|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1 mesečna ločevalna 17 dan ( beljakovine )
13.6.2007 12:42:04   
barcaffe
zajtrk: češnje
kosilo: piščančji file, malo na kocke narezanega sira, ter skledo solate
malica: vodauser posted image
večerja: 2 banani

in pa  vodicauser posted image


P.s.

Bojim se, da se v meni  ne zaredijo žabeuser posted image user posted image


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 1 mesečna ločevalna 17 dan ( beljakovine )
13.6.2007 12:55:42   
Anonimen
Jaz še ne vem, kaj bom za kosilo. Pojma nimam. Bo pa zraven solata.

(odgovor članu barcaffe)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 1 mesečna ločevalna 17 dan ( beljakovine )
13.6.2007 15:41:39   
barcaffe
Splišni, sej solata je čist zadosti. Pa ne pozabi na vodouser posted image user posted image



Joke!

dej si piščančka speci, jsz sem si ga. No ja piščančka (en bogi košček prs)user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa sem dala na čisto majhen krožnik, da veliko zgledauser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 1 mesečna ločevalna 17 dan ( beljakovine )
13.6.2007 15:48:42   
žigolino
Jaz imam danes zajtrk kava in lubenica,kosilo riba in solata padva koščka krompirja mladega ker se mu ne morem upreti zato bo pa za večerjo samo voda.

(odgovor članu barcaffe)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 1 mesečna ločevalna 17 dan ( beljakovine )
13.6.2007 17:45:40   
barcaffe
Žigolina,
Si ti tudi z nami začela (17) dan???

(odgovor članu žigolino)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 1 mesečna ločevalna 17 dan ( beljakovine )
13.6.2007 17:50:01   
Anonimen
No, jaz sem potem jedla eno osje gnezdo, klobasno, da ne bo pomote.user posted image  Pa malo mesa od svinjskih reber. Pa solato, seveda. Z vodo mi gre pa bolj slabo. Shujšala sem 20 dek. Ful a ne?

(odgovor članu barcaffe)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 1 mesečna ločevalna 17 dan ( beljakovine )
13.6.2007 18:03:06   
barcaffe
Splišni huraaaa, vidiš, da je napredek. Ampak bomo hujšale vseh 90 dni kajne??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 1 mesečna ločevalna 17 dan ( beljakovine )
13.6.2007 23:50:40   
Allia
Matr, a res samo jaz kaj pogolfam? Ampak danes sem pa res full golfala, sem jedla samo oh cel dan oz. od 16.00 naprej.Shiiiit! Jutri se spet kaznujem tako, da bom imela vodni dan, da se telo sčisti te sladkarije. Pojedla sem 2 kepici sladoleda+smetana+2 žlici nutelle+2 žlici pireja.user posted image

(odgovor članu barcaffe)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 1 mesečna ločevalna 17 dan ( beljakovine )
14.6.2007 6:54:39   
barcaffe
Jaz pa sem kar se tega tiče ful disciplinirana. Februarja sem še celo kadit nehalauser posted image , kile so šle gor, zdej pa morajo po hitrem postopku tut dool!!!! Sej je hudo, samo takrat spijem pol litra vode, da vso kruljenje malo umilim, pa gre.user posted image

(odgovor članu Allia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 1 mesečna ločevalna 17 dan ( beljakovine )
14.6.2007 9:15:28   
Julija08
Jaz sem pa čist zabluzila, sploh se ne držim več. Ampak sem kljub temu shujšala 1kg user posted image . Vem slaba tolažba, ampak kaj čem.
Imela sem 2 piknika, pa spust po Kolpi, pa sodelavec je šel v penzijo....tko da so bile skoz več ali manj beljakovine, pa tudi kakšen kozarček vinčka user posted image .
Za vikend greva pa z mojim na morje, tko da bo spet bolj kriza. Ampak se bom okvirno probala držat. V ponedeljek pa grem zares čisto po jedilniku. Joj, pa 23. grem na eno poroko, 30. pa že na morje. user posted image
Sem si čisto napačen čas za hujšanja vzela.

(odgovor članu barcaffe)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Na katerih forumih sodelujete?
KIKI****

Sodelujete na spletnih forumih?

DA (62%)

NE (38%)


Število vseh glasov: 201

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!