|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Menstruacija?
28.6.2007 17:30:47   
Brbs
Če sem tri mesece po porodu in sem pričela kar močno krvaveti (kot včasih pri menstruaciji), od zadnjih krvavih madežev, torej čišče pa je že vsaj mesec in pol, je to verjetno menstruacija, ali? Čišča glede na količino krvi in čas verjetno ni....?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Menstruacija?
28.6.2007 17:40:10   
al1*
Čisto možno. Tudi pri tistih, ki dojijo lahko M pride zelo hitro.

_____________________________

lp


(odgovor članu Brbs)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Menstruacija?
28.6.2007 18:18:34   
eya
Gotovo je menstruacija, glede na to, da se je čišča že končala.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Menstruacija?
30.6.2007 22:55:27   
moder
Meni se je zgodilo isto. Tako kot po prvem porodu, čeprav takrat nisem nič dojila, zdaj pa samo dojim.

Ampak je od tega minilo že 6 tednov, druge menstruacije pa ni. A je to normalno? Sicer sem že naredila test in je bil negativen. Pa me kar malo matra, kaj je zdaj to, a je še telo toliko pod vplivom hormonov zaradi dojenja ali pa sem res spet noseča.

Pa oprosti, ker sem se vrinila z vprašanjem.


_____________________________

Nika 12.10.2005
Nejc 12.3.2007
Leon 5.11.2008

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?