|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj pa jesenska okrasitev?
9.10.2006 15:40:35   
nataša k
Ali katera med vami okrasi stanovanje v jesensko idilo? Jaz bi tako rada vdihnila malo jesenske sape v stanovanje, pa nimam idej. Prosim za nasvete. Aja, pa če je le možno kaj takega, da bi lahko s svojim 2,8 letnim sinom skupaj delala. Pa absolutno naravni materiali, oziroma materiali, ki jih najdeš v naravi user posted image . Lepo, lepo, lepo prosim za ideje. Pa tudi kakšne slikce se ne bi branila.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj pa jesenska okrasitev?
9.10.2006 15:57:10   
Anonimen
Mi smo šli včeraj po kostanj, pa je Tibor (4 leta in pol) veselo v vrečko nabiral kostanjeve ježice. Nabral jih je celo vrečo.user posted image  In potem seveda zahteval, da to nekako uporabimo. Tako sem v pleteno posodo dala te ježice, na vrhu notri kakšen kostanj, tako, da se ga vidi, pa pri kraju sem zataknila en krasen pisan list v jesenskih barvah, ki ga je prejšnji dan tudi Tibor našel na sprehodu. Potem sem zraven dala v kozarec z vodo še eno marelarco, ki smo jo tudi našli, in moram reči, da vse skupaj izgleda res lepo - taka prava jesenska idila.

(odgovor članu nataša k)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj pa jesenska okrasitev?
9.10.2006 15:59:37   
Maxica
Luštno, Splišni.user posted image user posted image user posted image
Morda bi se dalo sedaj porabiti tudi kakšne okrasne buče ali pa suho listje. user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj pa jesenska okrasitev?
9.10.2006 20:38:10   
muki1
Mi imamo zdaj okrašeno v stilu noči čarovnic. Viseče okraske ima ( bučke) obešene v sobici, pa v eni košarici na mizi imamo pisane bučke. Pa keramično posodico, v katero se da svečka.
Če ste doma v hiši, lahko pred hiško postaviš kakšnega duhca izrezanega iz buče, ali pa kakšen šop slame, pa naokrog buče.....

V Kaliji imajo ogromno okraskov za noč čarovnic.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj pa jesenska okrasitev?
9.10.2006 20:43:11   
Anonimen
LIter mošta pa vreča kostanja.

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj pa jesenska okrasitev?
11.10.2006 12:13:56   
smrka
Lahko pa z raznimi okrasnimi buckami okrasis predsobo.... lahko jih das v kosaro, ali das eno zraven druge, poleg se nekaj kostanjev, listja, eno koruzo,...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj pa jesenska okrasitev?
11.10.2006 12:20:48   
nataša k
Hja, sem pozabila napisat, kaj sem naredila. Torej, šli smo v gozd po kostanje. Pa smo nabrali mah, želod, kostanjeve ježice, veje, praprot, listje, storže, nekaj gob in seveda, kostanje. No, potem sem vzela pleteno košarico, dala noter polivinil, pa mah gor. Vse sem okrasila z ježicami, želodi, gobami, kostanji, storži, praprotjo in listjem. Izpadlo je ČUDOVITO. Na veje sem pa zvezala praprot in listje ter nekj ježic ter storžev. Veje sem zapičila v betonsko korito. Tako, sedaj imamo pa tudi mi jesen doma user posted image . Naslednje pridejo na vrsto buče. Se še kar priporočam za ove ideje. Hvala punce, ki ste mi svetovale! Super ste.

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj pa jesenska okrasitev?
11.10.2006 12:22:38   
nataša k
Še to. Kar se tiče raznoraznih okraskov. Sem jih čeraj v Intersparu gledala. Ej, so totalno dragi (mala keramična bučka je skoraj 700 SIT - meni je to full drago, pa imam kr nekaj denarja), pa še full kičasto izpade. Mi ni všeč.

(odgovor članu nataša k)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj pa jesenska okrasitev?
11.10.2006 12:48:36   
arielca
Drugače se pa s kostanji in zobotrebci da narest luštne figurice. Ali pa lepljenke iz raznih zrn in plodov.


_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu nataša k)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj pa jesenska okrasitev?
16.10.2006 20:52:10   
Anonimen
Zdej je res že zadnji čas da na kaki njivi kmetu izmakneš kak storž koruze. Koruzni storži+veje borovca so super dekoracija na oknih ali balkonih, zdaj ko bo treba bršljinke in drugo cvetje pospravit.
Buče, raznorazne kot dekoracija na mizi namesto cvetja. Prodajajo jih v OBI-ju (ampak meni so se zdele kar drageuser posted image )

Če imaš le nekaj od sledečega: slamo, seno, kostanj, kostanjeve ježke, jesensko listje, kako vejo iz gozda, buče, koruzne storže, gozdni mah, lesne ali druge gobe, orehe, lešnike + malo domišljije, lahko ogromno aranžmajev in dekoracij narediš.

