|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   grizenje
2.2.2007 21:48:35   
corfu
 Danes mi je vzgojiteljica potožila, da je moj sin ugriznil nekega drugega fantka v ramo in to kar pošteno. Doma tega do sedaj še ni delal. Kako naj odreagiram v primeru, da bo začel gristi tudi doma? Njega je ugriznil, ko ni vedel, kaj drugega bi lahko naredil in zato se je v ihti kar prisesal nanj kot mali vampirček.


Hvala za vaše izkušnje in mnenja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: grizenje
3.2.2007 17:22:09   
Miška76
Če se bo to dogajalo v vrtcu še naprej, se bodo starši začeli pritoževat čez tvojega otroka, zato je najboljše, da se to početje čimprej ustavi, seveda se pa mora to začet ustavljat doma. Če ga boš zalotila pri grizenju je najbolje, da ga takoj ustaviš in mu lepo poveš, da se to ne sme delat, da to boli, je neprijetno,... V najslabšem primeru ga lahko tudi ti ugrizneš, samo ne premočno :le toliko, da se zave,da ugriz povzroči bolečino.Želim ti, da se bo vse dobro izteklo!user posted image


(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: grizenje
3.2.2007 21:16:14   
frutka_
Evo, sama si opisala zakaj ga je ugriznil...ker ni vedel kaj bi. Ravno iz tega razloga se mali otroci večkrat ugriznejo. Verbalna komunikacija pri malih otrocih še šepa zato konfliktne situacije pogosto rešujejo z ugrizi, praskanjem,... Otrok pa z raznimi ugrizi, kričanjem ipd. "nesprejemljivim" vedenjem testira kaj s tem doseže.

Recimo: ugrizne...čaka...mamica bo zavpila...fino...kako mamica kriči...bom še enkrat, da vidim če bo spet...

Nekako tako otrok razmišlja. S tem preizkuša, testira situacije in se uči do kod lahko gre. Seveda mu moraš jasno in glasno povedati da tega ne sme narediti. Če se spet ponovi pa spet povedat...Običajno jih mine, ko ugotovijo, da so stvar osvojili...potem pa v nove boje in zmage!

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: grizenje
22.2.2007 21:26:51   
nina42
Tudi moja 15 mesečna hčerka grize že kakšna 2 meseca in sicer takrat ko si kaj zelo želi, pa ne sme.
Poiskusila sem že vse, ji razložit, jo skregat...
Ko več nisem vedela kaj bi sem jo ugriznila nazaj, sem mislila da bo videla kaj sama počne,
no začela se je ful jokat, čez 10 min pa me je ponovno vgriznila, torej ni delovalo.
Kak nasvet?
user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: grizenje
26.2.2007 16:29:31   
Dolina
Nina42, pri nas tudi ni pomagalo, da smo jo ugriznili nazaj. Jaz jo vsakič skregam (resno razložim, da ne sme grist) in da se mora opravičit (stara je dve leti).

(odgovor članu nina42)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: grizenje
27.2.2007 1:06:57   
nina42
Ja, saj...jaz tudi več nimam nobene pametne ideje.
Najhujše pa je, da mi potem,
ko jo skregam da lupčka in misli da je vse ok.user posted image

(odgovor članu Dolina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: grizenje
1.3.2007 7:41:16   
nina42
Včeraj me vgrizne jo skregam in kaj naredi?????????????
Gre po moje slike za dokumente in jih vse pogrize!!!!!!!!!
No comment

(odgovor članu nina42)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?