|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Camp posteljica - Hauck
15.7.2004 9:57:42   
majčica
Punce pozdravljene, zanima me če ima katera od vas potovalno posteljico in kako je zadovoljna z njo. V Intersparu sem namreč videla Camp posteljico, ki je kasneje lahko tudi igralni prostorček za 12.990. Izgleda kar uredu...So imeli pa pred časom nekaj podobnega tudi v Leclercu...je zložljiva in jo vzameš s sabo na dopust, v hotelu ni potrebno doplačevati dodatnega ležišča, ali jo imaš pa za k tašči ali mami, ko kdaj počuvata naše malčke. Ima mogoče katera izkušnje?
Hvala in lp, Majčica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Camp posteljica - Hauck
15.7.2004 12:16:25   
Žiga
Mi imamo hauckovo in za zdaj (enkrat smo bili na morju) smo zadovoljni...
Pomojem ne moreš zgrešiti, če jo kupiš...

(odgovor članu majčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Camp posteljica - Hauck
15.7.2004 13:54:33   
majčica
Fino, ta je sleep&play...čisto enostavna štirikotna...potem pa kar najbolje da pohitim v nakup!
HVALA:-)

(odgovor članu majčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Camp posteljica - Hauck
17.7.2004 22:32:30   
mehurčica
Majčica, si kupila posteljico? Mi imamo mislim da od ABC(je zdaj pri dediju in babici pa ne morem pogledat) in je že spal v njej. Menda sploh ni opazil, da ni doma v posteljici.:) Mu je zgleda pasalo. Ko bo sedel ga bomo dali včasih tudi not, da se bo igral, ker je obstrani mreža, da vidi ven, kot v stajici.
Po mojem se ti splača nakup-če nisi že kupila.

LP:miska:

(odgovor članu majčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Mobitel.
Admin

Ali ste zagovornik nakupa mobilnih telefonov za otroke, stare 2, 3, 4 leta ...?

Ne, čista neumnost. (100%)

Da, za zabavo. (0%)

Ne maram takšnih staršev. (0%)

Da, naj se otroci učijo uporabljati mobilne telefone že od malih nog. (0%)

To mi je všeč, ampak svojemu otroku ne bi kupila mobilnega telefona, ker je še premajhen. (0%)

Ne vem. (0%)


Število vseh glasov: 1

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!