Iz divjega kostanja in s pomočjo zobotrebcev lahko izdelujeta živalske figurice.
Iz kostanjevih ježkov lahko izdelata luštne "prave" ježke.
Iz orehovih lupinic (polovičke!) lahko izdelata mini svečke: potrebuješ stenj in vosek. Te svečke plavajo na vodi in so lahko prav tako zanimiva in naravna dekoracija

Če se spmomnim še kaj, bom dopisala!

Lp!

(odgovor članu arielca)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj pa jesenska okrasitev?
17.10.2006 7:37:17   
CUKRČEK
Jaz imam velik ovalen krožnik v katerega sem dala veliko divjih kostanjev in 4 ful lepe okrasne bučke. PA prav fletno zgleda, ko ga imam v kuhinji na mizi. Edino moje dete se vsake toliko "spravi" nanj in potem je kostanj vse povsoduser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj pa jesenska okrasitev?
17.10.2006 10:18:34   
bobika
Če želiš, si lahko pogledaš moj album, je kar nekaj aranžmajev in jesenske dekoracije.
user posted image

user posted image

Meni je full dobra ta stran, ker boš sigurna najdla kaj uporabnega.
http://www.creadoo.com/Content47472

< Sporočilo je popravil puncica -- 28.10.2006 21:52:59 >

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj pa jesenska okrasitev?
17.10.2006 10:21:38   
nataša k
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, fuuuuuuuuuuulllllllllllllll leeeeeeeeeepoooooooooooo!

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj pa jesenska okrasitev?
17.10.2006 10:29:47   
nataša k
Ej, bobika, pa ti si prava pravcata umetnica. Vsa čast. Ko bi le jaz znala kaj takega narest user posted image . Res imaš full, full lepe stvari. Pa od kod ti ideje, če pa meni nič v glavo ne kane user posted image .

< Sporočilo je popravil nataša k -- 17.10.2006 10:30:55 >

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj pa jesenska okrasitev?
17.10.2006 10:34:26   
bobika
user posted image user posted image user posted image
Pa malo po neto brskam, malo se spomnim pa kaj napacam skupaj, pa je. Sedaj bolj malo, ker me hčerkica zaposluje. Pa še v stanovanju sem in nimam nevem koliko prostora za vso mojo kramo. V mislih imam še nekaj kar moram narediti, preden se začne zima. Upam, da mi bo uspelo, bom kar zdaj šla delati.
Ne bom, ker se je Manca zbudila.


(odgovor članu nataša k)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj pa jesenska okrasitev?
17.10.2006 10:37:58   
nataša k
Kaj za tiste viseče pajacke si uporabila prave liste, ali si jih izrezala in pobarvala? So mi full všeč in jih bom verjetno naredila.

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj pa jesenska okrasitev?
17.10.2006 10:44:01   
bobika
listi niso pravi, so umetni, plastični in kupljen v cvetličarni. Čeprav niso naravni full naravno zgledajo. Malo bolj obstojni so, kot pa pravi. Sem razmišljala, da bi kar prave posušila, pa mi je bilo ta varianta lažja in hitrejša user posted image
Javi, ko kaj ustvariš!

(odgovor članu nataša k)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj pa jesenska okrasitev?
17.10.2006 11:19:57   
nataša k
Super ideja. Jih bom šla iskat. Ko bom uspela kaj ustvarit, poslikam, pa vržem v album. OK? Še 1x najlepša hvala

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj pa jesenska okrasitev?
17.10.2006 13:32:22   
bobika
Sem še nekaj malega naredila v tem času user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

< Sporočilo je popravil puncica -- 28.10.2006 22:01:48 >

(odgovor članu nataša k)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj pa jesenska okrasitev?
17.10.2006 13:37:51   
nataša k
To si naredla, odkar sva se nazadnje pogovarjali? Pa ti si glavna. full lepo. Čuj, kaj maš te izdelke avtorsko zaščitene? Ker jaz jih bom verjetno kar kopirala, pa bi rada vedela, če mi grozi kakšna tožba user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj pa jesenska okrasitev?
17.10.2006 13:47:50   
bobika
user posted image , ja od prej sva z Manco skupaj delali. Ona je lizala kostanje jaz pa lepla user posted image . Tisto za navrata sem že imela od prej in sem samo obnovila, ostalo pa sem imela že v glavi in material  v omari pa je šlo na brzino.

user posted image user posted image user posted image Nič ni avtorsko zaščiteno, tak, da ne bo tožbe, le če boš ti fajn služila s tem s boma mogli za kako deljenje dobička zmenituser posted image
Mi je v veselje,če lahko kakšno idejo delim z vamiuser posted image

(odgovor članu nataša k)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj pa jesenska okrasitev?
17.10.2006 22:55:03   
Anonimen
O, super, full dobre ideje! user posted image

Jaz imam poslikano svojo sobo in vse izdelke in podobno (za ribice celo cel postopek), samo se mi se ni ljubilo vseg apomanjsat in v album dat ... ampak bom, obljubim user posted image


(odgovor članu bobika)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?