|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kredit
11.12.2006 22:39:06   
Anonimen
Zanima me kašen kredit je možen, če nisi zaposlen za nedoločen čas. Sem komitent pri banki Nova KBM.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kredit
11.12.2006 23:33:52   
Anonimen
Najprej moraš biti kreditno sposobna. Minimalna plača je cca. 89.000 SIT, kreditna sposobnost pa se računa od tega zneska dalje. Npr. pri netto plači 100.000 SIT obračunajo, kakor da si sposobna plačevati kredit 11.000 SIT mesečno minus obresti in stroški. In če imaš pogodbo za določen čas 6 mesecev, lahko dobiš kredita 66.000 SIT minus odobritev minus obresti. Tam ene 50 jurjev dobiš ven. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kredit
12.12.2006 12:01:29   
ms3
jaz sem lani namesto kredita zaprosila na banki (skb) za izreden limit, se mi je zdelo boljše, ker nisi vezan na odplačevanje za celo leto. z jemanjem večjega kredita pa nimam izkušnje. vem pa, da je dobro se za večje vsote zavarovat, če si karkoli zgodi in pride do tega da npr. ne moreš več delat (in posledično ne moreš odplačevat kredita). za to pa poznam strokovnjaka - finančnega svetovalca, ki bi ti znal več svetovat. anonimen če te zanima te lahko priporočim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kredit
12.12.2006 12:58:39   
Anonimen
jaz imam račun odprt na NLB, pogodbo mi podaljšujejo na 2 meseca, naredila sem si eurokartico in na osnovi nje vzela kredit na 60 mesecev (2 000 000 sit), moja povprečna plača je 97 000 sit .

(odgovor članu ms3)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kredit - če ni pogodbe za ned.čas
12.12.2006 20:23:58   
Anonimen
Praviloma tretjina plače, lahko tudi več, če si "bonitetno dobra" stranka.

Kako in če ti bo brez pogodbe za določen čas kredit odobren,je odvisno od tega, kje je kredit zavarovan.

Če ga zavaruje zavarovalnica, bo želela imeti dva kreditno sposobna poroka. Ali bo kredit odobren ali ne, je predmet separatne obravnave na zavarovalnici.
Če je kredit zavarovan z drugimi oblikami zavarovanja (hipoteka, vrednostni papirji,...), bo o višini in odobritvi odločala tvoja banka.

Drugače pa imajo precej več posluha za takšne primere na lizingih user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kredit - če ni pogodbe za ned.čas
12.12.2006 20:31:22   
Anonimen
 Minimalna plača je cca. 89.000 SIT, kreditna sposobnost pa se računa od tega zneska dalje. Npr. pri netto plači 100.000 SIT obračunajo, kakor da si sposobna plačevati kredit 11.000 SIT


Lahko je tudi manj.

Pri nas se upošteva znesek 68.800 sit. Pri plači 100.000 sit neto bi v tem primeru lahko mesečno plačevala 31.200 sit kredita.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kredit
12.12.2006 20:35:23   
Katrin
Jaz sem dobila tako hitri kredit pri Novi LB kot hipotekarni kljub temu, da nisem zaposlena za nedoločen čas. Porokov nisem potrebovala.

lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?