede starosti pa mislim, da ni omejitve. Edina, ki je, je ta, da te po 30 mogoce mal bolj urgentno zacnejo obravnavati. Čeprav tudi to ni res. Vem pa da ti po 35 pri IVF transferju dajo dva in ne enega.

(odgovor članu andreja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dr. Zorn
23.3.2011 10:21:09   
andreja_p
ajnas6 kaj je to konzilij?in kakšne izvide to čakaš?
Pa si mu sama predlagala ta postopek IUI ali te je on dal sam v postopek?
Koliko časa(mesecev) čakaš na IUI?

(odgovor članu ajnas6)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dr. Zorn
24.3.2011 7:50:01   
ajnas6
Konzilij je zbor zdravnikov, ki odloca, ce si primeren kandidat za IUI ali IVF. Preden gredo papirji tja, jih je potrebno pridobit. In sedaj odvinso od zacetnih tezav, ki jih imata s partnerjem, koliko izvidov bosta rabila. Recimo za zensko neplodnost rabijo: HSG in laporoskopijo (lahko se kaj) za mosko pa spermiogram (lahko tudi genetkse teste in biopsijo) pac odvisno od vajinih tezav pri zanositvi.

Midva bova sla direktno na IVF (saj IUI pri nama nima smisla), ce bodo pogoji. V Leoniscu sva od decembra, s tem, da sva ene teste sla delat tut privat, ker bi v klinicnem čakala na njih do junija ... V aprilu imamo ponovno branje izvidov zadnjih preiskav, potem bi nam moral dat papirje po mojem ze naprej, saj je zmanjkalo preiskav user posted image

Seveda je pa cakalna doba odvisna predvsem od tezav, ki jih imata. Moja frendica je bla v dveh mesecih na vrsti (ravno tako v Leoniscu) za IUI.

(odgovor članu andreja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: dr. Zorn
24.3.2011 13:14:46   
margaretka
Pozdravljena,

tudi jaz sem pacientka dr. Zorna, in za mano je prvi neuspešen postopek. Predlagam ti, da si sitna sprašuješ težiš, skratka ti prevzameš kontrolo, ker menim, da so pri meni naredili premalo preiskav in je šel postopek v nič. Po dopustih spet v nov boj, pa me je že sedaj strah protokola. Sicer pa imam doma eno lepo štiriletno pikico, ki mi lepša dneve, bi ji pa rada poklonila sestrico ali bratca, saj me že dve leti prosi, kdaj bomo naročili še enega dojenčka. Ja taka je ta. Pa več sreče tebi..

(odgovor članu ajnas6)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: dr. Zorn
24.3.2011 19:14:11   
andreja_p
Čawči
Margaretka kakšen postopek si to imela IUI ali IVF?
Midva sva bila danes pri ZORNU
pa me je doktor kar dal naprej v postopek IUI.
Dala sem še kri za pregled spolno prenosljivih bolezni,
pa moj partner mora še to narediti.
Sedaj pa ne vem so me tam tiste sestre popolnoma zmedle,pa če mi katera pomaga
ki je to dala skozi.

Dobila bom domov pošto ,verjetno iz konzilija,kaj bo notri pisalo?

ZORN mi je dal za pospešitev ovulacije FEMARA tablete ,ki jih moram začeti jesti
drugi dan ko dobim user posted image , dve na dan,potem moram 10-dan na UZ.
Ampak to ne smem začeti prej kot takrat ko dobim pošto,in ko se bom naročila na IUI ,če prav razumem.??????

Verjetno dokler moj partner nima rezultata od krvi ne gredo papirji na konzilij,ali to ni pomembno?Sama moram še
dostaviti izvid brisa materničnega vratu.
Lepo prosim za malo več informacij.
Hvala že v naprej





(odgovor članu margaretka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: dr. Zorn
25.3.2011 14:08:08   
andreja_p
lotkla a si bila na pregledu včeraj,pri Dr.ZORNU?
Kaj ti je povedal lepega?
Kakšen vtis si dobila,ko si stopila v stik z njim?

Lep materinski dan,puncam ki ste mamice user posted image

(odgovor članu andreja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: dr. Zorn
26.3.2011 7:55:22   
margaretka
Čauči,

Andreja to je bil moj prvi ivf postopek , pa nismo prišli dlje od punkcije, tako, da je razočaranje veliko, ker naj bi bilo z mano vse bp problem je pri partnerju, ker je prestal operacijo na desnem modu in potrebene so bile tudi terapije s kepotareapijo, tako, da ima on svoje seme shranjejo v leonišču. Ker sem že mami enega otročka se predvideva, da je z mano vse bp, pa očitno le ni vse tako ok.
Ti verjamem, da te vsi ti podatko begajo, ker jaz sem bila čist izgubljena, ti pa želim, da se jih ne navadiš preveč, da ti že v prvo"rata". kar se pa krvnih testov tiče, je tako, da gre tvoj primer prej na konzilij, krvni testi se lahko naredijo tudi kasneje, vendar morajo biti rezultati, do začetka postopka.
Pa srečno vsem skupaj

(odgovor članu andreja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: dr. Zorn
27.3.2011 18:15:32   
andreja_p
margaretka hvala za tvoj odgovor.
Upam da se ti stvari poštimajo in da čimprej zagladaš user posted image .
Si ti v Lj. v leonišču?
Katerega ginekologa imaš?

(odgovor članu margaretka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: dr. Zorn
28.3.2011 7:30:35   
ajnas6
Kolkor sm jaz razumela je potrebno poslati vse izvide na konzilij. Sicer je pa tako za krvni izvid za SPB treba cakat samo en teden. More pa jih partner sam dvignit, zeni ne dajo.

