|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vneta ritk sedaj ko je brez plenic
8.11.2006 5:53:49   
Natas@
Naš ima sedaj plenico samo še za ponoči in opoldansko spanje, pa ima že nekaj dni kar precej rdečo rito, včeraj zvečer je povedal, da ga boli. Čez dan nima mokrih hlačk, ker zmeraj pove kdaj ga lulat oz. kakat, če mu pa uide pa pove da ima mokre hlače. Kadar ima plenico ga namažem z Panatenom, sicer ne. Meni se zdi to tako čudno, da ko je imel plenice je imel nekajkrat malo rdečo ritko v 2 letih sedaj ko je pa brez ima pa kar močno. Kaj menite?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vneta ritk sedaj ko je brez plenic
8.11.2006 6:27:59   
Grascakinja
Mehčalec? Tesne spodnje hlačke? Sintetika? Kake spremenjene prehranjevalne navade?

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vneta ritk sedaj ko je brez plenic
8.11.2006 10:03:46   
Anonimen
Ni še čisto brez plenic,če jih mu daješ za ponoči in popoldansko spanje.
Še vedno ima tisto plastiko in papir na koži.Rita kuha v plenici,pa čeprav,
kot praviš jo namažeš.Ko bo čisto brez,tudi ponoči,se bo kožica popravila.
Koliko pa je star?Zakaj ne poskusiš,otroka dat spat brez plenic?
Platno pod rjuho,da se ne premoči jogi.Ga boš pa pižamco preoblekla in rjuho zamenjala,če se mu kaj ponesreči. če prej ko je bil nonstop v plenici ni imel rdeče rite,se je koža najbrž tistih nekaj ur brez lepo prezračila
in odvadila plastike.

(odgovor članu Grascakinja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vneta ritk sedaj ko je brez plenic
8.11.2006 15:15:21   
Natas@
Naš je star 2 leti, zato ga imam čez noč še v plenici, ker je zjutraj plenica zelo mokra, zato se ga ne upam pustiti čisto brez, ker bi potem sigurno ustajali x x na noč ali pa bi spal v mokrem. Za vse ostalo pa pove kdaj ga tišči. Mehčalec in prašek sta enaka kot prej, ima pa boksarce.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vneta ritk sedaj ko je brez plenic
8.11.2006 18:10:53   
Anonimen
Ja pol bo pa prav tista mokra nočna plenica kriva,da ima še vedno ranjeno ritko.

(odgovor članu Natas@)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Pridružila sem se gibanju Free ziza
Če bi sama vsakič, ko sem dobila butasto vprašanje, povezano z dojenjem, zaslužila, bi danes imela že ... hm, morda nove...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?