|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Belilo za zobe
16.3.2007 21:08:29   
Anonimen
A ga je katera uporabljala in kakšnega pa kako ste zadovoljne z njim.Jaz sem gledala tega na Tv shopu ampak nevem ali to potem traja kar nekaj časa,da ostanejo beli,če?Ali pa si moraš to redno vsak dan delat.Ali pa se dobi kakšna dobra zobna pasta za bele zobe??
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Belilo za zobe
17.3.2007 10:34:04   
Anonimen
Ja, drži ene dva meseca, potem pa zobje postanejo zeleni...ampak ni panike...še enkrat ponoviš postopek...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Belilo za zobe
17.3.2007 15:13:41   
tonja
Mi je ena zobarca razlagala, da tiste paste z belilom ne priporočajo preveč, ker razje zobno sklenino (al neki takega) in da je potem po dolgoročni uporabi slabše. Tko da user posted image  jaz kupujem sam take čim bol naravne, z zelišči.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Belilo za zobe
17.3.2007 15:56:36   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

zeleni...


a res, al kaj? no, meni bi to bila panikauser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Belilo za zobe
17.3.2007 16:15:37   
Strawberrie Cherrie
Tudi jaz se belilnih zobnih past izogibam, zaradi možnosti poškodovane sklenine (zobne). Sem pa pristaš kvalitetnih zobnih past.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Belilo za zobe
17.3.2007 19:44:11   
Anonimen
Danes sem kupila v Sparu belilno zobno pasto za kadilce.Baje odstranjuje madeže od nikotina kave čaja in zobni kamen.Je pa ful huda,ko si pereš zobe.Bom videla če bo kaj učinka.Ja ša še zraven tudi beli zobe.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Belilo za zobe
17.3.2007 21:31:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

IZVIRNO SPOROČILO: caffee

zeleni...


a res, al kaj? no, meni bi to bila panikauser posted image


Ma ne, sem se hecala no user posted image user posted image

In ja, to je pa res, da so te ekstra belilni preparati strup za zobno sklenino. Jz uporabljam tisto Pearl al kaj je že, ker veliko kave spijem. Pa se mi zdi čist kul. Itak pa snežno beli zobje niso naravni.

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Belilo za zobe
18.3.2007 18:22:50   
Anonimen
Aha, a te zobne paste kao whitening niso kul? Ker jaz imam ful rumene zobe, da zgleda tko, kot da se svoj zivi dan niso vidle zobne scetke user posted image  In zdaj imam kak mesec aquafresh whitening, pa ni NIC boljse, zobarca mi je sicer obljubljala neko poliranje, ki ga nikoli dozivela nisem .. zdaj sem pa itak zamenjala zobarco.

Hm. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Belilo za zobe
18.3.2007 18:36:09   
Anonimen
Meni je moj zobar tko razložil, ko sem ga vprašala o teh belilih in beljenju:

Vsako beljenje je agresivni poseg v zobno sklenino. Barva zobne sklenine nam je dana ob rojstvu in se tega ne da spremenit, vsaj ne tako, da ne bi agresivno posegel v zobno sklenino. Poseg v sklenino pa lahko uničujoče deluje na zobe.

Tko, da če človk ni kadilec in hud kafetoman boljš, da se nekako sprijazni z od boga dano barvo zob.

Če pa si kadilc ali kako drugače packaš zobe je vseeno bolje, da tako beljenje oz očiščenje zob opravi zobozdravnik, ker vsaj ve kaj in kako dela. Kreme, paste in ostali čudežni pripomočki, ki instantno in čudežno belijo zobe pa so zelo agresivna sredstva, ki neredijo več škode kot koristi tako zobni sklenini kot dlesnim.
Tudi zobne paste z učinkom beljenja mi je odsvetoval.
(če je kaka zobarca naj me popravi, jst sem napisala po spominu)

In zarad tega sem jest obupala nad sijočo belino mojih zob in skelnila, da raje imam mal rumene in zdrave zobe(kolikortoliko), kot sijoče bele in bom čez 10,20 let na protezi, ker se mi bodo lomili in podobno.



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Belilo za zobe
18.3.2007 19:03:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

zobarca mi je sicer obljubljala neko poliranje, ki ga nikoli dozivela nisem .. zdaj sem pa itak zamenjala zobarco.

