|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Enoposteljna soba v porodnišnici Lj
19.2.2007 13:20:55   
*maja
Sama sem v Lj porodnišnici rodila že trikrat, in ker vem kako izgledajo sobe s tremi posteljami in kako izgledajo obiski čez dan, bi si tokrat resnično želela imeti enoposteljno sobo.
Zanima me, če je bila katera v lj deležna tega privilegija in kakšne so možnosti da sploh dobiš takšno sobo? 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Enoposteljna soba v porodnišnici Lj
19.2.2007 13:25:26   
Anonimen
To pride v poštev le ,če si nadstandardno zavarovana.Tako je v nekaterih bolnišnicah.
Ne vem pa,če imajo v porodnišnici enoposteljne sobe.

(odgovor članu *maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Enoposteljna soba v porodnišnici Lj
19.2.2007 17:41:58   
til
To pride upoštev tudi če si slavna oseba user posted image . No Pia Zemljič je imela ta privilegij pa še mož je bil cele dneve lahko pri njej user posted image .

Jaz sem bla v Lj. v sobi, kjer sva bile samo dve notri, pa še ta cimra je imela otročka na intenzivniuser posted image .

_____________________________

NE JE NAJPOGOSTEJŠA BESEDA MOJEGA SINA :-(

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Enoposteljna soba v porodnišnici Lj
19.2.2007 18:10:56   
brigitaa
Iskrene čestitke, zaradi poguma,da ste se odločili še za enega člana pri vaši družini, tudi pri nas si želimo še eno hčerkico, sam stanovanje.., pa tudi razmere v porodnišnici, pred tremi leti je bilo zame praviuser posted image user posted image user posted image , sestre zauser posted image , najbolje bi bilo da si res sam v sbi, če obstaja možnost.
Povprašaj, pa nam sporoči, če si tako dobra

_____________________________

Kar ne ubije, te samo okrepi

(odgovor članu til)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Enoposteljna soba v porodnišnici Lj
19.2.2007 18:19:09   
anajmad
Jst sem bila  na C-ju,kjer so lahko dve v sobi. V glavnem sem bila sama,ker ni bila ravno sezona rojevanja. Pa tudi,če je bil še ktera zraven,smo bil sotrpinke na EINT.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu brigitaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Enoposteljna soba v porodnišnici Lj
19.2.2007 19:35:08   
ribica.



Če greš rodit v SG, se ti skor ne more pripetit, da bi v sobi ne bi bila sama. Je namreč tako malo porodnic.

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Enoposteljna soba v porodnišnici Lj
19.2.2007 19:48:50   
*maja
Uf ja v SG bi šla če ne bi bilo tako daleč, mi je Lj še najbližje sploh zaradi otrok, tako da bom morala v vsakem primeru potrpet pa če tudi bo troposteljna soba kot vedno do zdaj.
Sicer pa gre samo za tiste tri dni, apak bi mi vseeno pasalo bit sama v sobi da bi malo prišla k sebi že v tistih prvih dneh v porodnišnici, ne pa šele potem doma. Bomo videli kako pa kaj bo.
Sem pa izvedela, da če je soba prazna in nimajo pretirane gužve, potem je možno dobiti enoposteljno sobo kar tako samo moraš imeti kar malo sreče.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Enoposteljna soba v porodnišnici Lj
27.2.2007 8:13:42   
Žabika
maja: v LJ porodnišnici imajo en apartma, v katerem si lahko sama. Namenjen je tudi mamicam z dvojčki ali trojčki. Nahaja se nasproti intenzivne enote. Problem je v tem, da ima intenzivna premalo sanitarij, zato se porodnice iz intenzivne hodijo tuširat in pa tudi na wc v ta apartma. Odvisno je kako je polna intenzivna enota. V kolikor pa ni veliko porodov, si tudi v sobi za 3 lahko sama.
Mislim, da nadstandardno zavarovanje nič ne pomaga, ker če je porodnišnica polna, te pač nimajo kam dati!

Srečno,
Ž.

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Enoposteljna soba v porodnišnici Lj
28.2.2007 23:07:19   
***pika***
Jaz sem bila sama par ur, pa mi ni bilo preveč všeč - je lažje, če lahko s kom kako besedo rečeš oz. ti je lažje pri srcu, če je kdo blizu, če si zelo šibka in ne upaš niti do vrat WC-ja. Sestro kar naprej klicat ni ravno zabavno user posted image

Obiski so me sicer motili, ampak se je kar dalo preživati. Jok ostalih otročkov pa sploh ni bil tako moteč - če ni jokala moja, sem kljub hrupu lahko spala.

(odgovor članu Žabika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Enoposteljna soba v porodnišnici Lj
3.3.2007 12:22:14   
Anonimen
Slišala sem, da jo lahko dobiš za doplačilo. Ne vem, če je to možno, če imajo res gužvo v porodnišnici, samo kolikor sem jaz slišala, ne rabiš nadstandardnega zavarovanja, ampak debelejšo denarnico. Koliko je za plačat, pa ne vem.

(odgovor članu ***pika***)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?