|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Našega muca pa več ni
4.6.2007 14:30:07   
BLAŽIKA
V petek smo našega muca peljali k veterinarju in nam je povedal, da mu več ni pomoči-razpad notranjih organov zaradi kupljene hraneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Res je bil star že 16 let in nam je bil kot družinski član, pa pravi živ.zdr. da je že 4 leta preveč preživel glede na mačja leta. Sem šele danes malo prišla k sebi da vam lahko to napišem in se malo potožimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Našega muca pa več ni
4.6.2007 14:36:19   
Felicity
Iskreno sožalje!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Našega muca pa več ni
4.6.2007 14:54:47   
Olivija
Vem kako se počutite user posted image  user posted image , naš user posted image  je doživel samo 9 let, pa ga še zdaj pogrešamo (je od tega že leto in pol). 16 let je pa res veliko in res ste lahko veseli, da je bil tako dolgo z vami. Ana še zdaj pravi, da naj Niko že končno enkrat pride dol z nebes, ker ga res že dolgo ni.

Bo pa naš user posted image letos 15 in me tudi zelo skrbi, kaj bo z njim.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Našega muca pa več ni
4.6.2007 15:41:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BLAŽIKA

razpad notranjih organov zaradi kupljene hraneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lahko to malo bolj razložiš, prosim?

Drugače pa res iskreno sožalje.user posted image user posted image

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Našega muca pa več ni
4.6.2007 18:46:23   
Njuškalo
Iskreno sožaljeuser posted image Kmalu bo 4 mesece,odkar nam je umrl pes in si še vedno nisem opomogla.user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Našega muca pa več ni
4.6.2007 18:50:35   
Maxica
Sožalje.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Našega muca pa več ni
4.6.2007 19:18:38   
Joe
Glavno, da imaš svojo punčko! Pusti mrtve, zgrabi žive! 100 lupčkov in 12x v zrak!

_____________________________

Naši problemi so sanje revnih in preganjanih.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Našega muca pa več ni
4.6.2007 19:45:28   
Kalamaki
Iskreno sožalje! user posted image user posted image je dočakal res lepa mačja leta. 

(odgovor članu Joe)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Našega muca pa več ni
4.6.2007 21:19:31   
BLAŽIKA
Tašonka rekli so nam da je v tej hrani-konzerve in briketi nekakšna snov, ki povzroča razpadanje organov-črevesja in muce ne morejo več kontrolirat vode in blata, tako da se jim več ne da pomagat. Pride pa to z leti. Nekje od 10 let naprej. Hvala vsem za spodbudne besede.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Kalamaki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Našega muca pa več ni
4.6.2007 21:22:44   
BLAŽIKA
Olivija ta vaš pesek pa ima tudi že lepa leta za sabo in se nekako lažje sprijazniš, ker veš da je umrl zaradi starosti. Želim pa mu da bi še bil dolgo med vami. Mi smo se definitivno odločili, da ne bomo imeli več nobene živalce, ker je to preveč hudo, ko jih izgubiš.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Našega muca pa več ni
4.6.2007 21:49:41   
nejcko
Sožaljeuser posted image Vem, da vam je hudo, ampak muc je bil res car - mislim, da ste lahko ponosni nanj, da vam je je toliko let delal družbo.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Našega muca pa več ni
5.6.2007 13:20:09   
Olivija
res je, zaenkrat se kar dobro drži. Mal ima probleme z mehurjem in očitno ga kosti bolijo. Smo ga zandjič skopal in je prav užival v topli vodi in prav strah me je tistega dne, ko ga ne bo več ... sploh ta male dve sta ful navezane na njega ... 


(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Našega muca pa več ni
5.6.2007 14:26:20   
BLAŽIKA
Ja tudi naša mala je stara dve leti in 4m pa ga prav pogreša, vedno reče da mimi aja in je šel papa. Zato sem rekla da nikoli več nobene živali, ker potem še otrok samo trpi zaradi tega, zdaj pa mu je težko povedat da ga več ni.
Vem za en primer, ko jim je umrl papagaj in je imela punčka stara 8 let takšne težave da je tri dni skupaj jokala, ni mogla sploh biti v šoli kaj šele da bi kaj delala za šolo in sta mama in ata šla direkt po drugega in ji rekla da je prišel nazaj. Ne moreš verjet kako te lahko prizadene kaj šele otroka.


_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Našega muca pa več ni
5.6.2007 20:54:56   
Shania
Iskreno sožalje ... user posted image

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Našega muca pa več ni
5.6.2007 21:03:02   
goda13
Sožalje tudi z moje strani!

Tudi naš je bil star 16 let in smo ostali brez njega pred tremi leti, pa ga še danes ne morem pozabit, pa čeprav imam že 3 leta novega

(odgovor članu Shania)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?