Drugace pa andreja_p cetitike za tako hitro obravnavo! user posted image

(odgovor članu andreja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: dr. Zorn
28.3.2011 10:20:22   
andreja_p
ajnas6 hvala za odgovor in čestitke.
Upam da bo sedaj res hitro potekalo,ko dobim pošto iz LJ.
Tudi pridno vadiva in imava še vedno upanje ,
da mogoče se pa prime v tem krogu in ne bova rabila
čez ta postopek.
ajnas6 povej mi,ko jaz moram še dostaviti PAP bris,
a ga naj kar pošljem ali ga moram osebno dostaviti?
Zaradi službe mi najbolj odgovarja da bi ga poslala,
ker sem iz CELJA in imam do LJ dolgo pot.
Kako si ti uredila?
Lep danuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ajnas6)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: dr. Zorn
28.3.2011 11:27:56   
lotkla
Andreja_p , najprej se opravičujem ker nisem nič odgovorila, sem obležala zaradi gnojne angine (že drugič ta mesec).
Ja, sem bila na pregledu, ugotovil ni nič posebnega. Rekel je da v bistvu sploh nimam PCO in nobene pregrade, da se pa vidi prisotnost hormonov. Dal mi je napotnico za laparoskopijo. V glavnem nič takega kar ne bi mogla opraviti v Kranju. Ko sem mu rekla da bi šla na laparo v Kranj, pa sem dobila občutek kot da mu ni glih prav.
Mojga sem naročila na spermiogram za 3.5. Moj pravi da naj še počakam z laparo, da me ne bojo za brezveze špikali, mogoče je pa pri njemu kaj. Čeprav dvomim, glede na to da enega že imava in da sem zanosila takoj ta prvi dan takrat ko sva začela.

A si ti imela mogoče modro torbico, nisem bila prepričana in te nisem hotla kar ogovorit, glede na to da je bilo par parov še tam?

(odgovor članu andreja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: dr. Zorn
28.3.2011 12:29:50   
andreja_p
Lotka sprejmem opravičilouser posted image .
Lepo da ti je dal za laporo.
Mene je on operiral v LJ,kar tudi nisem vedela do zadnjega trenutka.
Mogoče mu zaradi tega ni bilo prav,pa tudi sam
verjetno najraje pacientke operira,da naredi 100% v prvo,
pa tudi vse ostale preglede ti naredi v notranjosti.
Jaz osebno sem bila zelo zadovoljna z osebjem v bolnici.
Sestre so zelo prijazne.
Ti pa svetujem da narediš laporo,ker če bosta šla na umerno
oploditev,boš rabila vse te izvide.
Midva greva v postopek IUI.

Ja imela sem modro torbico,vidim da si me prepoznala.
Če se ne motim sva se srečale notri pri sestri,ko sem jaz čakala z kartoteko v roki.
Če se ne motim si imela modro majico oblečeno???
Tudi jaz se te nisem upala ogovorit,ker nisem vedela če si to tiuser posted image user posted image


(odgovor članu lotkla)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: dr. Zorn
28.3.2011 16:29:29   
lotkla
Jaz sem imela črno majico in sem sedela v čakalnici skoraj nasproti tebe. Bila sem sama.
Na laparo bom šla pa vseeno kar v Kranj. Če ne bo uspelo, pa na umetno jaz ne mislim it, to sem že povedala tudi mojemu.
Vama in pa tudi vsem ostalim želim da bi vam čim prej uspelo.


(odgovor članu andreja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: dr. Zorn
29.3.2011 7:40:53   
ajnas6
IZVIRNO SPOROČILO: andreja_p

ajnas6 povej mi,ko jaz moram še dostaviti PAP bris, a ga naj kar pošljem ali ga moram osebno dostaviti?
Zaradi službe mi najbolj odgovarja da bi ga poslala,ker sem iz CELJA in imam do LJ dolgo pot.


Najboljse bi bilo ga osebno dostavit, saj za moje pojme. Ker v Leoniscu, znajo biti kdaj precej zmedeni. Čeprav, nam so zadnjic sami dali izvide za SPB v kartoteko, ker jih pac nisva v roku enega tedna dvignili. Tako da vcasih tudi kaj povezejo. Najboljse bi bilo da poklices sestro in njo vprasas.  Drugace sem pa jaz imela ze vse izvide s sabo.

IZVIRNO SPOROČILO: lotkla

Dal mi je napotnico za laparoskopijo. V glavnem nič takega kar ne bi mogla opraviti v Kranju. Ko sem mu rekla da bi šla na laparo v Kranj, pa sem dobila občutek kot da mu ni glih prav.
Mojga sem naročila na spermiogram za 3.5. Moj pravi da naj še počakam z laparo, da me ne bojo za brezveze špikali, mogoče je pa pri njemu kaj.


Jaz na tvojem mesti bi sla na laparo v Lj. Predvsem iz razlogov, ker v Lj hocesjo svoje izvide imet. In ce se recimo teoretnicno kaj zavlece in bi pregledi pri partnerju trajali dolgo (kot recimo pri nas) te lahko da se enkrat na laparo v Loniscu. Poznam tut take primere. Kot recimo spermiogram od drugje v Lj ne velja. In mene bodo dali se enkrat na laparo verjetno, ker je sedaj ze eno leto od nje.

Jaz bi najprej pocakala na izvide spermigorama (ceprav je kr malo dolgo za cakat na pregled, mi smo prisli na vrsto v  14 dneh) in potem sla na laparo. Res da ni nek bav bav, ampak vcasih brezveze it pod noz. Kljub temu da ze imate enega soncka, je lahko s partnerjem se vedno kaj narobe. Lahko je vmes med nim in drugim prislo da kakih napak. In spermigoram je vedno prva preiskava.

(odgovor članu andreja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?