|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zdaj pa še ena o kuhnah
28.7.2006 14:03:20   
KIRA
men se ful čudno zdi, da se tisti obiski (kolkr jih pač imava), vedno "smetejo" v kuhno. ampak ne na negativen način. vsi pravijo da je to pametno, ampak so pa ful presenečeni. a je res tako čudno če nimaš vse po "standardu"? :

zato, ker sem si zamislila, da je meni standard prenizek in sem zmožem naredla tako, da imam 1 stran kuhinje na pedestalu (10 cm dvignjeno) - tisti del kjer je pomivalno korito, del pulta s pomivalnim strojem in pa šporget. na "normalni" višini imam samo manjši del pulta, ki pa ga v glavnem uporabljam kadar pečem. za kako miksanje in gnetenje je pač malo boljše, če je nižji pult. moji razlogi so bili čisto praktične narave. sva pa mogla tud priklope za vodo, pa elektriko in odtoke tako splanirat, da se je ta "dvig" dela elementov dal izvest. pa tud za "šank" nisem naročla šank-police kot to delajo drugi,ampak sva še en pult zmontirala. tako da ješank malo širši, se pa da komot pri njem sedet z zunanje strani, na notranjipa malo prek gleda - ne čist do pipe - da se da komot kake manjše stvari spodaj skrit - začimbe itd...

tud kopalniški blok sva z možem šla  "više dvignit" za 10 cm, ker se meni zdi prenizek, če je obešen tako kot se pač ponavadi obeša. tud to sva že v planiranju odtokov upoštevala, ker drgač ne bi bilo izvedljivo.

me pa zanima, če pri novogradnjah, oz. kakih obnovah/adaptacijah/sanacijah  - kot sva jo midva imela, še kdo drug počne kaj takega, ali pa je res to tako NENAVADNO, da vsem v oči pade? user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zdaj pa še ena o kuhnah
28.7.2006 14:13:22   
kapica
Zgleda da tvoji gostje nimajo kaj drugega za pocet kot pa okrog gledat user posted image  in se norca delat.

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zdaj pa še ena o kuhnah
28.7.2006 15:05:52   
Anonimen
to da se sploh kuhinjski elementi montirajo oz kupijo višji je že čist normalno. js bom mela v novi hiši vrjetno pult 94 al pa clo 97 višine, tut v kopalnici bo lijak višje. zdej mam lijak v kopalnici tko nizek da si skor hrbt polomom kuhinjo pa že imam pol navadno pol pa visoko pa mi je še prenizka. sem pa 181 cm visoka in rabm izvenstandarne zadeve. še pojstle samo 2 metra dolge mi grejo na jetra k mi zmeri noge čez gledajo - spim na trebuhu!

(odgovor članu kapica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zdaj pa še ena o kuhnah
28.7.2006 21:23:13   
KIRA
no, jest nisem tako visoka, pa se mi vseeno standard zdi "prenizek". mi je sedaj dost laže delat.
si predstavljam, kako se morš ti počutit, ko si višja!

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zdaj pa še ena o kuhnah
28.7.2006 22:04:03   
Gina
Ja, mene je mizar že nekaj let nazaj vprašal ali normalno višino, ali 10cm višje? Je rekel, da je to zdaj pogosto. Pa sem se vseeno za navadno odločila. Sem pa že takrat videla, da tudi klasične programe prodajajo včasih v teh merah. Nič nenavadnega se meni to ne zdi. Rastejo večje generacije otrok, logično da nimamo istih mer v kuhinjah več vedno, kot so jih imele naše babice, ki so bile v povprečju velike komaj nekaj čez 160cm.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zdaj pa še ena o kuhnah
28.7.2006 22:27:41   
dulcinea
ne vem kako bo z mojo kuhno k mam 155. mi jo bodo nižali? sam pol pa moj ne bo mogu nč delat k ma 181... :)

Ma pa moja sestrična v kopalnici dva lijaka pa je en nižje, drug pa višje. meni še celo previsok. Men ni nč čudno.


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?