|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   barvica za oči
29.5.2007 18:03:31   
maša*
Katero barvico za oči si naj kupim, da se mi ne bo razmazala?
Ponavadi se mi naredi črta pod očmi po kakšni uri po mazanju in spodaj pod očmi sem skoraj vsa črna.
Ali je kriva barvica ali jaz?
Katero barvico mi svetujete? (Ni važna cena)user posted image

lp, mašekuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: barvica za oči
29.5.2007 22:40:37   
tinkamiška
Maša, barvica naj bo čimmanj mastna in mehka. Taka, ki se šili. Pa s trasnparentnim pudrom si lepo potapkaj očke, preden se namažeš, da bo koža čimmanj mastna. Je pa tako, da je pri barvicah vedno treba pazit in se potem čim manj prijemat okoli očiuser posted image

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu maša*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: barvica za oči
30.5.2007 9:18:50   
Felicity
Meni so ful v redu od Collistar-ja. (Še nikoli se mi ni razmazalauser posted image )

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: barvica za oči
30.5.2007 9:49:23   
ery
Sam barvica ne paše učkam, ki so že tako bolj majhne, a ne? Bi jo ful rada uporabljala, pa ne vem, če mi paše, pa barva je problem.,..user posted image

_____________________________




(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: barvica za oči
30.5.2007 10:22:20   
tinkamiška
Ery, če so učke bolj majhne, se barvica ne uporablja za v veznico, ampak samo po zunanji stranu za obrobo. Naprimer na zg. veki lepo vlečeš tanko črto ob trepalnicah in jo zaključiš na zunanji strani učke, tam kjer se naredi guba(tamjo lahko malo odebeliš) in jo potem lahko malo zamažeš s čopičem, da ni tako ostra in pa po spodnji veki čisto tik ob trepalnicah. To učke poveča in ne pomanjša. Če želiš malo bolj diskretno črto, vzami rjavo barvico, lahko pa tudi kakšno barvno in jo potem skombiniraš z senčko za očiuser posted image

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?