|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Jasli - prehrana
7.9.2006 13:55:18   
MH0
IZVIRNO SPOROČILO: diva 4

MHO -  Za nas , ki nismo vegetarijanci je to normalno. V vrtcu , ki ga obiskujeta moja otroka in od Seven , pa so mi dali na znanje, da se da dogovorit tudi za vegetarijanski meni.


Kateri vrtec je to?

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Jasli - prehrana
7.9.2006 14:03:21   
Tejči
V našem vrtcu je hrana tudi zelo raznolika, pa dobra menda tud, ker Mia vse popapca-včasih bi še najraje jaz šla tja na kosilouser posted image  o čem drugem pa ne bo govorila, ker nimam pojma.user posted image

(odgovor članu MH0)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Jasli - prehrana
7.9.2006 17:38:08   
Seven*
Gre za vrtec v centru Slovenske Bistrice.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu MH0)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Jasli - prehrana
7.9.2006 18:28:35   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: nejča

Še nekaj - ali je to normalno v jaslih, da dobijo zeleno solato s kisom in oljem ali pa vloženo kislo rdečo peso? Sploh v tem letnem času, ko je polno kumar, paprik, paradižnika, melancan, fižola.... kar je tudi zelo dobro in zdravo.



Zelena solata z oljem in kisom? Ja za našo družino je to normalno, saj smo normalni ljudje, ki pač jedo normalno hrano. In to od 10 meseca dalje. Dovolj je, da rečem "boš kiseka". Je pa res, da to niso gromozanske porcije, temveč 2-3 solatke in prav toliko žličk "kiseka"-
Redeča pesa? Jo jemo in meni se zdi dovolj zdrava, jo jemo 1x na mesec.

V glavnem ne pretiravamo, pa se mi zdi dovolj zdravo, otroka nista imela nikoli probleme s prehranjevanjem in okusi, pa še skoraj vse pojeta.

Joj, joj...kam bomo prišliuser posted image

(odgovor članu nejča)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Jasli - prehrana
7.9.2006 22:16:58   
Anonimen
Jaz pa ne vem, kaj tako kmomplicirate s to hrano.

ko sem bila majhna, sem jedla vsaj 6x na teden pire krompir, ob boljših dnevih še kos mesa, kakšne štruklje, ajmoht in to je bilo to za en teden. Naslednji teden pa od začetka.

Solate nisem poskusila do polnoletnosti, ostalo zelenjavo samo tisto, ki se je lahko pojedla sveže nabrana z vrta. In od zdrave prehrane je bilo to to.
Čokolade kolikor smo jo v tistih časih lahko kupili.

Bila sem živahna, zbolela sem prvič v tretjem ali četrtem razredu. In to je bilo to od bolezni.

In ne toliko komplicirat, ker ni vredno vašega časa. Preživite ta čas raje v veselju z otrokom user posted image .

(odgovor članu alfa)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Jasli - prehrana
8.9.2006 16:51:39   
skuštrana
Mič user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...
BLOG: Zakaj so pomembni družinski običaji?
Nekatere družinske navade in običaji se oblikujejo same po sebi. Lahko pa se odločimo in zavestno v svoja življenja vpel...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?