|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ena majhna, komsata, čist cute podgana....
20.9.2012 17:59:55   
*miska.mcc*
.....oz. hišni ljubljenček. sem 97%, da je glodalec.

večja od hrčka, pa bolj fletkana od morskega prašička.  
po glavi mi hodi samo "čivava"..... ampak stric google mi flikne ven samo tiste tini mini zdepilirane kužke za v torbico.user posted image


any help please?.....

kako za boga se reče tem živim pliškotom, no?


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
20.9.2012 18:13:31   
mateyka
činčila.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
20.9.2012 18:14:03   
mateyka
dislektik babji.. user posted image čivava user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
20.9.2012 18:22:23   
*miska.mcc*
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!

lUv ya!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

thank U soooooooo very much!!!!user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
20.9.2012 18:27:28   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

dislektik babji.. user posted image čivava user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
21.9.2012 9:55:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
21.9.2012 16:37:23   
*miska.mcc*
no, ženske...... dihajte!  user posted image

zdaj pa.....  pač moj srednji se je zapičil in bi rad hišnega ljubljenčka. je prišel na dan z idejo o mucku ali kužiju user posted image ....   in glede na moje prisege v preteklosti, da bom tolerirala samo kako zlato ribico ali dve in EVENTUELNO pod posebnimi pogoji mogoče mogoče hrčka, je zdilal z mano za hišnega glodalca.
in  glede na naš razpoložljivi čas in mojo voljo ukvarjat se še z kakim drugim družinskim članom, ki NI človek se mi zdi res najbolj primerno nekaj kar gre lahko v kletko in brez travm prezivi samo tja do 10, 12, 14 ur na dan.

a bi bila ČINČILA user posted image primerna?


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
21.9.2012 16:38:33   
*miska.mcc*
aja....sem mu predlagala ribo in mu predstavila vse prednosti. pa ni zato. ker pač z ribo se ne more igrat in je ne more cartat. user posted image


čudak!


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
21.9.2012 17:51:38   
*miska.mcc*
ou God, Mateyka..... PA RES!



ena majhna, komsata, čist cute podgana....
Skupnost RR - Čvekanje ... v tri dni ...

user posted image

hey! Im Miš! And Im dislectic!


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
21.9.2012 18:55:25   
mateyka
činčile so ful plašne živali (nič stresa in to), pa poseben pesek rabi za lep krzenček, pa posebno hranco, pa ene se pustijo čohat, ene ne (odvisno od karakterja), držat v naročju pa po moje ne.

evo, činčila forum pa si mal preber: http://cincile.mojforum.si/cincile-forum-7.html
(sem vidla da jih kdaj tudi podarjajo, če majo leglo)

zame je maček od vseh najmanj zahtevna žival pri hiši (in najbolj kul user posted image ). ni ga treba na sprehod vozit, rad se crklja, ne rabi non-stop pozornosti (spi po 12 ur na dan) in lušen je. kaj češ lepšga za minimalno oskrbo.

