|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vročina
18.11.2006 18:34:00   
max81
Punce lepo pozdravljene

Sem 12 dni po porodu in sem danes dobila 38.5 vročine. Z malo se dojiva pa me zanima če jo lahko kljub vročini dojim, ker me skrbi da se ne bi česa nalezla.

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vročina
18.11.2006 18:37:30   
Primoza
Infekcija dihal se prepreči prav z uživanjem mleka, tako da se kar dojita. Pijte veliko, pa pesin sok 1 dcl na dan priporočam, ker boste hitreje premagali vročino.

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vročina
18.11.2006 18:58:45   
Tejči
Brez skrbi se lahko naprej dojita.

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vročina
18.11.2006 19:39:29   
Blacky30
Zakaj pa si dobila vročino? Nič nisi napisala. Si prehlajena ali se samo slabo počutiš? Če nimaš znakov viroze ali prehlada, pojdi nazaj v porodnišnico, da ne bi slučajno prišlo do kakšnih poporodnih posledic, vnetij ali česa takega. Ali pa gre za mastitis?

Naj ti bo čimprej bolje.user posted image

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
19.11.2006 10:49:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Blacky30)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vročina
19.11.2006 13:21:42   
max81
Ojla

Vsem hvala za odgovore, ja moji znaki so so precej podobni znakom viroze. Bolijo me sklepi, mišice, glava, pa mrzlica me trese to je pa tudi vse. Danes moram priznati da je dosti boljše kot včeraj, po nekaj lekadolih mi je tudi vročina padla, tko da upam da se bo stanje umirilo.

lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vročina
21.11.2006 16:46:13   
soris
Tudi jaz sem dobila vročino teden dni po porodu. Očitno je bila neka viroza z vročino 39,2 °c. Čez 2 dni sem bila zdrava kot riba. Poklicala sem tudi pediatrinjo in mi je svetovala čimveč dojenja (da ne pride do mastitisa) in pa uživanje tekočine.
Želim ti hitro okrevanje.


_____________________________

"Pri nas smo vsi lepi: nobenega ogledala pri hiši ni. Pa se gledamo samo v mamine oči."(N. Maurer)

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako otroku izberemo priimek?
Priimek otroka morata starša izbrati sporazumno in ga najkasneje v 30-tih dneh po rojstvu prijaviti na katerikoli upravn...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?