|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dve imeni
7.5.2010 15:13:30   
zinchy
Ker se pri nama Peter ime prenaša iz roda v rod sva se midva odločila,da bova dala otroku,če bo fant pač dva imena..Bolj študiram manj jih vemuser posted image nekako sem razmišljala, da bi bil Mai Peteruser posted image Če pa katera še kakšno ime ve da paše k Petru naj pa kar napiše.
Če bo pa punčka sva pa rekla da bo Ella. Meni je zelo všeč!

lp

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 7.5.2010 22:24:46 >


_____________________________

13.10.2010 Mai Peter
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dva imena
7.5.2010 16:11:27   
misa4
Peter Pavel,Peter Patrik, drugo se mi pa s Petrom ne sliši.

(odgovor članu zinchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dva imena
7.5.2010 17:32:26   
ledenka
Andrej Peter, Gregor Peter, Ivan Peter, Aleš Peter... problem je sam v tem, ker po mojem mnenju zraven pašejo malo daljša, slovenska imena, Maj je prekratko ime za zraven.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dva imena
7.5.2010 18:59:42   
emibu
Ja pomoje tut bolše da je zraven imena peter kašno podobno oz. isto slovensko daljše ime sicer je Maj čist ok ime tut mojmu sinku bo tko ime ampak nekak je že bolj moderno sploh č je pisano z i na koncu in se nekak ne ujema s Petrom..sicer pa odloitev je vajina ;)

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dva imena
7.5.2010 20:39:48   
zinčica
Simon Peter

(odgovor članu zinchy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dva imena
7.5.2010 21:28:12   
mini86
men je pa lepo maj peter

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu zinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dva imena
7.5.2010 21:40:31   
krtek 1
Tudi meni je všeč Mai Peter.Saj ga boste najbrž klicali Mai,a ne?Tako,da Peter na igra ravno neke vloge,samo da je.Tudi Ella je zelo lepo ime.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dva imena
7.5.2010 22:02:37   
Izabelina
js pa ne morm kej, da ne bi komentirala naslova te teme (zato ker sm ponosna da ma slovenščina dvojino): dve imeni...

drugače mi je pa všeč Simon Peter (sam je zlo svetopisemsko)...


_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dva imena
7.5.2010 23:08:45   
mala maja

IZVIRNO SPOROČILO: misa4
Peter Pavel

eden takih je bil Peter Pavel Glavar iz naše občine, pa se sploh ne sliši slabouser posted image

Predlagam pa še Gašper Peter in Klemen Peter

(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dva imena
8.5.2010 20:50:45   
fusia
Meni se zdi odvisno, ali ga boste klicali z obema imenoma ali pa samo s prvim in bo Peter samo uradno, kot družinsko ime.  V prvem primeru se res bolje sliši da sta oba imena "iste vrste", kot so napisale že zgoraj. Drugače pa ni tako važno in je tudi Mai Peter čisto OK.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dva imena
11.5.2010 15:54:27   
aleunam
Mark Peter.user posted image

Sicer pa tudi mene zanima ali je drugo ime zaradi tradicije ali ga boste tako tudi klicali... user posted image

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dva imena
11.5.2010 17:23:22   
goa
Maj Peter mi čisto lepo zveni user posted image saj bo verjetno Peter samo zapisano in ga ne boste klicali pe tem imenu? Je pa res, da je zadnje čase Majev ogromno...


_____________________________

Vedno lahko dosežeš vse kar si želiš, samo vztrajati je treba.

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dva imena
12.5.2010 14:59:25   
Erin
Žan Peter user posted image

(odgovor članu goa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?