|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vraščanje dalk...
19.7.2007 14:18:59   
tinkamiška
ja ni kej preveč seksi naslovuser posted image

no me zanima, če amte kej poblemov se tem in kako se tega rešituser posted image

odkar sem si nabavila depilator, so se začeli problemi z raščanjem. in potem mam take rdeče pike po nogah, ker mi dlaka raste pod kožo, zgleda kot kakšen podkožni mozoljuser posted image

a je kakšna stvar, ki deluje proti tem?

mam gladke noge, pa flekaste zatouser posted image

Lp,
Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vraščanje dalk...
19.7.2007 14:22:58   
mml
Jaz sem skupaj z depilatorjem dobila še en nastavek s katerim naj bi si enkrat tedensko masirala kožo na nogah, kar naj bi preprečevalo vraščanje dlak. Samo jaz kakšnih večjih problemov s tem nimam, oziroma se mi vraste ene 5 dlak na vsaki nogi, če si jih redno depiliram, če pa vmes malo pogoljufam s kakšno depilacijsko kremo, je pa po naslednji depilaciji več vraščenih dlak.
Tako da mogoče se bodo tudi tvoje dlake postopoma navadile na depilacijo in se nehale vraščati

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vraščanje dalk...
19.7.2007 14:23:36   
Miss Piggy
Ne uporabljam depilatorja, ampak britvico, pa se mi je med šjoro pa nogo- ravno na pregibu vrasla dlaka. Na momente se mi zagnoji in boli ko hudič, pol mine - zgine pa neuser posted image . Mi je G dal ene antibiotike, če ne bo nucal bo treba pa rezat- aučuser posted image .

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vraščanje dalk...
19.7.2007 14:28:43   
babylove
Bojda pomaga piling, drgnjenje kože. Meni sicer ne...

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vraščanje dalk...
19.7.2007 14:30:00   
Miss Piggy
IZVIRNO SPOROČILO: babylove

Bojda pomaga piling, drgnjenje kože. Meni sicer ne...


auč!user posted image

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vraščanje dalk...
19.7.2007 14:38:15   
piščanc
veet ima sedaj eno kremo proti vraščanju dlak. sem jo kupila in ko se podepiliram in namažem s to kremo, se koža okoli dlačnih mešičkov kar prekrvavi. Uporabila sem jo dvakrat in od takrat nisem imela huje vraščenih dlak. par jih je sicer raslo podkožno, ampak so šle takoj ven, ko sem jih pobezala s pinceto

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vraščanje dalk...
19.7.2007 15:11:41   
solatja
ko se pojavijo (presnet depilator user posted image ), jih kr spraskam ven pa je.... bom pa mogoče res pogledala za tole veet....

_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vraščanje dalk...
19.7.2007 22:33:19   
tinkamiška
Hmmm, bom pa jst mogoče tudi poskusila s to kremo proti vraščanju...
Sej jst si jih tudi vn spraskam,če se le dajo, ampak potem tam ostane tak rdeč flekec in potem še kakšna bulica tam kjer se ne dajo in je prav grozno.

Bom poskusila to kremo, upam da bo boljšeuser posted image

Hvala in lp,
Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vraščanje dalk...
20.7.2007 10:45:55   
qwasy
Nekajkrat sem uporabila depilacijsko kremo na nogah in je blo grozljivo, kako so se mi vraščale. Zdaj uporabljam samo žiletko - to pa brez problemov. Depilatorja pa ravno zaradi tega nisem upala niti sprobat, ko ga je sestra nabavla.
Kozmetičarka mi je takrat rekla, da so nektere stranke blazno nagnjene k temu in da nekako ni pomoči user posted image . Ma ne gre mi iz ust no: tinkamiška, mogoče boš na koncu celo opustila depilator - še kocine so lepše kot pa to sranje user posted image .

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vraščanje dalk...
20.7.2007 13:24:16   
tinkamiška
Qwasyuser posted image , upam, da neuser posted image
Ga uporabljam zdej približno dve leti, ali pa še malo več in sem se ravno na vadila nanj, se je pa ta hudič z vraščanjem pojavil, prej niti ni bilo tako hudo, zdanje tri mesece mi gre pa že pošteno na živce. No jst še vseeno upam, da bi tista veet krema kej pomagala, si je še nisem nabavila...danes jo bomuser posted image

Lp,
Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vraščanje dalk...
20.7.2007 13:36:53   
Anonimen
Vsak dan si s kremo namažem noge in zmasiram (fejst). če še ni ok, si s pilingom odstranim odmrlo kožo... to ponavadi najbolj zaleže.

(odgovor članu tinkamiška)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vraščanje dalk...
20.7.2007 13:45:26   
Lenny
Pred časom sem to že pisala. Punce, poskusite s staro dalmatinsko finto: olivno olje in morska sol.
1 x tedensko si s to mešanico zdrgnite noge, fino je tudi za podplate, pa bo vraščenih dlačic veliko manj, koža se lepo sveti in je super gladka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vraščanje dalk...
20.7.2007 14:06:19   
Anonimen
si brijem noge in nimam teh problemov.

(odgovor članu Lenny)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vraščanje dalk...
24.7.2007 21:28:37   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

si brijem noge in nimam teh problemov.


se podpišem edino na tamali se mi skoz vraščajo ampak sem se že navadila da mam naslednji dan pikastouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vraščanje dalk...
26.7.2007 8:29:37   
CeluLitka
Meni pomaga piling kože.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vraščanje dalk...
31.7.2007 21:20:56   
Srčekgirll
Men pomaga od Veet krema proti vraščanju dlačicuser posted image

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu CeluLitka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?