|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   drobne pikice oz. mozoljčki
29.5.2007 20:17:09   
*sweety*
Ali mogoče katera ve kaj bi to bilo; na zatilju in spredaj na dekulteju so se moji hčerkici naredili taki drobni mozoljčki, res ful drobni in nimam pojma zakaj? Najprej sem mislila da gre za vročinske mozoljčke, ampak glede na to, da ji danes ni bilo vroče, bi lahko izginili, so pa v enakem obsegu kot včeraj, pa še srbijo jo?user posted image  stara je pa 19 mesecev.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: drobne pikice oz. mozoljčki
29.5.2007 20:34:58   
Anonimen
Čisto možno,da je kakšna alergija.na hrano/pijačo/sonček...obiščite zdravnika,če ne izgine ali pa če se spet pojavi,da vas napotijo na testiranja!

Vse dobro vam želim!user posted image

(odgovor članu *sweety*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: drobne pikice oz. mozoljčki
29.5.2007 21:49:39   
eya
Vročinski mozoljčki ne izginejo tako hitro. Verjetno so od tega, ker se je spotila.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: drobne pikice oz. mozoljčki
29.5.2007 21:56:20   
pravljica
naš ima nekaj takšnega po zgornji strani zapestja ene roke...že cca. 3 tedne...smo šli k zdr. in smo dobili razlago, da gre za alergijo na nekaj...na kaj, verjetno ne bomo ugotovili, oz. zelo težko (če bo šlo kaj naprej, si naj zapomnimo, s čim je bil takrat v stiku...mivka, zemlja, trava ipd. user posted image  )...no, izpuščaj je vedno isti...trajal pa bo baje še lep čas, ker so zelo trdovratni, nam je povedala...dobila sva sirup proti alergijam in kremo, ki jo mažemo zvečer na izpuščaje, največ 10 dni...to je to user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: drobne pikice oz. mozoljčki
31.5.2007 13:37:23   
dana
Naš je imel tudi take drobne pikice in to po rokah in nogah (tam kjer je nežnejša koža), pa je rekel pediater da je to neke vrste alergija - možno da na kakšne trave, vročino, ....

Nismo dobili nobenih zdravil, mažem ga pa kar s 100% aloa gelom in se mi zdi da je malo bolje.
Očitno bomo kar celo poletje pikasti, saj trave cvetijo celo poletje.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?