< Sporočilo je popravil mateyka -- 21.9.2012 18:56:07 >

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
21.9.2012 19:07:37   
*miska.mcc*
ma ja, Mateyka. bi bila takoj za mačka. ampak rabim živalico,  ki je lahko 24/7/356 notri zaprta v hiši.   ne vem kako bi muc to prenašal. ven pa ga nebi hotela spustit, ker sem letos dojela kaksno skodo lahko delajo mucki na sosedovih vrtovih. in nimam niti najmanjsega namena se skregat s sosedi, ker naš macek hodi k njim lulat in kakat na solato in/ali kumare. user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
21.9.2012 19:18:14   
aknela123
lahko ti povem iz prve roke, sem imela dve činčili. z njimi je tako - so zanimive za gledat, sploh, ko se kopajo v pesku (poseben za činčile) in ne grizejo, no, to pa je žal tudi vse, kar ti lahko napišem pozitivnega. sem pa tudi jaz pred nakupom veliko pribirala forume in nasvete, pa so jih kar hvalili. mi smo jih imeli v kletki v hodniku, saj, sta mi zelo prirasla k srcu, samo kaj, ko sta imela nek nagon, da bi samo bežala. velikokrat smo popravljali kletko, ker sta ponoči dosti zgrizla, ko sta si delala pot na svobodo (plazijo se po celi kletki, ker skačejo in pridejo tudi na "streho"). ene trikrat sta ponoči res prišla ven in zgrizla rože, pohištvo, barvice, ni da ni... potem smo jih sredi noči iskali po hiši in lovili. pa sploh ni bilo to, da jih ne bi spuščali ven, kar veliko smo se ukvarjali z njima, jima na travi in v stanovanja ogradili, da sta bila velikokrat zunaj kletke, kaj te vem, tak nagon sta pač imela.
in potem mi je poleti res že malo dosadlo, da se vsako jutro v strahu zbudim ali sta v kletki ali ne in sem jima kletko dala zunaj pod nadstrešek. mogoče sta bila en teden tam, ko jima je spet uspelo se osvobodit kletke, pa ajd, v svet. žal nista prišla daleč, nista vedla, da jih tam zunaj nihče ne varuje, kot smo jidva hoteli mi znotraj hiše.
in je končano moje poglavje z glodalci.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
21.9.2012 19:26:18   
TomTaylor
Ne kupuj mešanice (činčila=zajec+podgana) ampak vzemi raje podgano. Kolikor se čudno sliši, ampak podgane so res fajni domači ljubljenčki. Pa tudi precej brihtne so in z vztrajnostjo se jih da kkšno malenkost tudi zdresirat. Jz si jo ful želim imet, no pa tamaledve ne bi imele nič proti. Imam že vse o podganah naštudirano, pa dve sodelavki jih imata...Fajn živalca. Samo pri meni je problem v tem, da so moji bližnji premalo "odprti" in jim podgana predstavlja najhujšo golazen in ne inteligentnega domačega ljubljenčka.

http://podgane.forumotion.com/t220-kaj-je-potrebno-vedeti-preden-kupite-podgano-za-novince-in-tudi-za-poznavalce

< Sporočilo je popravil TomTaylor -- 21.9.2012 19:28:21 >


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
21.9.2012 19:41:59   
Shorty_
pred mesecem in pol sem imela podobno dilemo. Odločili smo se za morskega prašička in je zakon, vendar če ste veliko odsotni je fino imeti dva ker so zelo družabni.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
21.9.2012 20:24:00   
*miska.mcc*
hvala za odgovore.
meni je v bistvu vseeno. samo, da ne bom imela pol preveč dela s temi zivalicami.
itak je še vse v zraku.  pač mali mi je vceraj omenil, da bi pa imel enega hisnega ljubljenčka.

tale podgana mi je kar všeč. edino njen rep me moti. mi tako odbijajoče deluje. user posted image

shorty, sem se takoj na tvojo malo in njenega "praseta" spomnila in sem te hotela zdaj povprašat.

o činčilah pa res ne vem NIČ. razen tega, da so mi čiiiiiiist kjutiš.   samo, če delajo take zgage in se ne pustijo mazit,.......klinc pol.   sem brala tisti forum na brzino, pa res niso neka socialna bitja. user posted image

zdaj je pri fantiču v vodstvu hrček!   samo teli se tudi nekaj ne pustijo,a?



