|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pokvarjen LCD na fotoaparatu-SE SPLAČA POPRAVIT?
27.12.2006 16:45:49   
anckabancka
Ja, zdaj ko najbolj rabim fotoaparat, v pričakovanju novega člana, se na je le ta pokvaril. Očitno je prišlo do udarca, ker je LCD zaslon počen. user posted image To pa izgleda tako, da je zunanji del LCD-ja čisto v redu, vidi pa se, da je znotraj za šipco počeno in zaslonček seveda ne dela.

Zanima me ali se to splača dati popravit, ali je bolje kar kupiti nov fotoaparat? Koliko približno bi to stalo? Imam pa canon A75.

Še dobro, da imam tako prijazno sestro, da mi je posodila svoj fotoaparat, vendar bi tudi našega rabili.user posted image


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pokvarjen LCD na fotoaparatu-SE SPLAČA PO...
27.12.2006 17:42:20   
vesna.com
Sicer za en drug aparat,ampak je blo 30.000,00.

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pokvarjen LCD na fotoaparatu-SE SPLAČA PO...
27.12.2006 18:32:09   
žlička
mi smo dali za ixusa 700...22.000 sit. Ti svetujem da poklices na servis 3A...so na Fuzinah-ne vem sicer iz kje si in se pozanimas. Oni so bili v nasem primeru najsenejsi. Mogoce dodas se kaj zraven pa kupis novega. Pri nas se to ni izplacalo, ker je ta model dokaj nov.

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pokvarjen LCD na fotoaparatu-SE SPLAČA PO...
27.12.2006 22:17:04   
Pupica
Jaz bi za mojga sony DSCw12 mogla plačat 26.000
enostavn se mi ni splačal.Pa še RD je bil v bližini, tko da mi je žMiklavž za RD raje novga prineseluser posted image

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pokvarjen LCD na fotoaparatu-SE SPLAČA PO...
28.12.2006 9:24:29   
anckabancka
No, fajn. Očitno bomo imeli nov fotoaparat.user posted image

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?