|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   enomesečniki
23.2.2005 22:24:22   
Dipsi
Živio!
Imam punčko staro 26 dni, zato pozdravljam vse njene vrstnike in vrstnice.:duda:
Zanima me, koliko vaši prib. enomesečniki ali enomesečnice spijo, kolikokrat jih hranite, koliko jih imate oblečene v stanovanju, kolikokrat jih kopate ...
Lep dan in veliko veselja z otročki!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   enomesečniki
23.2.2005 22:33:46   
babylove
Oj!

~ Včasih po ves dan zdrži brez spanja (dobesedno - se je že zgodilo, da je bil buden od 7h zjutraj do 22h...), če greva na sprehod pa bi kar spančkal.
~ Je 6-7x/dan
~ Oblečen je zmeraj v bodi, volneno jopico in pajacka. Če greva ven, pa še zimski kombinezon.
~ Čofotamo vsak večer.

Lp!

(odgovor članu Dipsi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   enomesečniki
24.2.2005 8:09:23   
Anonimen
Enga CMOKA ji daj!

(odgovor članu Dipsi)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   enomesečniki
24.2.2005 11:26:04   
Anonimen
Hojla!

Mi smo danes stari 28 dni. Spančkamo cel dan po malo, ponoči pa od 23. ure do 3.30, potem papcamo, potem pa spet do 6.30, ko spet papcamo in se previjamo. Potem pa še do 9. ure, če je dobre volje, sicer pa jočemo, ker imamo krče.
Hranimo ga podnevi na 3 ure po 90 ml (se žal ne dojimo). Oblečen je v dva bodija in pajaca brez rokavov ali v en bodi in pajac z dolgimi rokavi, pa zokni in copatki.
Kopamo pa se dvakrat na teden, ker se pozimi ne sme pretiravati - nasvet patronažne!

Bye,

Blacky in Nejc :rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Dipsi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   enomesečniki
24.2.2005 11:45:11   
Anonimen
Ojoj, kolk so fletni teli tamali, še Nejcu enga CMOKA!

(odgovor članu Dipsi)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   enomesečniki
24.2.2005 20:05:40   
babylove
oh Blacky, kako ti je pa uspelo tale spalni režim uvest? Ti mojega na inštrukcije pošljem!

(odgovor članu Dipsi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   enomesečniki
25.2.2005 0:31:01   
Anonimen
Joj, Babylove, hvala za tolažilne besede. Jaz pa sem mislila, kako malo spimo. Torej je pri vas čez noč huje? :zmeden::zmeden:No, moram reči, da nimam težav z neprespanostjo, sem kar naspana in nič utrujena. Verjetno je to tudi posledica tega, da ga ne dojim, tako da se ponoči prvo rundo ob pol štirih vstane moj dragi in ga nahrani, jaz pa vstanem šele ob pol sedmih zjutraj in ga porihtam. Potem pa še dremamo do devetih. Tak sistem mi je dosti lažji, kot če bi vstajala nonstop ponoči. Čeprav spim kot na trnih in pri vsakem njegovem vzdihljaju skočim pokonci. Saj veš, kakšne smo mame.:zmeden::zmeden::zmeden: Čeprav moram reči, da bi 1000x raje dojila in bila utrujena kot :hudicek:, kot pa tak sistem. Ne morem si kaj, da se ne bi počutila kot nesposobna mama, ker ne dojim. A se ni izšlo. Verjetno si prebrala mojo porodno izkušnjo, kjer sem vse napisala na dolgo in široko.
Ali imate kaj težav s krči? Mi jih blažimo s kapljicami Lefaxin, a jih ima kljub temu. Sicer niso v ful hudi obliki, a me vseeno srce boli, ko vidim, kako se napenja.

Javi se kaj!

Blacky in Nejc :rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Dipsi)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   enomesečniki
25.2.2005 16:20:38   
babylove
Ja naš revček ima tudi krče. Sem pol lekarne kupila, pa mu včasih pomaga, včasih pa ne. Me je kar strah s flaško začet, ker menda spet ti krči pridejo zraven.

(odgovor članu Dipsi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?