|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zaenkrat sem še dobre volje....
8.9.2004 10:55:15   
Neža81
Jutro drage dame!

Danes je dan, ko bi mogla dobiti M:hudicek:, vendar sem še zaenkrat dobre volje, ker je še ni na spregled. Ampak dan se je šele vredi začel in upam, da se bo tako lepo tudi končal. Če je ne dobim do jutri, pa res naredim CB. Sem dobre volje, kljub temu da me nekaj kuha in imam vročino 38 stopinj. Ponoči me je začelo boleti grlo, pa glava, pa nahodna sem, pa vročino sem dobla.... sicer pa grem ob 12 domov v posteljo ležati. Nekaj me samo zanima - zadnji teden mi izredno paše kislo, ko mi prej nikol ni? Je to kaki znak nosečnosti, al sem samo optimistka? :sloncek::sloncek::sloncek:

Lp, Neža
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zaenkrat sem še dobre volje....
8.9.2004 11:01:09   
simonas
DRŽIMO PESTI;)

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zaenkrat sem še dobre volje....
8.9.2004 11:04:55   
anadejka
Neži;)...iiiii....sigurno si noseča če ti kislo paše,no ja držim pesti da ne bo :hudicek: ampak :modri:ali:roza:,samo čuvaj se potem ne smeš zdaj zboleti.Jutri pa le sporoči.
Lepe pozdravčke:rozica:

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zaenkrat sem še dobre volje....
8.9.2004 11:06:01   
billa
Neža,
držim pesti in upam, da je želja po kislem znak za:modri::roza::modri::roza::modri::roza::duda::duda:

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zaenkrat sem še dobre volje....
8.9.2004 14:46:46   
anadejka
Ja mojca vem kako ti je.:((Tudi meni se to dogaja,prepričana sem da ne bom dobila:hudicek:,bolijo me prsi,jajčniki,slabo mi je....potem pa :hudicek:
Za zjokat,....ampak nikoli ne smeš obupati,bo pa naslednji mesec:modri::roza::duda:.
Jest jo bom ali pa ne bom dobila čez približno en teden sam se že psihično pripravljam da jo bom dobila,ker čist nč ne čutim,pa da ne bom pol spet razočarana.
Lepe pozdravčke:)-

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zaenkrat sem še dobre volje....
8.9.2004 14:49:13   
meeryana
Neža, si šla domov??
Zanima me če imaš še kakšne druge znake, ali si jih imela. Upam in držim pesti zate!9nebesa:love:9nebesa:love:

Jaz ne pričakujem v začetku naslednjega tedna......

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Izguba zaposlitve
FORZA

Ste zaradi nosečnosti izgubile zaposlitev in se znašle na socialni pomoči?

DA (25%)

NE (75%)


Število vseh glasov: 186

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!