|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   essence linija ličil iz Mullerja?
13.2.2007 20:16:52   
Anonimen
V Mullerju sem si kupila mascaro, ker je bila smešno poceni in na moje presenečenje je zelo dobra mascara. Kolegica pa je kupila šminko in mi je rekla, da je to najboljša šminka kar jih je kdaj imelauser posted image .
Vsa linija pa je ful poceni, skoraj zastonj v primerjavi z drugimi (Lancome, Dior,..)

Pozna katera?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: essence linija ličil iz Mullerja?
13.2.2007 20:23:38   
mimikimi
jaz uporabljam njihova senčila pa so ok, so pa cene res smešne.user posted image

_____________________________

Angeli smo,
a le z enim krilom.
Da bi mogli poleteti,
se moramo objeti.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: essence linija ličil iz Mullerja?
13.2.2007 20:26:44   
lemavrica
Imam njihove glosse in so ful fajni.Ene imam take male k so trije v škatlici. Men je ta linija ful všeč in cenovno noro ugodna.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu mimikimi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: essence linija ličil iz Mullerja?
13.2.2007 20:30:25   
pinkiponki
Jst kupujem njihove lakce in so tut fuuuul dobri in seveda poceni user posted image user posted image user posted image , danes je to kar težko verjetna kombinacija, a ne.

_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/




(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: essence linija ličil iz Mullerja?
13.2.2007 20:54:32   
zverinca
Dobila gloss in senčilo za dedka mraza in sta mi super. Nisem pa do pred kratkim vedela da je kar smešno poceni...

.. alaki da so fini? super, bomo sprobali!

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: essence linija ličil iz Mullerja?
13.2.2007 21:00:41   
lelaval
Jaz sem tudi enkrat kupila maskaro (ker je bila cena smešno nizka), pa sem tako zadovoljna z njo, da le še to kupujem (tisto z dlačicami). Prej pa mi ni odgovarjala nobena druga, kot Loreal. In senčila - the best - sploh, ker imajo bleščice. user posted image  Glosi in šminke pa tudi. Edino lakov in pudrov še niem poskusila.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: essence linija ličil iz Mullerja?
13.2.2007 22:41:40   
solatja
mam tiste kroglice za lička in so prav super. baje, da bolše kot ene od guerlaina (nisem ziher), ki jih ma moja bivša cimra in so stale 10000 sit user posted image user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: essence linija ličil iz Mullerja?
13.2.2007 22:49:25   
Anonimen
jaz si tudi kupujem essence in je super.....super poceni mislim predvsemuser posted image

(odgovor članu solatja)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: essence linija ličil iz Mullerja?
13.2.2007 23:48:26   
Anonimen
Jst sem imela lip glos in je fajn .. pa laki za nohte so tudi super - sploh ta varianta franc. manikura .. manj kot 400 sit vem, da je bil - silky pastel, mal vijolcen user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: essence linija ličil iz Mullerja?
14.2.2007 8:59:15   
amalija
Jaz uporabljam njihova senčila, so kar fajn - če dam spodaj še Art Deco Eye Shadow base, so obstojna cel dan user posted image

Glosi mi sicer niso preveč všeč, so malce preveč lepljivi pa v roku 1 ure mi grjo dol, ampak za včasih so čisto ok user posted image

Maskar še nisem sprobala, sem pa lakce in so kar ok - ampak so boljši od Miss Sporty, cena pa zelo podobna.

Aja, pa pilica za nohte 4 v 1 mi je svetovna, cena pa okoli 1 € user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: essence linija ličil iz Mullerja?
14.2.2007 10:21:19   
Strawberrie Cherrie
Že zaradi cene jih nisem nikoli kupilauser posted image Od kar sem imela takšno alergijo na Oriflamova ličila se tega izogibam.
Ali jih je že katera kupovala, ki je tudi na katera drugačna ličila dobila alergijsko reakcijo?

(odgovor članu amalija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: essence linija ličil iz Mullerja?
14.2.2007 16:36:07   
Anonimen
london-paris, pred leti sem si kupila tekoči puder od rimmel user posted image  ne vprašaj kakšneuser posted image  sem imela....

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: essence linija ličil iz Mullerja?
14.2.2007 17:35:02   
Anonimen
Nisem še slišala sploh za tale essence. Koliko pa je to smešna cena? Bi sprobala tole maskaro mogoče.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: essence linija ličil iz Mullerja?
14.2.2007 19:57:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka

Nisem še slišala sploh za tale essence. Koliko pa je to smešna cena? Bi sprobala tole maskaro mogoče.


2 EUR

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: essence linija ličil iz Mullerja?
14.2.2007 20:20:54   
Anonimen
To pa dejansko je smešna cena.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?