|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako izgleda, če mačka zadane kap?
13.12.2006 16:26:15   
ElaM
Danes sem žalostna, enega od mojih user posted image  ni več. Ni bil nič bolan, igriv, prejle, pa sem ga našla mrtvega iz gobčka mu je tekla kri, drugače pa ni izgledal  poškodovan. Še dopoldan je šel z mano na sprehod in mu ni bilo nič.
Razmišljam v tej smeri, da ga je mogoče kap, ali pa ga je povozil avto.user posted image  Čeprav, če bi bilo slednje bi bil verjetno poškodovan tudi drugače. A je možno, da pri kapi teče kri iz gobčka?
V glavnem, naj mu bo lepo v mačjih nebesih.user posted image

_____________________________

:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako izgleda, če mačka zadane kap?
13.12.2006 16:35:13   
Anonimen
user posted image  Po moje,ga ni kap.Sigurno ga je kak avto udaril,zato kri iz ust.Videla sem že mačke,ki jih je zbil avto.Niso bile videti drugače poškodovane,samo kri je tekla iz gobčka.

(odgovor članu ElaM)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako izgleda, če mačka zadane kap?
13.12.2006 16:46:47   
Strawberrie Cherrie
Pri kapi ne bi tekla kri iz ust -> najlažje bi ugotovila, kaj je bilo z njim, če bi veterinar opravil obdukcijo...

Drugače pa - moje sožalje user posted image user posted image , naj uživa v mačjih nebesih user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako izgleda, če mačka zadane kap?
13.12.2006 18:16:39   
Anonimen
Sosedovemu mucu je tudi kri tekla iz ust, ko so ga našli poginulega. Pa tudi niso vedeli, od česa.

Naj mirno počiva tvoj mucek.user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako izgleda, če mačka zadane kap?
13.12.2006 18:43:07   
Strawberrie Cherrie
Zdajle sem malo razmišljala in mi tole 'kri iz ust' dost liči na zastrupitev s podganjim strupomuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako izgleda, če mačka zadane kap?
13.12.2006 18:45:32   
nejcko
Ojoj, moje sožalje za mucka.

Sem tudi jaz prepričana, da ga je zbil avto. Ko se je to zgodilo mojemu psu, se tudi ni na njem nič poznalo, le kri iz gobčka mu je steklauser posted image



(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako izgleda, če mačka zadane kap?
13.12.2006 18:59:43   
ElaM
london_paris, podganjega strupa pri naši hiši nimamo. Smo pa na samem, tako da ga drugje tudi ni dobil. Še ob 2-eh sem ga božala, ob 4-ih pa user posted image . Sem 100x že rekla, da ne bomo imeli nobene živali več, ker mi je tako hudo, ko katera umre. user posted image  Meni so živali, kot družinski člani, in mi je res hudo.
Vedno bolj se mi zdi, da ga je povozil avto in je imel notranjo krvavitev. 

_____________________________

:)

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako izgleda, če mačka zadane kap?
13.12.2006 19:55:13   
Strawberrie Cherrie
No, hvala bogu, da ni umrl potem zaradi tega -> ker to je ful dolga in mučna smrt, in nekateri sosedje prav zanalašč to delajo...zato sem pomislila na to, ker je krvavitev iz ust tipičen pokazatelj.

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako izgleda, če mačka zadane kap?
27.12.2006 21:45:59   
SILVA
Enega našega mačkona je možganska kap in mu je odpovedal zadnji konec telesa,ga je vlekel za sabo.Jaz sem prvo mislila da si je zlomu kolke in smo ga peljali k dežurnemu in seveda kaj je sledilo si lahko misliš.Ni mu bilo rešitve.

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?