|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   metanje stvari
27.7.2007 11:09:07   
lenika
Naš 14. mesečnik vse stvari meče po tleh in ne vem ali je to za to fazo normalno oziroma kako ga odvadit tega. On to jemlje kot neko vrsti igre. Iz mizice vse zmeče dol, potem pa pobira nazaj. Tudi kos kruha, ki ga je, enkrat zagrizne in vrže na tla, ko poje iz ust, ga zopet pobere in odgrizne,...

Hvala za nasvete.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: metanje stvari
27.7.2007 11:22:48   
Lenny
Nič sekirat user posted image  Čisto normalno za to starost. Tudi naš 14,5 mesečni mini vse zmeče po tleh, gleda za stvarjo, posluša ropotanje, se sijajno zabava in ponavlja v nedogled. Seveda je luštno še mamico gledat, ko se pripogiba in pobira user posted image
Edino hrane mu ne pustim metati na tla. Seveda še poskusi, ampak ga vedno znova opominjam in prekinem poskuse. Sedaj pomaga že, če z resnim glasom rečem, da ne sme. Potem me smrtno resno gleda v oči in po nekaj sekundah nese hrano nazaj v usta. Prej pa jo drži čez mizo in čaka. V trenutku, ko bi zagledal samo kanček smeha, bi vrgel na tla.
Veselo pobiranje. Sčasoma jih to veselje mine, pride pa drugo!

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: metanje stvari
27.7.2007 11:38:36   
P_Petra
Pri nas to traja že več kot pol leta,pa mu nikakor ne moremo dopovedati niti zlepa niti zgrda.Kakšen nasvet.Star pa je že 27 mesecev

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: metanje stvari
27.7.2007 13:08:17   
Magi*
pri 14. mesecih je to del razvoja, raziskovanje pač. kaj se zgodi, ko vržemo nek predmet: zvok, kotaljenje, poskakovanje... dajte mu take stvari, s katerimi ne bo poškodoval sebe in stanovanja, pa naj raziskuje. za vse ostalo mu pa vsakič znova vzemite iz rok in pojasnite, da se npr daljinec ne meče po tleh ali v TV ...

pri 27. mesecih pa to ni več glih del raziskovanja. bi rekla, da je bolj raziskovanje vaših mej, iskanje pozornosti... kake ideje? nimam pojma, se niti ne spomnim kako je to pri nas minilo. če pa kdaj še kaj takega naredi, pa gotovo z razlogom in takrat imava debato (je pa naša par mescev starejša).

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: metanje stvari
27.7.2007 13:48:11   
maliva
Ja, to je normalno. Našega počasi že mineva, ima le še občasne napade. Predvsem, kadar je zaspan.

"Le potrpežljivo", si skoz ponavljam.

_____________________________

Če smrdiš po opicah, še nisi Tarzan.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: metanje stvari
27.7.2007 13:53:59   
nana 27
Pri nas je imel tudi tako fazo. Sem ugotovila, da na to ne smem polagati prevelik pozornosti oz. sem kar gledala drugam, ko je kaj vrgel in nato pogledal mene v pričakovanju odziva, ki ga seveda ni dobil in je s tem metanjem nehal. Edino, za kar sem se pa razjezila, je bilo metanje daljinca v tla. Tu sem pa kar dvignila glas in ga skrila na varno pa čeprav se je metal po tleh. Aja, pa podobno pri hrani. Če vrže hrano namenoma na tla, ni lačen in jo pospravim.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?