Hm. user posted image


Poliranje zob je proti doplačilu (cca 30 EUR) in moraš kar glasno povedat, da to želiš user posted image So pa potem tko fajno gladki zobjeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Belilo za zobe
18.3.2007 22:06:06   
Anonimen
Jst sm enkrat v sanolaborju kupila eno zadevsno k si jo tko dal na zobe usak dan za pol ure...ena kemija uglavnem...sprememba, je sicer bila,sam se mi zdi da sm si tudi sklenino fajn uničla,tko da...ce ze morte,je najbols it k zobarju..
lpuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Belilo za zobe
18.3.2007 22:11:01   
Magi*
caffee, a poliranje je tisto, ko ti zobni kamen odstrani, al je to druga zadeva?

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Belilo za zobe
18.3.2007 22:43:35   
Anonimen
to je to magi.
Sam pazi, ker je tako poliranje tudi test nosečnostiuser posted image ....preverjenouser posted image

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Belilo za zobe
18.3.2007 23:00:14   
Magi*
aaaaaaaa????

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Belilo za zobe
18.3.2007 23:31:09   
Anonimen
nč aaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image

Meni je higienistka pri odstranjevanju kamna rekla: 'Vi pa mate gripo bi blo fajn če bi bli doma'.
Med izplakovanjem mi je uspelo na hitro povedat, da niti slučajno nisem bolana.
Pol pa bejba spet s svedrom po mojih zobeh, neki momlja. Pol pa vseeno na glas izdavi: 'gospa vi sta pa noseči.' Sem ji skori sveder pojedla. Halo no kako bo ona s svedrom v roki pogruntala da sem noseča-pa je. Čez 14 dni sem delala test in sta bli dve črtici. Pa če verjameš al ne.
Sej pol je nslednjič razložila, da so v nosečnosti na dlesnih opazne spremembe in pri hudih gripoznih in anginskih obolenjih tud. torej gripe nisem mela ergo sem bla noseča. In to sem bila celo res. Pa na retgen ma ni pustila, tud če sem trdila, da nisem noseča.

Evo...če vam test ne pokaže pejte kamen odstranjevatuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Belilo za zobe
19.3.2007 0:00:08   
Anonimen
A poliranje je odstranjevanje kamna? A ne, pol pa hvala lepa, pa tut ce mam rjavo-rjave zobe user posted image  Men pa ne bodo nic delal brez injekcije, k je pa najbrz za kamen ne dajo, a ne? user posted image

Caffee, to mi je govorila solska zobarca - bi blo zastonj. Zdej sm sla pa na stomatolosko, k pravkar diplomirani dr. in je rekla, da mam vse plmbe ful slabo narjene in bo zarad tega treba ful popravt (torej nisem zastonj govorila, da mi moja ex zobarca samo zobe unicuje .. doma so se mi pa rezal). Juhu, en mesec ali vec obiskov pri zobarju! Komej cakam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Belilo za zobe
19.3.2007 0:15:54   
Anonimen
Men pa ne bodo nic delal brez injekcije, k je pa najbrz za kamen ne dajo, a ne?

Dajo, dajo nč bat - meni so jo, ker jst brez inekcije še gobca ne odprem. Pri zobarju. V realnem svetu ga še z inekcijo ne zaprem.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Belilo za zobe
19.3.2007 8:06:32   
Magi*
aja? men pa ni hotla dat injekcije za kamen spucat. saj ne bo nič bolel...japajadeuser posted image  sploh, če maš malo bolj občutljive zobe (sem nosila fiksni aparat). grrrrrrrrrrrr. saj vem, da je drugače to zelo dobro, da odstranijo, sam prijetno pa ni.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Belilo za zobe
19.3.2007 12:20:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

aja? men pa ni hotla dat injekcije za kamen spucat. saj ne bo nič bolel...japajade  sploh, če maš malo bolj občutljive zobe (sem nosila fiksni aparat). grrrrrrrrrrrr. saj vem, da je drugače to zelo dobro, da odstranijo, sam prijetno pa ni.


Ma, ti jo ima za dat, če zahtevaš! Sej jo tako ali tako plačaš! Mislim...eni zobarji pa šparajo?!user posted image user posted image

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Belilo za zobe
19.3.2007 12:22:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

A poliranje je odstranjevanje kamna?


Ni isto, ti pa naredi oboje - odstrani kamen in spolira zobe. Ja, je pa res neprijetno, skoraj boleče, če zobar ne dela z občutkom.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Belilo za zobe
19.3.2007 13:12:23   
Anonimen
No, moja zobarca je baje ful nezna .. ce te mal boli, neha, pocaka, proba drugac ... se pa tut sama boji zobozdravnika, tko, da razume vse strahove user posted image  Vsaj take izkusnje ma sestra ... mene se caka user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?