_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
21.9.2012 20:46:53   
Shorty_
Hrček je nočna žival in otroci imajo bolj malo od tega. Morski prašički pa dnevne in bistveno večje. beri miš http://morskiprasicki.atspace.com/

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
21.9.2012 20:48:10   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

hvala za odgovore.
meni je v bistvu vseeno. samo, da ne bom imela pol preveč dela s temi zivalicami.
itak je še vse v zraku.  pač mali mi je vceraj omenil, da bi pa imel enega hisnega ljubljenčka.

tale podgana mi je kar všeč. edino njen rep me moti. mi tako odbijajoče deluje. user posted image

shorty, sem se takoj na tvojo malo in njenega "praset__a" spomnila in sem te hotela zdaj povprašat.

o činčilah pa res ne vem NIČ. razen tega, da so mi čiiiiiiist kjutiš.   samo, če delajo take zgage in se ne pustijo mazit,.......klinc pol.   sem brala tisti forum na brzino, pa res niso neka socialna bitja. user posted image

zdaj je pri fantiču v vodstvu hrček!   samo teli se tudi nekaj ne pustijo,a?




hrčki so luštni, pa odlični so za začetek - niso preveč zahtevni za "vzdrževat", niso dragi. Prav radi se tudi ne crkljajo (čeprav jz sem imela takega, da božal se ni prav rad, mi je pa rad popoldne med gledanjem tv-ja zlezel v rokav in spal). Čez dan večinoma spijo, ponoči pa delajo štalo in so precej glasni (sploh, če imaš v kletki še kolo)
Morski prašički in zajčki so tudi luštni, samo je pa z njimi kar dovolj dela, pa tudi smrdijo (oz. imajo svoj vonj)...

navijam za podgano user posted image

< Sporočilo je popravil TomTaylor -- 21.9.2012 20:51:03 >


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
21.9.2012 20:54:59   
*miska.mcc*
v glavnem.....jaz se vedno navijam za 2 zlati ribici......ampak ne vžge!


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
21.9.2012 20:55:33   
mateyka
podgane so imo zelo občutljive. moja dobra frendica je mela zelo udomačeno albino podgano in je sedela na rami ter bla super cute in firbčna, kradla in zobala človeško hrano ko je le mogla - no, ker je bla tok v stiku z ljudmi, je fasala eno bakterijo, ki jo mi dosz pogosto mamo in nam ni nič, podgane pa nafenta. ji je udarila na pljuča (kake 2 leti jo je mela, ko je zbolela) in je božica kihala kri, bla pri vetsu, dobila neke kapljice, vse živo so probal, sam je trpela, kri čihala in na koncu podlegla. ne vem, kolikor sem jaz vidla od blizu, men se zdijo kar občutljive..

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
21.9.2012 20:56:59   
*miska.mcc*
ajej mateyka....

hm.....  Tamaguči? user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
21.9.2012 20:57:27   
TomTaylor
tko kt vsaka žvalca, čeprav "albinčki" so pa extra občutljiva sorta pri vseh bitjih :-)

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
21.9.2012 20:58:14   
TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

hm.....  Tamaguči? user posted image



user posted image
user posted image

še najboljša žverca user posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
21.9.2012 21:07:19   
mateyka
mogoče v razmislek, kaj jaz napletam; mi se preselimo čez nekaj mesecev (ja, sej vem - ampak pol bomo tam vsaj 6 let user posted image ) in veš kaj bova s tamalo mele? (ful me gnjavi da bi mel en kup žvali, pa bomo mel vsj eno mačko -že!)
bogomolke v terariju! (ok, v dveh manjših, ločenih, ker se lahko pojejo med sabo) user posted image
ful so poceni, živijo cirka eno leto, jejo žužke in insekte - s tamalo bova lovile muhe in ose ter jih not metale; v glavnem živi national geographic in zabava 100 na uro, ko pa rabiš mir, si bogomolka oddahne user posted image
v glavnem ena mojih boljših idej lately imho! user posted image
check it out:
http://www.youtube.com/watch?v=0-bIuxSGc70&feature=related


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
21.9.2012 21:10:30   
*miska.mcc*
ja valda! bogomoljko mu bom navlekla!

pol že rajš podgano. user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
21.9.2012 21:16:30   
mateyka
a dej nehi, ne mi rečt da se žužkov bojiš? ne morem verjet; po treh porodih.. user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?