|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1-mesečna ločevalna - nizki štart - 1. dan - B
28.5.2007 8:54:42   
Anonimen
Evo nas. Koliko nas je?

Danes so dovoljene beljakovine, pod kar spada meso, jajca, mleko in mlečni izdelki ... še kaj?

Torej moj jedilnik:

Z: jabolko (ali dve)
K: pečen piščančji file + solata
V: isto, pol manj
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 1-mesečna ločevalna - nizki štart - 1. da...
28.5.2007 11:17:38   
Anonimen
A nobene ni? A ste same suhe?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 1-mesečna ločevalna - nizki štart - 1. da...
28.5.2007 11:27:29   
Julija08
Jaz bi tudi danes začela, ampak sem za zajtrk že sendvič.user posted image user posted image

Kaj pa če od kosila naprej, a tud velja?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 1-mesečna ločevalna - nizki štart - 1. da...
28.5.2007 11:31:24   
Anonimen
Ja, večja že. Ampak vprašanje je, če si se psihično pripravilla. Jza ponavadi rabim za to vsaj par dni. Sicer pa ni problema, ti kar začni, jaz z veseljem sprejmem vsako za medsebojno spodbudo. No, ne jaz, tale forum.user posted image

(odgovor članu Julija08)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 1-mesečna ločevalna - nizki štart - 1. da...
28.5.2007 11:45:29   
Julija08
Mah, jaz se pripravljam že kar nekaj časa pa ne gre. Danes pa res začnem. Torej za kosilo neko meso & solata. Bom pa brez juhe, ker jem v službi. Žal.
Izgubit moram kakih 12 kg. Idelano bi bilo 17. user posted image

Sem že hujšala pred parimi meseci pa sem zdržala samo dober mesec. Ampak mi je šlo dol 6 kg in jih še vedno držim, tako da gremo naprej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 1-mesečna ločevalna - nizki štart - 1. da...
28.5.2007 11:49:39   
Anonimen
No fajn, me veseli, da sva vsaj dve. Mogoče se še katera priključi.

Kar se juhe tiče, jaz je nisem nikoli.

Kar pa se kil tiče, pa nima pojma, koliko jih imam. Jaz se na začetku nikoli sploh ne upam stehtati, raje se po nekaj dneh, ko se mi zdi, da mi hlače že malo plešejo okoli pasu.user posted image

(odgovor članu Julija08)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 1-mesečna ločevalna - nizki štart - 1. da...
28.5.2007 12:56:48   
Anonimen
evo, tud jaz sem zraven...

Z: sadja nisem mela s seboj, tako da sem spila 2 beli kavi user posted image
K: sendvič s polnozrnato žemljo in salamo.
V: gobe z jajčko.

Sicer sem na ločevalni že 14 dni.. Dol je šlo 2 kg, vendar je bil tale vikend hudo pregrešen, user posted image , tako, da je vaga pokazala + 1 kg.. Ampak vseeno je rezultat : - 1 kg.. Pa saj bo boljše..user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 1-mesečna ločevalna - nizki štart - 1. da...
28.5.2007 12:57:36   
Allia
Tudi jaz sem začela, ampak bom videla koliko časa, pač dokler ne bo šlo dol 13 kg.Lahko pa pri kosilu poješ tudi kos kruha, pri večerji pa ne. Isto  je tudi na škrobni dan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 1-mesečna ločevalna - nizki štart - 1. da...
28.5.2007 19:16:29   
barcaffe
-danes je moj prvi dan-( ločevalne diete)user posted image user posted image
Sicer sem jedla samo kuhano korenje, ter dva jabčka, ampak ni panike. Lakote "še" ni prevelike. user posted image

(odgovor članu Allia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 1-mesečna ločevalna - nizki štart - 1. da...
28.5.2007 20:57:42   
ursi
Evo mene tud zraven. Ampak začnem jutri. user posted image  Joj, donc zjutri sm bla tolk lačna. No. pol sem sicer za kosilo jedla sam juho in meso, za večerjo pa salamo in kruh. No, da jaz sploh ne govorim o mojih kg - bi rada -20; vem da to ne sedaj z to dieto, ampak enkrat pa na en način.

Se bom pa oglašala zvečer, ko pridem do računalnika.
Lepo se imejte in uživajte v hrani, ki nam je dovoljena. user posted image  

(odgovor članu barcaffe)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 1-mesečna ločevalna - nizki štart - 1. da...
28.5.2007 22:22:28   
Lejči
da se še jaz pofočkam. bom z vami, s tem da bom za zajtrk jedla tudi jogurt in ne samo sadje (ne hkrati).  predolga mi je cel dan do poznega popoldneva biti samo na sadju. kako pa vam to uspeva? fajn bodite, pa se beremo. ln

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 1-mesečna ločevalna - nizki štart - 1. da...
28.5.2007 22:38:39   
atanja
JAz tud z vami. RAbim na hitrco-čeprav vem da ni priporočljivo sam bom vseen poskusla.

se več tipkamo jutri

(odgovor članu Lejči)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 1-mesečna ločevalna - nizki štart - 1. da...
28.5.2007 23:29:32   
Allia
Kaj boste pa jutri jedle? jutri imamo škrobni dan. jaz bom najbrš kar riž s paradižnikom in solato ter kos kruha.

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?